Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

props, piekny crossover
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

:lol: :lol:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

Skończyłem Ragnarok i:
Spoiler
kurwa rozczarowanie w chuj, szczerze mówiąc w trakcie samego ragnaroka czekałem już kiedy to się skończy, miał być totalny rozpierdol, a nie bajeczka o miłości i wybaczaniu eh.
Mimo to gra przepiękna
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mazerunner
Posty: 29
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:37

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: mazerunner »

Pytanie do mortal kombatowych świrów. Mam mortala xl, teraz jest promka na węgierskim storze xboxa za ok. 42 zeta mortal 11 ultimate. Warto brać mając xla, czy dać se spokój?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

https://www.youtube.com/watch?v=JX2nxK0Gajk

no i gituwa, wiadomo, że 3/4 to będzie barachło jakieś, ale reszta dowiezie
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

Powiedzcie mi, może to głupie pytanie i o czymś nie wiem, ale jaki jest sens kupowania pudełek na ps5, skoro wersje z ps4 są tańsze i też działają na ps5? Są jakieś różnice między tymi wersjami?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6144
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

Jak kupisz pudełko z wersja ps4 to masz gierkę w jakości z ps4 a nie ps5


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Zależy od gry. Nieraz wersja na PS4 się dość mocno różni, a za upgrade do wersji PS5 trzeba dodatkowo zapłacić.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

Dzięki za wyjaśnienie slizgawka jak zwykle niezawodna, 5 dla was
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

czekanko z ręką w gaciach na nowego Dragon Age'a, nadal sporadycznie pogrywam we wszystkie części
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

czy kazde Uncharted jest takim gownem jak pierwsza czesc z kolekcji Nathana? No ja myslalem, ze to jakas seria o cwanym podrozniku szukajacym skarbow, a nie strzelanka z kazdym i na dodatek z potworami jak w Dead Space XD
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Pierwsza warto, żeby docenić kolejne XD
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Nie, tylko w jedynce masz watki z potworami.

Do tego to jest gra z PS3 sprzed 15 lat, nie dziw się, że się zestarzała. Zacznij sobie od 4, widocznie kolekcja nie jest już dla ciebie.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

mam jeszcze kolekcje dziedzictwo w folii, warto to w ogole rozpakowywac? :lol:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Dla mnie warto, ale mi się nawet jedynka ogrywana w 2019 czy 2020 podobała.

No ale w tej Kolekcji Dziedzictwo masz już gry z epoki PS4, które bardziej powinny trafić w to, czego oczekiwałeś.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

znaczy jedynka mi pod wzgledem technologii nie przeszkadzala. Raczej liczylem na gre z duza iloscia znajdziek i lamiglowek, a tutaj nawet nie bylo wiadome, w ktora strone mam isc i co dokladnie robic, do tego co chwile naparzanka z ludzmi i potworami, ktorzy caly czas mi zadawali obrazenia na latwym poziomie trudnosci :lol: Teraz tez poczytalem komentarze na golu i rzeczywiscie jest duzo glosow, ze pierwsza czesc jest crapem wzgledem pozostalych. Dam temu jeszcze szanse, moze nastepne czesci nie beda mnie tak meczyly jak ta, bo momentami to juz demona uwalnialem i chcialem gre kasowac

na razie crash bandicoot 1:0 ojamix, skasowalem tego skurwysyna i nie wracam juz nigdy do tej gry
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kapec »

Nie bez powodu Naughty Dog nie brało się za wydawanie 1/2/3 na pc.
Christian Gyrling, wiceprezes Naughty Dog, opublikował wpis na oficjalnym blogu PlayStation, poświęcony premierze pecetowej wersji Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, gdzie postanowił również wyjaśnić, dlaczego pierwsze trzy części serii Uncharted nie trafiły do użytkowników komputerów osobistych. Gyrling podkreślił, że zdaniem zespołu wspomniane produkcje „wytrzymują próbą czasu pod względem narracyjnym”, ale pozostałe elementy nie wypadają już tak dobrze.

Wiceprezes Naughty Dog przyznał bowiem, że starsze odsłony przygód Nathana Drake’a wymagałyby „gruntownych zmian” w oprawie wizualnej, by mogły sprostać „współczesnym wydaniom na PC oraz oczekiwaniom, jakie mogliby mieć gracze”. Gyrling dał tym samym jasno do zrozumienia, że pierwsze trzy części serii Uncharted mogą pojawić się na komputerach osobistych tylko w momencie, gdy twórcy zdecydują się na przygotowanie pełnoprawnego remake’u.
Przed świętami skończyłem przechodzić z potężną grupką xboxową gierkę survivalową Grounded. Pomijając jakieś różnej maści stare MMO, to chyba moje top3 gierek on-line. Budowanie/zdobywanie co raz lepszego ekwipunku dawało w chuj satysfakcji, super mapa, i ogólnie dobrze rozkminione mechaniki. :bowdown: dla Obsydianu, chociaż samemu bawiłoby tylko w jakimś procencie, gierka do 4 osób.

Teraz wlatuje spiderman, po pierwszych godzinach daje okejke i czekam na dalszy rozwój wypadków.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2022, 7:23 przez kapec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

oyama pisze: 26 gru 2022, 1:59na razie crash bandicoot 1:0 ojamix, skasowalem tego skurwysyna i nie wracam juz nigdy do tej gry
słuszna decyzja pierdolic to gówno zajebane
pierwszą część jeszcze jakoś wymęczyłem, ale na początku drugiej od razu jebnalem w kąt i nie wracam
:joint: [*]
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

proszę nie szkalować jamraja
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

kurwa dopiero się zorientowałem, że przełożyli premierę Hogwarts Legacy na starsze generacje i dopiero 4.04.23 wychodzi :wall:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ