MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9851
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

mma panowie mma
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2168
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Mietek »

Przede wszystkim pytanie jest o co walczysz, po co ci to, co chcesz z tym zrobić. Pod kątem samoobrony to nawet nie wiem. Pod kątem funu jaki ma ci to sprawić to też ci nie powiem, ale jak sobie weźmiesz na początek np 2x muah thai i 2x bjj to będziesz miał fajną podkładkę żeby ocenić co ci się w ogóle podoba. Ale jak pójdziesz na samo mma to też nie zrobisz źle bo tam też będziesz miał podkładkę żeby ocenić co ci się podoba.

Jak nie masz jakiegoś bardzo sprecyzowanego celu, to obie opcje są spoko.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2384
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Każdy zawodnik trenowany przez krause jest zbanowany przez ufc :joint:

Ja nie wiem co ten kurwa debil jebany se myslal :lol:
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2168
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Mietek »

SuperRapMaster pisze: 03 gru 2022, 1:06 Gdybym chciał zacząć walczyć, to lepiej trenować muay thai równolegle z bjj, czy po prostu zapisać się na trening mma?
Wiesz co, zmieniam zdanie jednak. Weź sobie osobno muay thai i osobno bjj poznasz dwie zupełnie różne kultury ćwiczenia sportów walki, to będzie cenne doświadczenie na sam początek.
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

Obrazek

ma racje czy tylko tak pierdoli bo USA ssię :huh:
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4608
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 8na10 »

dana to debil
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

dana piękny sterydowy odlot
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1363
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: redman23 »

ponad godzina, ale polecam
Spoiler
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2384
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Wczoraj oglądałem, zjebał ich jak szmaty :lol:
Piękne też jest to że nie ważne co różowy łeb by nie wygadywał helwani i tak wygrał dziennikarza roku :lol:

Paddy pies w chuj tera będzie miał plecy u Dany ale PRowo to się na mine wpierdolil.
Jebac obu, war helwani.
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

Helwani przejechał sie po nich jak Argentyna po Polsce...trochę nie kumam DW przecież ten placek z Anglii nie ma szans na top10 swojej kategorii na chuj go tak promować :dunno:
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2384
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Dana jest zakochany w kibicach z wysp. Jaki hajp miał Darren, zobacz wejście na walkę z wonderboyem. Jaki hajp ma pimblet nie mówiąc o tym co się działo na walkach mcgregora.

Różowy łeb jest promotorem i wie że uk i Europa to wielki rynek. Jego zadanie to nakręcanie hajpu. W okół paddyego buduje się fanbejs więc dana promuje zawodnika bo to jego robota. Ta cała gownoburza wzięła się z tego że pimblett próbował przylizać dupe danie tymi gadkami o Arielu wiedząc że ten ma kosę z Helwanim. Paddy zyskał przychylność Dany, dana będzie go trzymał teraz przy dupie jak kurwa smile sama.

Najebany ale mam nadzieje że kumasz o co mi chodzi.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2042
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: MMA panowie MMA

Post autor: d3nt »

No to dzisiaj najtrudniejszy rywal od czasów gustafssona, Janek musisz!!
Spoiler
Jak przegra to pewnie skończy karierę
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
tomeczek2301
Posty: 496
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: tomeczek2301 »

Jano izi ko druga runda
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

Sialala pisze: 09 gru 2022, 23:44 Dana jest zakochany w kibicach z wysp. Jaki hajp miał Darren, zobacz wejście na walkę z wonderboyem. Jaki hajp ma pimblet nie mówiąc o tym co się działo na walkach mcgregora.

Różowy łeb jest promotorem i wie że uk i Europa to wielki rynek. Jego zadanie to nakręcanie hajpu. W okół paddyego buduje się fanbejs więc dana promuje zawodnika bo to jego robota. Ta cała gownoburza wzięła się z tego że pimblett próbował przylizać dupe danie tymi gadkami o Arielu wiedząc że ten ma kosę z Helwanim. Paddy zyskał przychylność Dany, dana będzie go trzymał teraz przy dupie jak kurwa smile sama.

Najebany ale mam nadzieje że kumasz o co mi chodzi.
kumam, wiadomo jak to wszystko działa lysy excela ma w małym palce po prostu jest dla mnie plackiem żeby dłużej ten hajp podtrzymać dostanie kogoś z top10 i będzie szybka weryfikacja
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

pimblet wsiur jak ja pierdolę, co za era żeby teraz forsować takich przygłupów jak chimaev i on, conor nie wracaj juz

w dodatku jak mozna miec w 2022 roku fryzurę na niedojebanego zaca efrona z high school musical to jest dla mnie niepojęte

jak blacho to wygra hall of fame czeka i chuj z tym ze to nudna dywizja
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #1 »

Ale wyjebka ruskiego
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

nieźle się odjebało ale Ankalaev pierdoli takie kocopoły w tym wywiadzie że szok
rundy 1 i 3 to był coinflip więc w sumie to nie dziwi mnie ta decyzja że Janek nawet prowadził 3-0 nawet u dwóch z sędziów
bardziej mnie dziwi że wszyscy dali Błachowiczowi 1, a nie 3
Sal dał 10-8 w ostatniej bez tego Janek by wziął pas :lol: według mnie remis sprawiedliwy tbh



Rogan dobrze mówi, czasem mu się zdarza
niech się obaj przygotują na 5 rund i dawać rewanż bo różnica w campie na 3 i 5 jest gigantyczna

problem jest taki że Glover wtedy zostanie wyruchany, Prochazka i tak robi z rok przerwy więc można jeszcze jedną walkę wcisnąć przed powrotem
ale obawiam się że to będzie Ankalaev - Glover, a nie Janek mimo tego remisu

z drugiej strony czas leci i Ankalaev już wie co robić, jakby wcześniej nie wiedział z jakiegoś powodu :lol:
w sumie to nie wiem na chuj on się chciał bić jak Janek nie ma parteru no i się nie nauczy już
niby defensywe przed sprowadzeniami trochę poprawił ale to działało tylko jak Ankalaev totalnie zamulał, a w 4 i 5 oddał obalenia za free
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 688
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: MMA panowie MMA

Post autor: checollada »

W pierwszym momencie wynik wydawał się absurdalny, ale dwie ostatnie rundy trochę zmazały mi obraz. Mogę się zgodzić z takim sędziowaniem w sumie ;)

Ogólnie jak teraz o tym myślę, to Janek przegapił szanse żeby trochę podymić po walce, podgrzać atmosferę, nakręcić hype na rewanż i zgarnąć gruby przelew w przyszłym roku. Oczywiście szacunek za zachowanie, mimo że emocje były duże, to zachował wielką klasę.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

ciekawe czy się UFC wkurwi na Ankalaeva za to pierdolenie czy nie
bo jak się Dana wkurwi to równie dobrze może go wyruchać i dać Glovera z Jankiem co by było najlepszą opcją

Janek trochę za bardzo uległo się zachował po walce, jeszcze chciał ruskowi pas dać tak o :lol:
to też mu nie pomoże bo wszyscy będą gadali że nawet Janek uważa że przejebał

trzeba konferencje odpalić zaraz


Dodano po 15 minutach 58 sekundach:
Glover vs Hill w Brazylii o pas :lol:
Dana wkurwiony na obu że walka była chujowa :bowdown:
wydaje mi się słowa Ankalaeva po walce że korupcja i nie chce walczyć dla UFC mogły mieć w tym udział XD
tak to się robi :bowdown:
Ostatnio zmieniony 11 gru 2022, 8:42 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Zjebał Janek tym zachowaniem po walce, ale w sumie to sam się sprowadził w ostatniej. Szkoda, bo było do ugrania.
Teraz niech Glover wygra i konczy kariere i znowu Dana wkurwiony bo vacant :lol:
ODPOWIEDZ