Bilety na wydarzenia sportowe

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Picasso »

2ps__ pisze: 31 sie 2022, 13:08 kurde przypal trochę z tymi spodniami, nie posiadam akurat spodni typu henry cottons xD no ale dzięki, sam fakt ze o tym wspomniałeś pozwala mi stwierdzić ze powinienem się ubrać w miarę schludnie,

ps rzecz nie dzieje się w polsce
To w takim razie plus jest taki, że nawet jak przyjdziesz ubrany niestosownie, to nikt ci nie zwróci uwagi :D
Kerston
Posty: 51
Rejestracja: 04 maja 2019, 15:07

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Kerston »


Zgapiłem się z kupnem biletów na MŚ w ręcznej, czy portal alebilet.pl jest legitny pod względem kupna z drugiej ręki?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: yakubu73 »

tak, jest legit
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 514
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kociao »

jak myślicie, kiedy bedzie sprzedaz biletow na Czechy-Polska? o ktorej godzinie zazwyczaj startuje sprzedaz na takie mecze wyjazdowe i ile max mozna kupic ?
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: FLoo »

@kapec
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kapec »

@kociao @FLoo
Informujemy, że sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy, w którym reprezentacja Polski zagra z Czechami w Pradze, rozpocznie się 7 lutego 2023 roku. Ceny wejściówek na sektory gości dostępne będą w cenie 125 zł.
Na LNP na jedno konto można kupić 5 biletów. Kiedyś pojawialy się równo o pólnocy (profilaktycznie można sprawdzić), od ostatnich eliminacji to raczej losowe godziny, glównie przed poludniem. Bilety na czeske sektory poszly juz w grudniu, sektor gości maly, odliczając pulę dla PZPN, klubów, sponsorów, mogą być duże ciężary i bilety zapewne rozejdą się w przeciągu paru minut.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: sztyc »

ten stadion to nawet 20 tysięcy nie ma, co ci czesi na takim kurniku grają jak polska 20 lat temu

też myślałem o tym, żeby się wybrać na ten meczyk, ale widzę, że szansa ustrzelić bilety to jakiś promil będzie
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 514
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kociao »

Dzieki za info @kapec , szansa malutka ale będę polował
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kon rafal »

Był ktoś w zeszłym roku na meczu ligowym realu z jakimś przeciętniakiem na Bernabeu? Jak wygląda sprzedaż biletów i ile trzeba liczyć za jakieś sensowne, ale nie najdroższe miejsce?



Wielkie 5 dla Was
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Groszek »

Ja nie wiem bo wpadłem tylko się pochwalić znowu że byłem w tamtym roku na meczu z city jak w pizde wyłapali na pizde

Zapłaciłem 240£+70£ tax/service fee = 310£ więc to ci też nie pomoże.
Jedyne co to kupiłem bilet na https://www.livefootballtickets.com/ i polecam bo gładko wszystko wyjaśnili i napisałem im z pytaniem na email to po 10min odp na email miałem na tej stronce popatrz ceny. Na oficjalnej stronie realu da chyba 3dni przed meczem sprzedaż otwarta dla wszystkich jak chcesz taniej, a raczej stadion na ligowych nie powinien być pełny
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: kapec »

kociao pisze: 30 sty 2023, 17:08 Dzieki za info @kapec , szansa malutka ale będę polował
Malutka to mało powiedziane. Bilety wrzucili równo o północy, i rozeszły się dosłownie w tym samym momencie. To musiała być jakaś serio symboliczna pula 200 biletów. W ogóle pierwszy raz zrobili ograniczenie do 2 biletów na konto. Ziomkowi się udało, ale tak to na grupkach nie widziałem żeby ktokolwiek się chwalił. Ja, jak będzie jakaś normalna pogoda to pewnie skoczę do tej Pragi.
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: yakubu73 »

Macie jakieś doświadczenie z kupnem biletów na Bvb? Chce się wybrać ma mecz z Wolfsburgiem 6 maja
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1136
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: maciek »

Chyba będę mógł iść na mecz Beyrnu z Herthą w przyszłą niedzielę, w oficjalnej sprzedaży sold out, jakieś polecajki stron pośrednio sprzedających bilety? Bądź inne pomysły jak zdobyć, nie mam w tym zupełnie doświadczenia
Pawcio
Posty: 70
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:53

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Pawcio »

Widziałem że na Bayern bilety podrożały po pandemii dwukrotnie, a z ligą mistrzów towogole przegiecie żeby płacić 1200 euro prawie za najtańszy bilet. Sam chciałem jechać zobaczyć sobie city ale gdy to zobaczyłem to elo.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: sztyc »

5,5k PLN wyjebać żeby obejrzeć mecz piłki nożnej haha
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: mas »

Znajomy byl na Bayern - Barca w Monachium w tym sezonie i płacił 250e z 2 ręki wiec nie wiem czy to wzięte z jakiegoś gornego % ofert, za mecz Legii w Ekstraklasie tez można zapłacić 1k zł
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Picasso »

Pawcio pisze: 23 kwie 2023, 1:37 Widziałem że na Bayern bilety podrożały po pandemii dwukrotnie, a z ligą mistrzów towogole przegiecie żeby płacić 1200 euro prawie za najtańszy bilet. Sam chciałem jechać zobaczyć sobie city ale gdy to zobaczyłem to elo.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Ta cena to chyba z prowizją pośrednika w wysokości 300% jak nie lepiej :lol: . Ceny na Bayern mieszczą się mniej więcej w przedziale od 60e do 200e (najlepsze miejsca). 1200 euro to może kosztować bilet VIP z cateringiem i lożą, choć i w to wątpię, bo na Barcelone takie bilety kosztują poniżej 1k e.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: gambler »

Kurwa aż sam jestem ciekaw skąd użytkownik @Pawcio to wytrzasnął. Przecież w takiej cenie to masz karnet na premier league
yer a wizard, Harry
Pawcio
Posty: 70
Rejestracja: 04 maja 2019, 19:53

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: Pawcio »

Ceny sprawdzałem na viagogo, może tam te ceny są zawyżone czy cos, nie wiem. Ale tak czy siak kiedyś na mecz hertha Berlin z bajernem płaciłem 100 euro, a jak sparwdzalem ostatnio to na ligowe ceny od 200 wyrośnie zaczynały.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Bilety na wydarzenia sportowe

Post autor: emcess »

viagogo to przeciez strona dla resellerow

az sprawdzilem te ceny biletow i co ty gadasz w ogole, 80€ czyli pewnie 100€ z opłatami kosztuje najdroższy bilet na mecze Bundesligi
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ