Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: benzoabuser »

Sobota jadący po cągmenie przez całą płytę nie jest beefem?
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: wuiru »

m4t1f pisze: 15 sty 2023, 14:36 Czy tylko ja mam odczucie że pojęcie beef'u w polskim Rapie powoli odchodzi w niepamięć?
nie ma powodów z tego samego powodu dla którego nie ma linijek na siebie między wokalistkami popowymi
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: Jaayu »

imo sie po prostu ludziom nie oplaca, tu nie ma wiekszej filozofii
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: jajca »

benzoabuser pisze: 21 sty 2023, 21:05 Sobota jadący po cągmenie przez całą płytę nie jest beefem?
Jednostronne gnojenie i rezanie slabszego to nie jesg beef, tak samo jak afrojax niemilosiernie poniżający bilona to tez nie beef
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: oldschool »

Albo 2rzyn na Króciutko EP.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: jajca »

Tam przynajmniej zmiazdzeni oponenci byli w stanie odgryźć się banem za wypuszczenie tej EPki, bylo to dosc zalosne ale w jakims sensie podjeli rekawice i robili co mogli, a ciągmen czy bilon nawet w taki sposob nie bylo w stanie odpowiedziec
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: d3nt »

No ale sobota płacze w wywiadach ze kariera mu się skończyła i klepie bidę a Jongmen sobie siedzi w Dubaju gdzieś na jachcie albo zapierdala lamborghini, w wolnym czasie przerabiając zdjęcia na ig i chuj z tym ze to wszystko nie jest jego
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: jajca »

No tak, tu akurat racja ze jongmen elegancko opalony i zrelaksowany we w chuj niemodnych wąskich spodniach wydaje sie byc w lepszej sytuacji zyciowej, no ale rapowo to walki nie nawiązał
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1276
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: kid »

jebac rondlarskie rymowanki zza konpa to ma byc strzelane do oponentow jak ktos aspiruje do robienia hip hop a muze se gratisowo moze ewentualnie jakas puscic ze scza dla oponenta na grob jego
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: d3nt »

Odpowiedz na pytanie zawarte w tytule tematu brzmi;
Spoiler
NA FORUM
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Jasion94
Posty: 872
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: Jasion94 »

Bez kitu, a kto ma się beefować w tych czasach
Przecież gdyby np Young Leosia wydała dissa na żabsona, i rapowała dlaczego naprawdę odeszła z internazionale, to można byłoby się conajwyzej posrać z śmiechu
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: RIVALDO111 »

Young leosia nawet jakby zrobiła dissa to pewnie na beacie techno , w sukience i z tyłu miałaby grupę taneczną.

Najbardziej zasięgowa ,,raperka" w Polsce hahahaha
:damn:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: emcess »

jak osiągniesz tyle co ona i będziesz miał taką popularność to się odezwij, na razie jesteś tylko zwykłym hejterem
Obrazek jebac kiboli
LuckyStrike
Posty: 112
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:33

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: LuckyStrike »

Pierdolenie. Ja np. w ogóle nie rozumiem fenomenu tej laski, kto tego słucha? Dzieci w przedziale wiekowym 3-12?

Jeszcze ta kurwa ksywa.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: przedszkolanek »

emcess pisze: 02 lut 2023, 16:45 na razie jesteś tylko zwykłym hejterem
nie no, nie jest zwykłym hejterem, jest chujowym hejterem
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: RIVALDO111 »

LuckyStrike pisze: 02 lut 2023, 16:51 Pierdolenie. Ja np. w ogóle nie rozumiem fenomenu tej laski, kto tego słucha? Dzieci w przedziale wiekowym 3-12?

Jeszcze ta kurwa ksywa.
Ona ma obecnie 1 mln , 300 tysięcy na Spotify :rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3953
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: camzatizbak »

Zenek Martyniuk pewnie też dużo
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: F88G »

Kurwa, przeczytałem ten wątek i tak macham głową, mhm, brzmi to racjonalnie, tak tak, na chuj sobie mosty palić, raperzy to pizdy, jakiś blacklist w wytwórniach których jest cztery na kraj, po co to wszystko, pokój i miłość i przede wszystkim pieniądze i kochanie jeszcze. Racjonalne podejście do tematu.

Ale czy to nie jest teraz tak, że jakiś groteskowy fejm zgarnia show pod tytułem fame mma, gdzie dosłownie clue programu jest wydzieranie na siebie mordy siedząc na przeciwko siebie, jak w ławce w szkole? I, że to nie jest tak..., że mainstrimowy rap atm ma z tym "formatem" aktualnie burzliwy mariaż?

Konflikt monetyzuje się jak nigdy teraz.

To nie jest tak, że 400 iq marketingowcy rozkminili, że dissy się już nie opłacają. Oni jeszcze nie rozkminili, że się opłacają lub będą się opłacać w chuj.

Tylko od razu ostrzegam, że w większości przypadków to będą fejkdissy, to tak żebyście wiedzieli. :3

Dodano po 16 minutach 30 sekundach:
Przecież jakby Oki nagrał teraz diss na Mata, to ten kraj przewrócił by się z góry na dół. Rozpierdoliło by to sytuacje, podzielić i zdominować. No przecież byłby kurwa szok xD Ludzie zaczęliby się napierdalać na ulicy. Zaczęłyby jeździć SUVy po ulicach Twojego miasta z wlepą Matczaka albo Okej. Alkaida byłaby zmuszona do obrania strony w konflikcie.

I nie chodzi mi o jakiś diss w stylu tak zwanym lekkim, ale chuj historie wyssane z palca, linijki o nieistniejącej nigdzie sytuacji, spotkaliśmy na zapleczu gali TVNu, jesteś cwelem, chuj Ci w dupę. A w ogólę to moje muzyke lepsze niż Twoje więc zamknij mordę. No i odpowiedź Mata, totalna dekonstrukcja kariery Okiego, potem zaczęliby się napierdalać i ktoś by w końcu umarł.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Gdzie się podziały beefy w polskim rapie?

Post autor: RIVALDO111 »

Te pokolenie jest za miękkie na beefy.

Ale szczerze dla jaj z chęcią bym zobaczył co jest wyżej napisane taka wojnę totalna Mata vs Oki.

Przyznam szczerze że oglądałem te vlogi HM3 i serio to jest mocny , fanatyczny fanbase tych Julek gdzie potrafią płakać że dotknęły danego ziomka, więc jestem ciekaw co by było w tych czasach jakby taki Oki i Mata jechali sobie od k...w. Ciekawe czy jakieś Julki biegały by aby skopac takiego Mate koło zabki.


To byłoby ciekawe zjawisko do śledzenia
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ