Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

DNKJ
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8652
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Tede

Post autor: 2rzyn »

Jeszcze te teksty ze byla szansa zeby zagrac koncert jako wfd xD
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Ta historia z Mario też zupełnie inaczej brzmi po latach w ustach Numera niż jak to przedstawił Marian. On się w tym kontenerze tłumaczył i bronił, że nikogo nie sprzedał, bo nawet przecież nic nie miał (gdzie minutę później sam mówił, że jednak miał, ale policjant mu pozwolił iść do kibla spuścić :lol: ), tylko, że Marian mu zarzucał, że nie tylko sprzedał, co jeszcze rozpowiadał plotki, że to Marian sprzedał:

Obrazek

Jak było oczywiście nie wiemy, ale Numer na przestrzeni dwóch minut sam się gubi w swoim pierdoleniu.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8652
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Tede

Post autor: 2rzyn »

Pierdolony numer raz nigdy spoko , co za chujec zaklamany
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 281
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36

Re: Tede

Post autor: CeHaTeHaCe »

Numer 1 podejrzane zachowanie w tym wywiadzie, czekam na jakieś dissy i niech wygra hib hob
jajca pisze: 11 lis 2020, 12:07 Przecież jakby Rogal się dograł do reedycji molesty to normalnie zwalilbym konia z tej okazji
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Tede

Post autor: DJ_BOBO »

Numer Raz, ja pierdole. Nypel który ma chyba 15 lat jest bardziej ogarnięty życiowo od ciebie, a rapowo to już wgl lata świetlne. Każde zdanie które wypowiada przeciwko Tedasowi, tak naprawde pogrąża samego Numera. Powinien podziękować Jackowi za to że jako pasożyt miał się do czego przkleić. Szkoda że jacek zapłacił ten uliczny zaiks. gdyby nie to to możeby wilku z żarym odjebali numera
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2099
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Tede

Post autor: d3nt »

Numer pała ty smieciu zajebany mam nadzieje ze cię w domu biła baba
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Tede

Post autor: JVCORE »

Ten numer przepalone styki nic nie pamięta
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

d3nt pisze: 02 lut 2023, 22:20 Numer pała ty smieciu zajebany mam nadzieje ze cię w domu biła baba
I tylko jeden Tede, widząc to, miał jaja, żeby to przerwać.
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Tede

Post autor: wuiru »

gods bidness pisze: 02 lut 2023, 20:39 Już wolę Tedego, co chociaż wprost go cisnął, otwarcie i po hip hopowemu.
o ile nie miałeś nigdy styczności na żywo z takim typem jak tede to spoko ale spotkasz kogoś z takim zachowaniem a miałem niestety przyjemność pracować dla takiego człowieka to trochę inaczej zaczynasz na to patrzeć, zauważ, że tede nigdy nie jest niczemu winny, jakuza leciał w chuja lata, tede wiedział ale w sumie nic nie robił-znasz kogoś kto ma biznes i toleruje takie rzeczy, że jego pracownik wali w chuja ale mu płacisz hajs? dodatkowo to jak bardzo tede ma wyjebane, że wszystko śledzi, wszystko wie i reaguje, nagrywa filmiki chociaż ma przecież wyjebane; typ z którym się kiedyś kumplowałeś zamalował logo na swojej starej koszulce a ty kurwa produkujesz się 5 minut, trzymasz jakieś smsy sprzed 2 lat. Kto w tym konflikcie ma rację i kto mówi prawdę to nikt oprócz samych zainteresowanych nie wie więc dalsze dywagacje nie mają sensu
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

No typowe zachowania typa z narcystycznym zaburzeniem osobowości. Casus McGregora - pewnie, że nie chciałbym z takim się kumplować czy z nim pracować, ale przez szklane szkiełko fajnie się takich ogląda.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Tede

Post autor: Patryk233 »

Refren wciąż bangla po latach. Dziwię się, że nie znalazło się na podstawce, kozackie.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Posłuchałem se dzisiaj Note2 jeżdżąc po mieście i to musi być najlepsza jego płyta. Trochę truskulowa nawet. Kilka skipów i żenujących refrenów jednak jest, ale dalej się lepiej starzeje niż wszystkie inne.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2099
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Tede

Post autor: d3nt »

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Czy te numery które tutaj grał na tych zagranicznych instrumentalach to fristajle czy były na jakimś buhhu czy innym projekcie?? To chyba był peak flaka
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

na pierwszym gral "ona jest szmata" ze sportu, "hajsu" z HHH i "warszawski walczyk" ze sportu (z refrenem z gram w zielone" z nastukafszy)", na drugim jakis freestyle, a na ostatnim "baunsuj ze mna" ze sportu
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

W ogóle a propos Note2 i Opola, to słuchałem dziś tego Opole Parano i próbuje znaleźć ten występ na yt, ale chyba nie ma, znalazłem tylko to:



Ale to z MTV, a nie ten tvp-owski festiwal. Jeszcze Eldo tam był wtedy i publiczność skandowała jego ksywę, a on się tak śmiesznie ucieszył, że mem w gifie z tego potem latał.

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/08/c ... d7ddfa.gif

Zresztą Tede chyba wygrał to wtedy, ku zdziwieniu wszystkich.

Edit: znalazłem takie coś jednak:



Edit 2: Choć to jak wygrał i jak był Eldo to chyba było jednak rok później.

https://festiwalopole.tvp.pl/2625636/te ... est-piekne

Dobry wywiad znalazłem przy okazji, polecam. Daje na fragment o spinie Tedego z Pjusem i Mesem: https://www.youtube.com/watch?v=3A7u5oZ6Vrs&t=70s
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Tede

Post autor: oldschool »

gods bidness pisze: 06 lut 2023, 17:03 Ale to z MTV, a nie ten tvp-owski festiwal. Jeszcze Eldo tam był wtedy i publiczność skandowała jego ksywę, a on się tak śmiesznie ucieszył, że mem w gifie z tego potem latał.
Nie ucieszył się, tylko to był moment, gdy usłyszał, że wygrał Tede i mu mina zrzedła, bo wszyscy się spodziewali, że wygrał on.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Inaczej to pamiętam i dopóki nie ujrzę zapisów wideo, to nic mnie nie przekona, że czarne jest białe.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3830
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Tede

Post autor: Czak »

Ale demencja wjechała u piernika, było dokładnie tak jak mówi oldschool ale nie widzę wideo na youtube
https://m.sadistic.pl/zonk-uszatego-vt50558,15.htm
Proszę bardzo
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Czyli zaiste śmiesznie się ucieszył, bo skandowali jego ksywę, jak pisałem, a czemu oldschool zaprzeczał, a potem zmarszczył, bo dowiedział się, że wygrał Tede, jak pisał oldschool. Czyli obaj mieliśmy rację, ale ja oczywiście bardziej. :joint:
ODPOWIEDZ