[psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: przedszkolanek »

nie o tego dentystę chodziło

chodziło o dentystę ogólnego, ideę dentysty, którąś z pozycji 226101 - 226102 lub ewentualnie 226201 - 226209 czy 226290 z Rozporządzenia Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 13 listopada 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz.U. 2021 poz. 2285)
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3234
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: gawi »

Light to decent 7 od Fantano
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2052
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: sztyc »

no kurwa na razie zaskoczenie roku w huj jak na razie

murzyn z dreadlockami zobaczył podcast joe rogan jak pierdolą o paleniu dmt, wrócił na chatę spalił chmurę, zawiesiło go na pięć minut, posłuchał pink floyd i tame impala i tak go jebnęło, że postanowił, że kończy z tym upośledzonym wynaturzeniem jakim jest mumble rap i purple drankami dla trzynastolatków i teraz będzie robił rock psychodeliczny

efekt jest zdumiewający, nie mówię, że to jest wybitne, ale na pewno baaardzo godne uwagi, przez pierwsze 10 sekund black seminole to ja myślałem, że typ pierdolnął sobie remiksik spiral vangelisa i to jest kurwa coś intrygującego, co można wrzucić na repeat na luzie kilkanaście razy z rzędu i ciągle coś nowego tam wyłapać, a nie jakieś przeruchane jęczenie starej maleńkiej, że może sobie kurwa kupić kwiaty

no murzyn zwariował, przećpany niggas traper znalazł sobie taką wrażliwość i pokłady umiejętności, o które raczej nikt by go nie podejrzewał, oczywiście @instinkt tutaj poruszył słusznie ile w tym jest zasługi pana mała łódka, ale ile talentu producentów, ale zdolność gromadzenia kreatywnych współpracowników i przekonania ich do swojej wizji to też duży i trochę niedoceniany talent, taka madonna jechała na tym patencie całą swoją karierę

w polsce nie wiem czy widziałbym kandydata do podobnej wolty stylistycznej, u nas typy nie znają pewnie nawet tabliczki mnożenia, nie mówiąc o umiejętności gry na jakimkolwiek instrumencie

będzie słuchane jeszcze z kilka razy w ciagu tego tygodnia, a nie pierdolnę po singlach w kąt na wieczne nigdy, więc he had my curiosity, now he has my attention
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: przedszkolanek »

sztyc pisze: 31 sty 2023, 14:05 w polsce nie wiem czy widziałbym kandydata do podobnej wolty stylistycznej, u nas typy nie znają pewnie nawet tabliczki mnożenia, nie mówiąc o umiejętności gry na jakimkolwiek instrumencie
planbe / oki
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3234
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: gawi »

@sztyc ale Yachty od dawna nie krył zainteresowania taką muzyką. Gdzieś widziałem, że nawet ma tatuaż Dark Side Of The Moon :)

Dodano po 12 godzinach 17 minutach 58 sekundach:
6.0 od Pitchforka :dunno:

https://pitchfork.com/reviews/albums/li ... tart-here/
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: jogi »

Absurdalne argumenty, że wszystko tam bezpieczne... Porównywania do marnego Weeknda czy innych Bruno Marsów albo to że zrobił to żeby być wśród najważniejszych w tym uniwersum (szok) i żeby udowodnić hejtującym (szok2), albo że nie poszedł drogą Uziego i Cartiego (uff). Ogólnie to wstydziłbym się pisać takie bzdury.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: Groszek »

Przecież gość ma 50+ recenzji i wszystkie są z gatunku rap :lol:

wgl ta przypierdolka ze yachty chciał być brany na poważnie więc wziął białych producentów żeby być szanowany przez białych what the fk
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: Finesta »

Pitchfork już od jakiegoś czasu niezła odklejka
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: Blendzior »

Zajebiscie to jest wyprodukowane. Tame Impala od dekady nie potrafiła tak dobrej Tame Impali zrobić jak zrobił to Lil Yachty (wiadomo, że nie on ale on się pod tym tworem podpisuje) abstrakcja jakaś. Chciałbym żeby to była płyta tylera ale i tak jest dobrze w chuj.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: Groszek »

Najśmieszniejsze że te debile dały ta recenzje w rap :wall:
Teraz tylko czekać na Grammy za rapowy album roku albo jakieś urban category :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: Parlae »

Spoiler
Obrazek
:lol: :lol:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: przedszkolanek »

alfons pier zezłmowany
a z tymi włosami święta prawda
Awatar użytkownika
MikoBalagany
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:11
Lokalizacja: WWA

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: MikoBalagany »

Od wczoraj dałem albumowi trochę odsapnąć, żeby sprawdzić, czy początkowa euforia nie jest spowodowana głównie zaskoczeniem. No nie jest, dalej ten album mi robi robotę. Słucham tego bez skipu, słąbsze momenty są, albumem roku nie bedzie, ale to jest po prostu bardzo dobre. Recenzja Pitchforka to jedno z większych gówien jakie ostatnio przeczytałem, props. :lol:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: vampmoney »

^ potwierdzam wszystko wyżej
Yachty zawsze mi się jako przeciętniak z potencjałem jawił. Jeszcze dwa dni przed premierą tego LP do ziomka mówiłem że na chuj go na clout chcą brać nie czaje a po premierze tej płyty bardzo bym prosił o taki koncercik (chociaż pewnie nie będzie grał na koncertach materiału z tej płyty). No dawno mi żaden rappa nie poprawił tak opinii o sobie. Dobrze w kurwe się tego słucha
tybdo_yntogliw
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: tybdo_yntogliw »

Recka na piczce równie dobra co album przecież, pancz na panczu
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: Drmz »

NIgdy nie słuchałem rapera mała łódka poza jakimiś viralowymi bengierami, które mnie zaatakowały niechcacy, ale to chyba dobry moment, żeby zacząć tego artystę śledzić co?
ALbum od wczoraj przesłuchałem już z 5 razy :bowdown:
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: clockers »

WE SAW THE SUN! piękny lot :bowdown:
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: Blendzior »

Drmz pisze: 03 lut 2023, 12:23 NIgdy nie słuchałem rapera mała łódka poza jakimiś viralowymi bengierami, które mnie zaatakowały niechcacy, ale to chyba dobry moment, żeby zacząć tego artystę śledzić co?
ALbum od wczoraj przesłuchałem już z 5 razy :bowdown:
Miałem do niego totalna awersję i znałem go tylko z tych lobotomicznych featow z okolic 2016 ale z ciekawości sprawdziłem rzeczy od niego i nie jest taki zły. Cortex obadalem to mi kopara opadla choć większość roboty robi tam beat z samplem dooma, coffin też przyjemny bangerek. Ogólnie to duży plus dla niego bo album u mnie równie na repeacie i nawet mi ten jego autotune nie przeszkadza a rapowo jestem raczej truskulem z symbolicznymi odchylami w drugą strone.
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: Globe »

Taki Redbone tylko albumowy, tak jeżeli chodzi o wychodzenie ze strefy komfortu, jak i hype wokół tego wychodzenia. Fajowe nawet.
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3234
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: [psychodelia] Lil Yachty - Let’s Start Here (2023)

Post autor: gawi »

v lubię sobie wspólnie z tą dwójką posłuchać jakiejś dobrej płytki :)
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
ODPOWIEDZ