Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gambler »

Właśnie muszę sobie odświeżyć tę sprawę, ale pamiętam coś z pogranicza zdziwienia że smarkacz taki obrotny.
yer a wizard, Harry
porter
Posty: 98
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: porter »

Pamiętam też, że zostałem poproszony przez J. o wtajemniczenie w tę propozycję Grześka B., którego nie było na tym spotkaniu. Nie wiem dlaczego go nie było. Ja rozmawiałem z Grześkiem B., powiedziałem mu, że jest propozycja remisu ze strony Cracovii i trzeba wyłożyć na ten cel pieniądze dla zawodników tej drużyny. Grzesiek się zgodził i miał przynieść te pieniądze do J. Wydaje mi się, że przekazał te pieniądze, ale mnie przy tym jak Grzesiek przekazywał te pieniądze J. nie było. pamiętam, że J. i Sz. mówili coś, że te wyłożone pieniądze zostaną nam wyrównane z premii za ten mecz, ale jak to dokładnie miało wyglądać dokładnie nie wiem. Ja nie wiem czy inni zawodnicy młodzi czy zza granicy byli wtajemniczeni w to porozumienie z Cracovią. Nie wiem dokładnie kiedy i komu Sz. i J. przekazali te pieniądze. Ja nie znałem żadnych zawodników Cracovii z tego czasu, nikt z Cracovii się ze mną nie kontaktował. Mnie na meczu z Cracovią nie było gdyż byłem wykluczony z tego meczu za żółte kartki.
Zeznanie Piszczka. Namówił Bartczaka i dorzucił się chociaż pauzował za kartki xd
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

mas pisze: 24 sty 2023, 11:51
potter pisze: 24 sty 2023, 11:31 Ponad 900 tys zł miesięcznie ma zarabiać czyli 3 mln euro rocznie
Po jakim ty to kursie liczyłeś
Z twittera to wziąłem, ale faktycznie niezbyt się to spina XD

Co do samego trenera to po obejrzeniu konferencji to wydaje się, że dużej rewolucji nie będzie. Skoro sam facet mówi, że tam 'najważniejsze nie stracić i coś strzelić' i tego typu to nie spodziewam się cudów. Podobnie jeśli chodzi o zmianę pokoleniową skoro u niego grali Jose Fonte czy Pepe to spokojnie nadal Glik czy Krychowiak mogą sobie znaleźć miejsce. Obym się mylił, ale Santos wydaje się gościem, którego będzie interesował głównie wynik a nie proces zmian w polskiej reprezentacji.

Na plus, że chce tu zamieszkać (w sumie logiczne, 70 lat ma to nie będzie ciągle podróżował) i spróbuje się nauczyć polskiego, skoro greckiego dał radę.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

w wieku 70 lat to ludziom się już imiona własnych dzieci pierdolą, a nie polskiego się uczą
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

niektorym to juz sie w dupach poprzewracalo od wymagan, oczekiwan i bog wie czego jeszcze od faceta ktory jest tylko selekcjonerem

pokazcie mi druga obok belgii repke ktora w ostatnich 20 lat przeszla oddolna, pozytywistyczna ewolucje od sredniakia/slabiaka do topowej druzyny, no nie ma takiej bo pilka nozna to nie matematyka kurwa i nikt tu prochu nie wymysli, najmocniejsze reprezentacje sa najmocniejsze od zarania, a sredniakiom jak my zostaje walka o maksymalizacje swojego potencjalu raz na ruski rok w danej generacji

nawet tych dunczykow ktorzy zachwycali na euro prowadzil jakis wufeista wyciagniety znikad po ktorym nikt sie niczego nie spodziewal, a nieoczekiwania zatrybilo, no i taka to jest wlasnie fucha selekcjonera ze czasem zatrybi, a czasem nie i nawet janek urban moglby zrobic cwiercfinal duzej imprezy pod warunkiem ze zagralo by kilka istotnych skladowych (o maroku nawet nie chce mi sie marnowac klawiszy)

dyskusja o gliksonie tez w kurwe deta, bedzie zdrowy i regularnie gral - nie widze powodu dla ktorego mialby nie byc w repce, to nie jego wina ze jebany ludwiczek gral krychowiakiem w srodku pola, a milikowi i zielkowi kazal zapierdalac na wahadle przez co mielismy zerowa kontrole nad gra

aha i zapomnialem jebac michniewicza
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: SWN »

pardon pisze: 24 sty 2023, 19:31 pokazcie mi druga obok belgii repke ktora w ostatnich 20 lat przeszla oddolna, pozytywistyczna ewolucje od sredniakia/slabiaka do topowej druzyny, no nie ma takiej bo pilka nozna to nie matematyka kurwa i nikt tu prochu nie wymysli, najmocniejsze reprezentacje sa najmocniejsze od zarania
Oczywiście nie do końca sytuacja której szukasz, bo w grę wchodzi spadek jugolskich tradycji reprezentacyjnych, Stjepan Bobek itd, ale z pocałowaniem ręki przyjąłbym Polskę w roli takiej Chorwacji, której stabilności nie wydają się bronić szczególnie ani pieniądze, ani gospodarka, ani demografia, no w skrócie nigdy nie rozumiałem co takiego mają kilkumilionowi oni, czego nie mamy 40 milionowi my
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

Hiszpania poza wygranym euro 4 druzyn w prehistorii tez chuja znaczyla przez kilka dekad, az nagle im cos przeskoczylo w glowach jak zielinskiemu
No wiem ze nieporownywalnie bo akurat kluby maja mocne od zawsze
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

mozesz ten kazus jugoli odwrocic seweryn i zapytac czemu serbowie ktorzy srednio co piec lat maja pokoleniepilkarzyoktorychzabijasiepoleuropy ssa pale cale nasze zycie

no to sa rzeczy nieuchwytne
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

gdyby tak było jak mówisz to równie dobrze kadrę mógłby prowadzić Urban albo Ty, a jednak jak gość zarobi sześć razy więcej niż nasz ostatni selekcjoner to trzeba mieć oczekiwania, a nie 'no to jest kadra, może się uda, a może nie zatrybi'.

Chociaż śmieszne, że informują że chłop ma koordynować działania młodzieżówek itd. a gościu z PZPN odpowiadający za to, niejaki Mateńko, mówi że 'no ja nie wiem na czym to miało by polegać, bo jeszcze nawet nie gadaliśmy'.
Zresztą czy w Grecji w ostatnich latach po odejściu Santosa coś się poprawiło w szkoleniu? Wyniki pierwszej kadry raczej tego nie pokazują.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6776
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jAg »

Oho miłośnik 711 się aktywował, nawet już się z tym nie kryjesz
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

potter pisze: 24 sty 2023, 20:57 gdyby tak było jak mówisz to równie dobrze kadrę mógłby prowadzić Urban albo Ty, a jednak jak gość zarobi sześć razy więcej niż nasz ostatni selekcjoner to trzeba mieć oczekiwania, a nie 'no to jest kadra, może się uda, a może nie zatrybi'.
eh przeciez tu nie chodzi o wymyslanie futbolu na nowo jak pep guardiola, albo jako selekcjoner kupisz szatnie, zlapiesz flow z liderami, zaszcepiesz odpowiedni mental jak adam nawalka, albo beda na ciebie srac miedzy slowami jak na jurka brzeczka albo michniewicza, na tym wlasnie polega przewrotnosc fuchy selekcjonera
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

To inna kwestia i tutaj też powinno wystąpić samo zajaranie piłkarzy z drugiego szeregu tym, że chłop jest zagraniczny i tak jak Beenhakker wykreował Bronowickiego czy Golańskiego, a Sousa Jóźwiaka czy Świderskiego tak liczę, że i Santos kogoś takiego podpompuje.

Mi tylko chodzi o to, że prędzej większe zmiany wprowadziłby Renard, Martinez czy nawet Bielsa (który już miał gotowy plan) niż 70 letni dziadek, a przedstawia się go jak reformatora polskiej piłki (Bielsa w sumie niewiele młodszy, ale każdy wie że to szaleniec, który tylko piłką żyje). Mi by się nie chciało w takim wieku, ale oby mnie zaskoczył.

Dodano po 1 dniu 20 godzinach 28 minutach 45 sekundach:
W czerwcu szparing z Niemcami, który prawdopodobnie będzie pożegnaniem Kuby z reprezentacją ( :dunno: ) - donosi Staszewski
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

a on jeszcze jest w ogóle zawodowym piłkarzem, że wytrzyma choćby 10 minut takiego meczu bez zaniżania poziomu, bo to nie będzie jak u dudka, że sobie popierdzi przed słupkiem z liechtensteinem
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

moder, zielinski, kozlowski i lakomy za rok w reprzentacji nie moge sie doczekac
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Jasek »

Kozłowski i Łakomy wpisani, a Szymański nie?
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

Szymi pewniak po prostu
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

pewniak ale chuj wie na jakiej pozycji, na skrzydło trochę za mało dynamiki imo (chociaż z drugiej strony rywalizacja tam najmniej jakosciowa w tej chwili), na środek za słaby fizycznie, a na jakiejś ofensywnej środkowej pomocy mu Zieliński przeszkadza, chyba ze mezzala x2 byśmy grali, ale nie wiem jak to Santos zobaczy
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Jak poinformował prezes PZPN-u Cezary Kulesza, w najbliższej kolejce nowy selekcjoner zobaczy z trybun trzy mecze.

Szkoleniowiec ma plany na cały weekend i na żywo obejrzy spotkania Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź (piątek, 20:30), Wisły Płock z Lechem Poznań (sobota, 17:30) oraz Legii Warszawa z Cracovią (niedziela, 17:30).

Nieco wcześniej rzecznik prasowy PZPN-u Jakub Kwiatkowski poinformował, że Santos poprosił o numery telefonów do 63 piłkarzy, których zamierza obserwować pod kątem gry w reprezentacji.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kalom »

oj byku trzymaj się tam
:joint: [*]
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

nie wie co dobre, taka miedz ze stala by obejrzał lepiej
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ