Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Tede

Post autor: Czak »

Nie do końca, mem latał z powodu śmieszności wynikającej z prędkości zrzędnięcia miny Leszka, natomiast twój post sugerował, że gif latał tylko dlatego bo Leszek się ucieszył całkowicie pomijając esencję tego animowanego dzieła
gods bidness pisze: 07 lut 2023, 9:51 Czyli obaj mieliśmy rację, ale ja oczywiście bardziej
Tak czy siak ktoś wygrał być może nawet hiohip
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Tede

Post autor: Zwikk »

Ja też wtedy myślałem że eldo wygra
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Tede

Post autor: clockers »

jutro Tede w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego :joint: :joint: :joint:
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tede

Post autor: SiNi »

Uuu to może zawita do programu bo z tego co pamiętam to z Wojewódzkim nie było mu po drodze.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Tede

Post autor: Travson »

Ciekawe, bo opluwał Wojewódzkiego w wywiadach od minimum 15 lat :)
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Tede

Post autor: clockers »

no tak, a Wojewódzki kpił i wbijał szpileczki też przy różnych okazjach, że Tede nie na odwagi do niego przyjść i zasłania się publicznie tym, że mama rzekomo go prosiła, że ma nie iść bo nie lubi programu Kuby (tak swego czasu faktycznie Jacek mówił) xd
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Ale Figurski to ziomek Tedego od lat, więc go pewnie w końcu przekonał.

Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Tede

Post autor: Travson »

Rychu też kiedyś wydał Kubie zakaz zapraszania Tedego, może już przedawnione
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tede

Post autor: edenmar »

Ostatnio zmieniony 21 mar 2023, 16:24 przez edenmar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tede

Post autor: potter »

Tede przy okazji tej płyty robi takie fikołki, że już chyba nawet nie da rady sam sobie tego wytłumaczyć, nie mówiąc o fanach. Czego się nie robi dla ratowania kariery.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Tede

Post autor: Patryk233 »

Jakie fikołki?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tede

Post autor: potter »

no choćby to, że nawijał że nie nagra już na klasycznych bitach a zrobił całą taką płytę, że cisnął Kubę w kawałkach a poszedł do niego teraz na rozmowę. Zresztą już ocenzurowaną, bo coś mu się nie spodobało i wyleciała część i na nowo wrzucili.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Tede

Post autor: 2rzyn »

Zajebiaty wywiad i jak z kazdym wywiadem tedeefa typ zyskuje moja sympatie mjmo iz jego ostatnich pewnie 10 plyt nie lubie. Dalej jeden z najlepszych mc w tym kraju (w swoim prajmie). I pozdro dla kedziora bo lubi najbardziej ten sam numer co ja
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Tede

Post autor: Patryk233 »

potter pisze: 21 mar 2023, 13:05 no choćby to, że nawijał że nie nagra już na klasycznych bitach a zrobił całą taką płytę
Właściwie, to zrobił już 3 takie :cool: Nie wiem ile w tym jest kalkulacji, a ile rzeczywiście zajawki. Nie znam go prywatnie. Na pewno przeszła go myśl, aby zacząć odcinać kupony.
potter pisze: 21 mar 2023, 13:05 cisnął Kubę w kawałkach a poszedł do niego teraz na rozmowę
Najlepsze jest to, że strzelił focha na Winiego, bo ten m. in. nie słucha jego płyt, a idzie do Wojewódzkiego, który ma problem wymówić tytuł jego nowej płyty.

Wgl jak tak opowiadał o relacji ze swoją matką, to chyba coś nie gra między nimi, skoro stara codziennie sprawdza jego profil na insta, bo synek się nie odzywa.

Zabawne jest też, że koleś przez pół kariery psioczy na innych i stawia siebie w roli ofiary, a ani razu nie usłyszałem z jego ust, kiedy to on sprawił komuś krzywdę, lub przykrość. Mimo, że lubię jego muzykę to jest narcyzem w opór. Nwm, może mi się przejadły wywiady z nim, ale zaczyna mnie męczyć jego aparycja i styl bycia.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Tede

Post autor: Miechu »

potter pisze:no choćby to, że nawijał że nie nagra już na klasycznych bitach a zrobił całą taką płytę, że cisnął Kubę w kawałkach a poszedł do niego teraz na rozmowę. Zresztą już ocenzurowaną, bo coś mu się nie spodobało i wyleciała część i na nowo wrzucili.
A rychu jebal TVN i poszedł do agenta i chuj to wnosi?
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
dutchie
Posty: 114
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:23

Re: Tede

Post autor: dutchie »

Nie chcę mi się sprawdzać, co dokładnie tam wycięli, ale obstawiam sytuację z Dziarmą :rotfl:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Tede

Post autor: potter »

Miechu pisze: 21 mar 2023, 14:40
potter pisze:no choćby to, że nawijał że nie nagra już na klasycznych bitach a zrobił całą taką płytę, że cisnął Kubę w kawałkach a poszedł do niego teraz na rozmowę. Zresztą już ocenzurowaną, bo coś mu się nie spodobało i wyleciała część i na nowo wrzucili.
A rychu jebal TVN i poszedł do agenta i chuj to wnosi?
to że jest też hipokrytą? Zresztą co ma Rychu do tego? To że mieli beef 15 lat temu to trzeba ich dalej porównywać?
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Tede

Post autor: FruitOffTheWall »

za zaczepke suji ths klilka yyy tede no nie fajnie salutens


ale wywiad spoko, nie lubie rapu tedego aktualnie bo jak dla mnie im dalej w las, tym mniej rozumiem co nawija. Na sporcie i wersy i dykcja była o niebo lepsza od teraźniejszego bełkotu ale wywiady z nim to czysta przyjemność pomijając użalanie nad tym ze wszyscy jego ex koledzy byli zli a on dobry, to serio dobrze sie słucha jacentego
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Tede

Post autor: gogi »

dutchie pisze: 21 mar 2023, 14:40 Nie chcę mi się sprawdzać, co dokładnie tam wycięli, ale obstawiam sytuację z Dziarmą :rotfl:
Źle obstawiasz.

Wywiad jak to wywiad od Tedego, pomijając wady charakteru fajnie się słucha i sprawia, że nawet "skromne" wypowiedzi Wojewódzkiego da się przetrawić.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Tede

Post autor: Sialala »

Ale ten bit w od lat robi robotę od lat. Zajebisty numer to jest. Chuj tam z onarem ale ten sampel Diany Ross to wspomnienia w chuj.
ODPOWIEDZ