Narty/snowboard

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

ksiazenieporzadek

Re: Narty/snowboard

Post autor: ksiazenieporzadek »

Może podaj z jakiego regionu pl jesteś, bo to zależy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Narty/snowboard

Post autor: yytr »

Książe, myślałem, że pamiętasz :/ Z Poznania, tak w sumie myślę, teraz, że Szpindel będzie w chuj lepszy. Tylko jeden ziomek nie ma paszportu... Wiadomo jak to jest teraz z wjazdem do Czech?
pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Narty/snowboard

Post autor: pociejyo »

yytr pisze: 02 sty 2022, 19:23 Co powiecie o Szczyrku na weekend dla kogoś kto dobrze jeździ na nartach? Będzie z tego jakaś zabawa? Da się coś poza traskami pośmigać XDDDD? Albo co polecacie na weekend teraz od czwartku do niedzieli?
W Polsce raczej lepszej opcji niż Szczyrk nie ma
ksiazenieporzadek

Re: Narty/snowboard

Post autor: ksiazenieporzadek »

Szpindlerowy, cerna hora, rokytnice

E; jak chcesz poza trasami jeździć to nie wiem, jeżeli chodzi o normalne trasy to jest topka w Czechach (a przynajmniej była przed covidem) i zawsze byłem zadowolony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Narty/snowboard

Post autor: yytr »

Dzięki wielkie, ten Szpindel brzmi lepiej ale byłoby łatwiej jakbym już był po trzeciej dawce... Jebany covid już prawie o nim zapomniałem XD
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Narty/snowboard

Post autor: KILLIE »

Jebac te wypozyczalnie wciskają taki syf, że pożal sie boże
facet naprawial przy mnie kombinerkami narte i jeszcze myslal, ze wezme bo to panie sprawne :lol:


Swieradow welcome to
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Narty/snowboard

Post autor: eddy_wata »

a obozy jakies w alpach polecacie? bo opinie co czytam to wszystko guwno z tragiczna organizacja, wysypala mi sie ekipa na samochod i airbnb :/
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Narty/snowboard

Post autor: yytr »

Mi też się się wyjebała dawaj lecimy razem @eddy_wata
Wracam z szkolenia lawinowego, serdecznie polecam
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Narty/snowboard

Post autor: eddy_wata »

jade na obozik @yytr yterek, twoja propozycja byla kuszaca ale nie mozna sie ujawniac :twisted: :twisted:
moj pierwszy wyjazd w alpy, w koncu sie udalo (covid psul plany juz chyba drugi rok). mam nadzieje, ze nie mam za wysokich oczekiwan i sie nie zawiode :nonono:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Narty/snowboard

Post autor: eddy_wata »

pierwsze alpy w zyciu na bardzo duzy plus, progress na snowboardzie zrobiony, juz mysle o nastepnym wyjezdzie, uzaleznia jak skurwysyn zwlaszcza jak puscisz sobie LSO „na ksiezyc” w gondoli i wleci DALEKO STAD JESTEM JUZ OD LADOW I MORZ na szczycie gory. Polecam ten styl zycia, nie jezdze wiecej do polski
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Narty/snowboard

Post autor: eddy_wata »

Siemanko ktos poleca jakies wyjazdy bo snow show mieszane opinie ma i zwierzat studenciakow napewno w chuj? Niestety nie moge sam fura sie wybrac bo nie mam ekipy:(
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Narty/snowboard

Post autor: zemsta1camzata »

mozemy razem pojechac jako kumple z forum muzycznego
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Narty/snowboard

Post autor: insane »

wpadlem na pomysl wyjazdu do bialki za tydzien/dwa na snowboard, ale z racji ze ostatni raz jezdzilem w gimnazjum to musze kupic caly ekwipunek (buty, gogle, kurtka i spodnie) i pytanie czy sprzet z decathlonu bedzie spoko wyborem? jak nie to gdzie szukac tego typu rzeczy nie za miliony? deche wypozycze na miejscu, bo widze ze to max 200zl za 6 dni
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Narty/snowboard

Post autor: eddy_wata »

vinted => nowe bez metki (chyba ze pasuje ci stan bdb, ten sprzet zazwyczaj nie jest mocno zniszczony)=> rozmiar=> marki jakie cie interesuja i jest spora szansa ze cos znajdziesz porzadniejszego niz z decathlonu
zalando lounge also
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Narty/snowboard

Post autor: eddy_wata »

Ponte di Legno/ Tonale ktoś jakieś protipy w tamtych okolicach?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Narty/snowboard

Post autor: eddy_wata »

ktos juz zaczal sezon
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Narty/snowboard

Post autor: mql »

no w Polsce ta, ale jakoś w marcu się dupnę chyba gdzieś dalej, bo wieki nie byłem w Alpach
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Narty/snowboard

Post autor: eddy_wata »

no ja wlasnie w lutym planuje lombardię okolice val di sole pewnie stanie na tym tonale-pontedilegno, bo tam duzy luz, a ponoc w madonnie, livigno i tych najpopularniejszych osrodkach tlumy niesamowite w tym roku. lot juz mam wiec zostaja wlochy, takze austria i samochod w przyszlym roku albo ew maj/kwiecien jak sie uda to dobije lodowcem. jak w polsce @mql, nadal wiecej stania niz jezdzenia?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Narty/snowboard

Post autor: mql »

nie inaczej, do tego chyba śnieg niespecjalnie obecny, chociaż w Zieleńcu akurat bywa
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Narty/snowboard

Post autor: Luxair »

Elo, pytanie do snowboardowców. Muszę w końcu wymienić starożytny sprzęt i zastanawiałem się nad wiązaniami typu Flow (lub podobne, innych firm), z racji tego że można się na luzaku wpinać na stojąco. No i moje pytanie brzmi: czy one dobrze trzymają stopę? Bo z tego co widziałem, to koledze but dosyć latał w tych jego wiązaniach...
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
ODPOWIEDZ