Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: SWN »

No i nigdy nie grał na swojej wymarzonej pozycji
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

tak, ten roast w Stanie Kadry był cudowny, niczym nie różnił się od januszerskiego pierdolenia, a już wstawka Paczula że Zielu jest ogórem bo gra w jakimś kurwa Napoli w którym nic nigdy nie wygra i dlatego jest ogórem... no taki Harry Kane pewnie też poczuł się ogórkowato

Borkowski z Eleven jasno tłumaczył gdzie Zieliński gra w Napoli i gra dobrze (6, 8, fałszywe lewe skrzydło) oraz gdzie jest permanentnie wystawiany w kadrze i mu nie żre (10, prawe skrzydło bo na lewej musi grać turbojełop)

no ale wiadomo, zaraz się zacznie, Zielu nie ma cyferek w reprze, Zielu nie ma cyferek w Napoli, to że gra u Ancelottiego od deski do deski (w zeszłym sezonie więcej minut miał tylko Koulibaly) i ma kontrakt z klauzulą na prawie sto baniek w € to tylko czysty przypadek bo przecież w kadrze nie ma komu dograć, bo jak minie trzech i z przodu nikogo nie ma to jego wina, a jak dogra i jakiś turbodebil straci to też jego wina, a potem będzie "no, według statów Zielu to podać nie umie i co on tu w ogóle robi"

tak, zgadzam się, gra w kadrze poniżej możliwości, natomiast obecnie zadałbym pytanie: kto gra teraz w kadrze powyżej możliwości?

tylko zagraniczny trener za cztery miliony € rocznie - a przede wszystkim z pomysłem na piłkarzy - nas zbawi, no ale to się nie wydarzy, bo Zbyszek jest nieomylny
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

W Stanie Kadry z tymi notami przesadzają okrutnie. Aż się chce zadać pytanie jaką notę Stano dałby Zielińskiemu jeśli ten dostałby czerwoną kartkę i strzelił samobója jeśli za Austrię dał mu 1 w skali 1-10? Lubię Stanowskiego ale to mi podpierala działanie pod publiczkę. Ocen Prawdy Futbolu nie sprawdzam bo pamietam, że Roko po Izraelu dał Zielkowi 8 i to też było nieporozumienie i generalnie ten program merytorycznie nie wnosi niczego.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: UlicaRzadzi »

Zwalać na jednego zawodnika, za całokształt gry kadry :joint: Idę po popcorn, ciekawy temat. Przecież podczas tego programu od weszło, Kowalczyk kiedy dostajemy w dupę, jest w pełnej ekstazie i może się wtedy wykazać, on kurwa uwielbia wręcz takie mecze, bo jest do kogo się przysrać. Mentalność przegrywów ? Chyba mentalność, własnej nieudolności w życiu codziennym i dopierdalanie się na siłę do byle gówna, żeby odwrócić się chociaż na chwilę od własnego cudownego i usłanego wiecznym sukcesem życia. Programu od weszło nie można brać na poważnie.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

No ale wiadomo chłopaki, że trzeba ów program brać z przymrużeniem oka, bo on jest definitywnie satyryczny (nie wiem czy to dobre słowo, mam nadzieję że wiecie o co chodzi). Jednak w wielu aspektach mówią dobrze, co nie znaczy że nie przesadnie.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

Jarekk pisze:oglądałem sobie uważnie ten mecz i często broniliśmy się 10 zawodnikami, a sam lewy co może w takiej sytuacji zrobić poza tym że się zastawi i spróbuje zdobyć pole. lewy nie strzela, bo kurwa ten jebany debil brzęczek jest psem i wychodzi na wszystkich mega cofnięty
Ale zaraz, przecież Lewy miał w tym meczu sytuacje, i też winą Brzęczka i jego braku pomysłu na grę było to, że je koncertowo zmarnował?
nie chcę już ciągnąć w nieskończoność tej dyskusji, ale dla mnie jednak napastnika rzekomo ze światowej topki powinno się głównie rozliczać z wykorzystywania sytuacji, zwłaszcza że w tym meczu je miał. A co do walki i przetrzymywania piłki, sam Robert kiedyś tam mówił w którymś wywiadzie, jak to Guardiola go nauczył dysponować rozsądnie siłami, że nie warto nieraz marnować energii na powrót czy walkę z obrońcą która niewiele da, by potem tej siły nie zabrakło w podbramkowej sytuacji, która może zdecydować o wyniku. Może długo już z Pepem nie rozmawiał, bo jak widać o tym zapomniał.
A z tym, że kadra ma większe problemy nawet się zgodzę, bo tu nic nie wygląda dobrze, może poza obsadą bramki.
Bardzo rozsądny post uż. gogi, podpisuję się pod nim
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Piters »

UlicaRzadzi pisze: 11 wrz 2019, 12:04 Zwalać na jednego zawodnika, za całokształt gry kadry :joint: Idę po popcorn, ciekawy temat. Przecież podczas tego programu od weszło, Kowalczyk kiedy dostajemy w dupę, jest w pełnej ekstazie i może się wtedy wykazać, on kurwa uwielbia wręcz takie mecze, bo jest do kogo się przysrać. Mentalność przegrywów ? Chyba mentalność, własnej nieudolności w życiu codziennym i dopierdalanie się na siłę do byle gówna, żeby odwrócić się chociaż na chwilę od własnego cudownego i usłanego wiecznym sukcesem życia. Programu od weszło nie można brać na poważnie.
No ja też się ciesze jak przepierdalamy, może pacan nr1 wypierdoli pacana nr2 ze stanowiska selekcjonera jak będziemy przepierdalać. Ale tak naprawdę żadnego programu piłkarskiego na temat kadry nie można brac poważnie imo
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Jarekk »

azar pisze: 11 wrz 2019, 12:51
Jarekk pisze:oglądałem sobie uważnie ten mecz i często broniliśmy się 10 zawodnikami, a sam lewy co może w takiej sytuacji zrobić poza tym że się zastawi i spróbuje zdobyć pole. lewy nie strzela, bo kurwa ten jebany debil brzęczek jest psem i wychodzi na wszystkich mega cofnięty
Ale zaraz, przecież Lewy miał w tym meczu sytuacje, i też winą Brzęczka i jego braku pomysłu na grę było to, że je koncertowo zmarnował?
Mam wrażenie jakbym gadał ze swoim ojcem na temat piłki :) Może mecz mu do końca nie wyszedł, nie jemu pierwszemu i nie ostatniemu, gorsze setki typy marnowaly. No ale tak grają typowe 9, żyją z podań i zdobywają pole. Typ nam naruchal masę bramek, dał dużo radości, a teraz ma gorszy okres w reprezentacji, ale jakością to mógłby obdarować 3/4 zawodników repry. Tak jak mówiłem wcześniej - na jego formę ma wpływ wiele czynników, a trener, który jest zwyczajnie głupi, wcale w odbudowaniu formy mu nie pomaga.
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Deyker »

O których sytuacjach mówicie, główka po podaniu Grosika i co drugie?
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

ja mówiłem o tej sytuacji gdy gk opuścił bramkę:
https://youtu.be/eIYjzixP9gk?t=293
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
joincik
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joincik »

Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

jeden z drugim do pieca
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Polska z USA o 7 miejsxe
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

Ładny łomot dostają od Serbów.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Pojebaly mi się tematy :(
Największa pizda na forum:

Mider
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Jedziemy z tą bandą chuja, normalnie: https://youtu.be/7eg1ZNq6bps
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Reprezentacja Polski będzie ponownie rywalizować w Dywizji A w Lidze Narodów. UEFA potwierdziła wprowadzenie korekty w formacie rozgrywania turnieju otwierającym drużynom dodatkową furtkę do gry w Mistrzostwach Europy czy Świata.

Komitet Wykonawczy UEFA zatwierdził na posiedzeniu w Lublanie zmiany wprowadzone do sposobu rozgrywania Ligi Narodów. Tym samym reprezentacja Polski nie zaliczy ostatecznie spadku z Dywizji A do B i w kolejnej edycji turnieju ponownie będzie mierzyć się z najlepszymi drużynami na Starym Kontynencie.

Unia Europejskich Związków Piłkarskich nosiła się już od pewnego czasu z zamiarem dokonania pewnych korekt w nowo powstałych rozgrywkach, aby te stały się jeszcze bardziej atrakcyjne oraz przejrzyste. Z tego też powodu zdecydowano się na zwiększenie liczby uczestników w Dywizjach A, B i C do szesnastu, którzy zostaną podzieleni na cztery grupy po cztery zespoły.

Spośród nich najlepsze ekipy z najwyższej klasy ponownie zmierzą się o zwycięstwo w całej Lidze Narodów. Z kolei pozostali zwycięzcy grup z niższych dywizji awansują do wyższej oraz otworzą przed sobą dodatkową furtkę do gry w Mistrzostwach Europy czy Świata. Natomiast najsłabsze drużyny zaliczą tym razem spadek do niższej dywizji.

Losowanie grup drugiej edycji Ligi Narodów odbędzie się 3 marca 2020 roku w Amsterdamie.

PODZIAŁ DRUŻYN NA II EDYCJĘ LIGI NARODÓW

Dywizja A: Holandia, Francja, Szwajcaria, Belgia, Portugalia, Włochy, Anglia, Hiszpania, Niemcy (uniknięcie spadku), Islandia (uniknięcie spadku), Polska (uniknięcie spadku), Chorwacja (uniknięcie spadku), Ukraina (awans z Dywizji B), Szwecja (awans z Dywizji B), Bośnia i Hercegowina (awans z Dywizji B), Dania (awans z Dywizji B).

Dywizja B: Czechy, Rosja, Austria, Walia, Słowacja (uniknięcie spadku), Turcja (uniknięcie spadku), Irlandia Północna (uniknięcie spadku), Irlandia (uniknięcie spadku), Szkocja (awans z Dywizji C), Norwegia (awans z Dywizji C), Finlandia (awans z Dywizji C), Serbia (awans z Dywizji C), Izrael (drugie miejsce w Dywizji C), Bułgaria (drugie miejsce w Dywizji C), Węgry (drugie miejsce w Dywizji C), Rumunia (drugie miejsce w Dywizji C).

Dywizja C: Albania, Grecja, Czarnogóra, Cypr (uniknięcie spadku), Estonia (uniknięcie spadku), Słowenia (uniknięcie spadku), Litwa (uniknięcie spadku), Gruzja (awans z Dywizji D), Białoruś (awans z Dywizji D), Kosowo (awans z Dywizji D), Macedonia Północna (awans z Dywizji D), Kazachstan (drugie miejsce w Dywizji D), Luksemburg (drugie miejsce w Dywizji D), Azerbejdżan (drugie miejsce w Dywizji D), Armenia (drugie miejsce w Dywizji D), Mołdawia (najlepsza z trzeciego miejsca w Dywizji D)

Dywizja D: Łotwa, Andora, San Marino, Wyspy Owcze, Malta, Gibraltar, Liechtenstein.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Aż dziwne, ze tak to nie wygladało od razu - od początku powinno się skupić na tym, by wyższe grupy były bardziej przejrzyste, a nie jakieś absurdalne granie trzema drużynami.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Podpijam, strasznie to głupie było. Ciekawe czy w Ligę Narodów z Brzdęczkiem czy już bez (no, jak chuj).
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Tiquill »

Brzęczka trzeba zwolnić przed Euro (o ile na nie awansujemy), jest tragicznym selekcjonerem bez pomysłu na kadrę, atmosfera wśród piłkarzy się psuje, głupie decyzje personalne, brak jakiejkolwiek taktyki, co mecz inny skład, miotanie się, panikowanie. Amator, nie nadający się na selekcjonera reprezentacji piłkarskiej 38 milionowego kraju ze sporym potencjałem. Niestety Zibi będzie go trzymał do końca, tzn. do momentu kompromitacji na Euro.
Niczego nie żałuję.
ODPOWIEDZ