Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Mam Mario party superstars i połówkami się gra. W tym wcześniejszym chyba tez grałem połówkami
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4373
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

tak mnie Stray wciagnelo, ze caly dzien spedzilem przed PS5 i robilem cala fabule
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 848
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Finesta »

Valheim to jest tak dobra gra do coopa :bowdown:
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: hwjsk »

Jak co to na blizzardzie za psie pieniądze Diablo III z wszystkimi dodatkami + II resurrected (prime evil collection)
Oczywiście zwróciłem poprzedni zakup i kupiłem na nowo :joint:
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 500
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: quasimoto »

Gra ktoś na VR2? Resident 8 co to za :bowdown:
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Świetnie się bawiłem na VR1, jedyna rzecz której bedzie mi brakowało po przesiadce na Xbox
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4373
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

wskoczyla pierwsza platyna na PS5. W interaktywnym filmie Telling Lies, ktory wczesniej porzucilem na Xboxie. Na dniach chyba jeszcze wbije w Astros Playroom, bo nie jest trudna do odblokowania i gra jest calkiem zajebista

a teraz nawalam w Deliver Us The Moon i dziwie sie, ze w sumie bez wiekszego echa przeszla ta gra. To troche taki walking simulator w kosmosie, ale wyglada niezle od strony wizualnej i ma wciagajaca fabule. Jest w PS Plus, wiec jak ktos ma konsolke, to zachecam do pobrania, bo mozna przejsc w jeden wieczor podobno i spedzic dobrze czas. Ma tez opcje gry VR (CHYBA), tylko na oculus rift, takze… dajcie to na PSVR
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »



Jak myslicie ze Ubisoft to mistrzowie kopiuj + wklej w grach to obadajcie co nam proponuja Bandai namco i cyber connect :lol:

Ofc bede sledzil i moze nawet kupie bo jestem sajko, ale murzynie prosze po 7 latach ta sama gra ale skompilowane walki z storm 4 + legacy no i z 2 nowymi postaciami? To jest zbyt malo nawet jak na dlc... Czuje sie okradziony nawet nie kupujac tego :lol:

Dodano po 2 minutach 13 sekundach:
Pozatym wiadomo ze gra Demon Slayer to tez ten sam silnik i wyglada tez jak klon stormow, tak zeby nie bylo ze tylko przy serii z naruto kopiuja i wklejaja :lol:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

Nowa odslona Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi zostala zapowiedziana wczoraj :shock:

Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1767
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bunnymen77 »

Wygląda jakby posiadacze ps2 mieli dostać pierwszą grę od 10 lat.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7123
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

męczą bułę tymi mugenami 3d

stop dragonballizacji
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4413
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

marzy mi się taka nowa gierka w stylu legacy of goku 2 w odświeżonym pixelarcie i z bardziej zaawansowanymi mechanicsami, ale to była benger gra :oops:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

z tych nowszych czesci to dbz kakarot jest naprawde spoko i wciagnal mnie na tyle, ze wbilem calaka.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

No ten kakarot wizualnie jest zajebisty, ale gameplay mnie nie porwal. Jakos nie pasuje mi granie w 3D w DB, bo czesto te postacie wydaja sie byc takie wolne i dretwe, brakuje dynamiki w tych walkach imo. Dlatego np chyba najbardziej podobalo mi sie Budokai 3 (ten zwykly, nie Tenkaichi) bo tam dynamika walk byla kozacka. Ale fajnie rozkminione ta czesc "platformowa" w Kakarot, ataki tez fajnie wygladaja i maja ciekawe mechaniki, do tego mega dopieszczony story mode tez wielki props, wiec ogolnie tez polecam zapoznac sie chociaz z ta odslona
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: d3nt »

Kalom pisze: 06 mar 2023, 13:19 marzy mi się taka nowa gierka w stylu legacy of goku 2 w odświeżonym pixelarcie i z bardziej zaawansowanymi mechanicsami, ale to była benger gra :oops:
Ahh to teraz wiem skąd zajebali modele postaci do dbvictory xd
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

Legacy of goku wielki props odemnie tez, ogralem 1 i 2 pomimo tego ze w 2 nie dzialaly mi sejwy i musialem bez wylaczania konsoli grac :lol: Z tych starych i mniej znanych DB to dobrze wspominam tez legendary super warrriors na game boya, shin budokai na psp i final bout na ps1 :oops:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »



Premiera w tym roku, day 1 w Game Passie :bowdown:
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6350
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

oby optymalizację paradox ogarnął w końcu

Dodano po 2 godzinach 38 minutach 59 sekundach:


konkurencja dla simsów od pdx też
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4373
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

Simsy sa niepodrabialne
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3246
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yungXpaproch »

noo jakos gry konkurujacej z simsami nie wyobrazam sobie
ODPOWIEDZ