Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: hwjsk »

Ja jak psikałem wilgotne włosy zaraz po prysznicu to później był taki efekt. Może miały wpływ jakieś inne czynniki na to nie wiem
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

jesli rozjasnialiscie wlosy, to jakich odzywek uzywaliscie? Ja mialem dotychczas randomowa z drogerii, ale dzisiaj zamowilem maske no yellow od fanola (mam fioletowy szampon z tej firmy i jest wporzo), bo zbiera calkiem niezle opinie na necie i bede testowal na dniach jak sie sprawdza w walce z ew. refleksami. Akurat skonczyla mi sie ta byle jaka, a jestem po rozjasnianiu i farbowaniu na bialo/w odcienie bardzo chlodnego blondu
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yaneq »

Jakiś żel do mycia mordy na co dzień polecacie? Wcześniej używałem od natury siberici i był git dosyć
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

ja uzywam korres greek yoghurt i jest zajebisty bo nie wysusza twarzy @yaneq
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

oyama pisze: 20 lut 2023, 12:36 jesli rozjasnialiscie wlosy, to jakich odzywek uzywaliscie? Ja mialem dotychczas randomowa z drogerii, ale dzisiaj zamowilem maske no yellow od fanola (mam fioletowy szampon z tej firmy i jest wporzo), bo zbiera calkiem niezle opinie na necie i bede testowal na dniach jak sie sprawdza w walce z ew. refleksami. Akurat skonczyla mi sie ta byle jaka, a jestem po rozjasnianiu i farbowaniu na bialo/w odcienie bardzo chlodnego blondu
post dla przyszlych pytajacych: zamowilem te maske i dziala idealnie po fioletowym szamponie. Nie wysusza wlosow jak pisza niektorzy na necie (to odzywka), zbiera zoltawe refleksy i pachnie lepiej niz kobiece wlosy po prostowaniu
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

Pytanie do warszawiaków - polecany barber? Dużo tego w Śródmieściu i nie wiem do kogo się zapisać, a chciałbym znaleźć stałe miejsce.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

sznyt barbershop, czyli miejsce założone przez byłych pracowników ferajny
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: MalkoNTENT »

Kurde nie będę czytał całego tematu.
Na na gęste, niesforne włosy? Żeby ich nie przetłuszczone. Beach boy niestety daje taki efekt j słabo wyglada.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: juwen »

sam mam gęste włosy i jak beach boy daje ci efekt przetłuszczonych to ja nie wiem czego ty potrzebujesz
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

w ogóle beach boy w 2023 roku, o co wam chodzi
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: MalkoNTENT »

juwen pisze: 01 kwie 2023, 3:45 sam mam gęste włosy i jak beach boy daje ci efekt przetłuszczonych to ja nie wiem czego ty potrzebujesz
Nie każde gęste włosy są takie same. Dlatego dodałem że mi się przetłuszczają, może dla kogoś kto się zna to wskazówka. Jest jakiś odpowiednik @runiek ’a?
@cloud to daj tipa a nie
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kapper1 »

Ja się chuja znam, ale mam gęste włosy, przód i boki długie zarzucane do tyłu. Podejrzewam, że chodzi o mat, jeśli był grany beach boy.
3 produkty, których używam zamiennie od dwóch lat to:
1. Stickmore - zapach chada i mocny skurwibąk, mój ulubiony.
2. Morris Motley TSB 02 Strong Matte, ale nie wiem czy jest jeszcze dostępny w Polszy i też mnie to martwi :(
3. Templeton Oasis Clay - słabszy chwyt, ale na większość włosów powinien styknąć, a włosy są świeżutkie.

Arcadian też nie jest zły.

Odradzam Cavaliera i Crazy Bulla matowych, bo właśnie one sprawiały efekt trzech dni bez mycia. :mad:
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

Testuję od kilku dni 180 BPM pomadkę od Męskiej Wyspy i jestem bardzo zajarany. Fajny matowy efekt, włosy można stylizować ponownie po długim czasie od nałożenia.
nic na potem
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Raptowny »

Skusiłem się na (mini) maszynkę elektryczną z alie za (około) 10 ziko. Jest mega :cool:
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: camzatizbak »

Chyba jak ma się piczowąs gimbusa 5 włosów na krzyż i łyse jaja. UwU
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: 2ps__ »

ojebałem się znów na łyso po nwm może roku zapuszczania, smigania na średniodługich/platynie przez ostatnie pół roku, była to świetna przygoda ale jednak na łyso świat smakuje lepiej, pozdrawiam wszystkich łysych zakapiorów którzy lubią brać cudze auta i bawić się w nocnych klubach w melbourne do białego rana
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: emcess »

jakieś nowe rzeczy są i nie znam nic, by elementum terra obczailem i jest sens doplacac, jesli uppercut matt pomade jest ok dla mnie?

cos matowego, co nie skleja wlosow bo mam przyzwyczajenie że je często przeczesuję ręką, stąd goldwell roughman i layrite cement clay mi nie siedziały
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kr0pka »

@emcess montibus od elementum to jest moje pomadowe odkrycie życia. praktycznie nie widać, że coś masz na włosach, możesz sobie przeczesywać bez problemu, nie skleja, nie obciąża włosów. jedyny minus, że jest dosyć lekki i nie trzyma jakoś mocno fryzury.
nic na potem
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

rowniez propsuje montibusa z calego serca
terra tez jest calkiem w pyte, sto razy lepsza niz tamten uppercut jebany
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2127
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: suitup »

szukam czegoś do stylizacji moich cudownych wlosow na głowie
one są bardzo miękkie i szybko opadają
nie chciałbym żeby się zrobiły twarde i druciane
(Beach boy średnio je utrzymuje, chciałbym coś mocniejszego od beach Boya plus żeby się nie robiły takie twarde jak po nim)
btw. najlepiej utrzymuje je silny lakier do włosów ale nie chcę żeby były takie sztywne
ODPOWIEDZ