[serial] Time (2021)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

[serial] Time (2021)

Post autor: fromage »

Obrazek
Mark był nauczycielem i zwyczajnym człowiekiem, takim jak ty i ja, kochał, cierpiał, starał się, popełniał błędy, odnosił małe sukcesy, zaznawał bolesnych upadków. Jego zwyczajność nikomu nie zdawała się być zagrożeniem, aż do chwili gdy przypadkiem zabił człowieka. Jazda po pijaku. Cztery lata. Koniec dawnego życia. Przyszłość niepewna. Poznajemy go, gdy zmierza z resztą skazańców do więzienia, w pewien sposób ciesząc się na oczekującą go tam pokutę, możliwość ucieczki od ukazującej się mu nieustannie przed oczami twarzy zabitego. Na miejscu szereg zero-jedynkowych pytań, surowe reguł, dwie minuty na telefon do wybranej osoby i rozmaite więzienne pierwsze razy. Pierwsza samotna noc w celi. Pierwszy "współlokator". Pierwsze agresje ze strony innych osadzonych. Więzienny czyściec staje się z dnia na dzień coraz bardziej znośny, zwłaszcza że Markiem i innymi opiekuje się Eric, strażnik z sercem, któremu zależy, żeby skazani zachowali choć pozory dawnej godności. On również jest jednak w pewnym sensie odbywającym pokutę więźniem – do tego nie trzeba ani krat, ani oficjalnego wyroku
IMDb 8.2
Filmweb 7.4

Trzy epizody po 40min, o kurczaq widzowie naprawde dobre gowno, z jednej strony masz nauczyciela co nie rozumie jak to dziala w UK wiezieniach a z drugiej klawisz co 20 lat robi ta prace I tera mu syn siedzi to musi robic to co gangusy z pod celi powiedza
Polecam
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] Time (2021)

Post autor: SiNi »

Już wcześniej polecałem, fajny klimat i jedna z ciekawszych pozycji z 21, tak więc również się pod tym podpisuję jak @fromage
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] Time (2021)

Post autor: potter »

dopiero nadrobiłem teraz mimo, że krótkie (chociaż 3 x 60 min a nie 40 jak wyżej), dobra rzecz. W ogóle zawsze coś spod szyldu BBC co oglądam jest świetne, znak jakości. Co ciekawe ogłosili ostatnio, że będzie drugi sezon, ale totalnie o czym innym i w żeńskim więzieniu tym razem.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1665
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Time (2021)

Post autor: MalkoNTENT »

Mocne gowno.
Strasznie niekomfortowo się to oglądało.
Serial ku przestrodze, żeby tam nie trafić i ludzie są bezwzględni
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: [serial] Time (2021)

Post autor: kapper1 »

Dzięki za polecajkę, szybko go wciągnąłem. Polecam również.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3920
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [serial] Time (2021)

Post autor: emcess »

no, dziękuję za polecenie, super serial
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ