LSO TDW

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: LSO TDW

Post autor: 8na10 »

con shonery pisze: 10 paź 2022, 19:59 a tam historia zaczyna się od 2013
spons w 09 już śmigał na autotune na 100%, nie pamietam tytułu może @vampmoney poratuje
jasny wracaj na forum
wklz

Re: LSO TDW

Post autor: wklz »

Nie no panowie co jest. Rok 2009 i szarmancki bandyta ziemi zachodniej. Na bank coś było wcześniej.

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2985
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: LSO TDW

Post autor: vampmoney »

8na10 pisze: 10 paź 2022, 20:18
con shonery pisze: 10 paź 2022, 19:59 a tam historia zaczyna się od 2013
spons w 09 już śmigał na autotune na 100%, nie pamietam tytułu może @vampmoney poratuje@vampmoney[@vampmoney

oczywiście, pierwszy polski trap to Spons - Urodziny (2009) trak obecnie dostępny nigdzie, miałem go chyba na starym dysku. No i to brzmiało oraz lirycznie było jak stary gucci a nie jak tede jebany wsiur

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
Sorki coś mi się w safari na tel zjebało i nie mogę tego edytować ani nic więc jest na czerwono chuj wie dlaczego
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

Gog wrocil


100 lat Gog!!! kawalek ktory zamiotl ten rok

#
EDit:

Mialem dosc dluga przerwe od obczajania czegokolwiek od Goga. Z poprzedniej strony partia szachow i materiał na YT. Wszystko ok, (nie dosłuchałem do końca) tylko żaden z tych youtuberów zajmujących się rapem nie rozumie i nie rozumiał że Gog miał o wiele większy potencjał jako producent od Kiełasa i nowe kawałki tego dowodzą - z całym szacunkiem dla Kieła. Te 'dark ages' LSO które zawsze we wszystkich artykułach są pomijane naprawdę były niesamowite i wszyscy słuchacze których pamiętam z tamtych czasów doskonale rozumieją OCB, ale to się powykruszało. To był najlepszy klimat związany z LSO. Zresztą to, że po Syberia2Official powstała SyberiaNova, jak rozumiem po tym jak jakaś istota (bardzo niskiej wibracji) wyszła na patogalę MMA przy Tango doskonale pokazuje że G. nigdy nie chciał tak pustego fejmu randomów (i bardzo zresztą dobrze; ).

Na koniec, wiem że nigdy się tego nie doczekam ale jedyne kolabo na jakie teraz czekam to Szad i Gog na jednym bicie Goga.


Z tego co widziałem Grande Connection wrzucał kawałek LSO.
Pomysl jest w fazie przemysliwania ale mam pomysl na pewien podcast


PS 2...


Nie mam dostepu do konta na gmailu KPP mam tylko przkierowanie poczty wiec zadnych linkow juz nie wysle, tyle co w 1 poscie sie zachowalo mozecie pobierac osoby ktore czasem pisza, pozdrawiam was
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: LSO TDW

Post autor: Mietek »



Sztos
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

No sztos ;)

# - . - #!
Hatrikk aka M94(? nie wiem czy dobrze to pamietam)!

W imieniu swym dziekuje Ci za caly Twoj wklad we wrzucanie wszystkich kawalkow z nielegala ktore zgromadziles na youtube. Ja wiem ze tam jest mnostwo kawalkow ktorych nie slyszalem. Royal LSO FANS plz keep it real, wiem ze mieliscie i macie ta swiadomosc o co tu chodzi. Trzymajcie sie i milego dnia piatunia.

Niezmieninie cieszy mnie przebudzenie w narodzie Polskim Slowianskiego Ducha!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: LSO TDW

Post autor: Mietek »

Świetna forma ostatnio.
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1729
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: LSO TDW

Post autor: knarku »

@KomunistomPodPrad co to za rozkminka z tym ufo na niebie
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

Odpisalem na priw.

Gog mial duzo dobrych wersow ktore gdzies zostaly niezauwzone, to pokazuje ile prawdy bylo w trzech literach TDW. Po to napisalem artykul z SLG, moze nieco zbyt ambitnie i emocjonalnie podszedlem do tematu, w sumie kto mial wiedziec o co chodzi to i tak wiedzial, ale chodziło o to aby przyblizyc muzyke czesci ludzi.
Dobre wersy sa w tym "Co juz nie jest.." - Zza hasioka bohaterzy tiktoka, kazdy wasz ruch widac jest k.. na pokaz


Obrazek

Uprzedzajac - nie sprzedaje, takie rzeczy nie maja ceny ;)


PS:

W komentarzu pod dissem na kaliego od Grade https://www.youtube.com/watch?v=qmUjeXtUh8I pojawił się komentarz od Marianczello;

"Marianczello Dominoni
Marianczello Dominoni
10 dni temu
Może w końcu młodzi ludzie przejrzą nieco na oczy. Keep it up! "
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

Sorry za post pod postem ale cos mi sie przypomnialo.

Sluchaczu LSO, docen ten numer:



Sposob w jaki ten kawalek zostal zakonczony zasluguje na muzycznego nobla :)

Ja tak tylko, jade dla siebie to do mikrofonu,
by tej malej historyjki se posluchal moj ziomus,
w spokoju w domu lub tez bezsennie w trasie,
Gra sie ma sie, rytmy na wypasie
trzymam centy w pasie, indziej wszedzie idzie obwod,
zyje w zgodzie z soba, pielegnujac moj ogrod... :)
(...)
...Dal ci zycie wiec i potencjal w sercu
jak memysli po mesku i pociag do pupe..sow
tak sluch do bitow, i usta do wersow.

Cudo :D Ten smiech na samplu, to jest bit warty milion USD.

Mialem kiedys top 100 kawalkow LSO, jak bede mial wiecej czasu to to wrzuce jeszcze raz, nie wiem tylko na ktorym koncie mailowym to mialem :) Ale kiedys to ogarne, moze uda mi sie zalogowac na konto KPP na gmailu.
Kawalek bez wylamki i te wersy ktore wrzucilem powyzej byly dla mnie kiedys duza inspiracja w bardzo ciezkich momentach.

Kawalek rap ultimate z kolei mnie zainspirowal do 140 kg na skosie, duzo inspiracji wzialem.


Tez lubilem Centymetry 2008, piekny numer:







Gog, widzialem Cie na Skale (celowo nie pisze gdzie bo chyba lubisz o miejsce) w Tatrach z dziewczyna:) Szlismy wtedy od DK, zahaczylismy, wchodzac do niej sluchalem kawalka "DWa konce", jakies 40 minut wczesniej. Ale to bylo kilka dobrych lat temu.


Wejdzcie sobie na kanal LSO ARCHIVES;
Kiedys to namietnie meczylismy w BMW 3.6 z pendriva, Topka CMAZ.




Mozesz uwazac mnie za komika, narko nie lyka, alko mistyka...

A bit jest stad:



Artykul o CMAZ na SLG pisalem na starym zacinajacym sie laptopie w drodze autobusem do Chorwacji, gdzie w nocy przed autobus wybiegl k00rwa wielki los co skonczylo sie heblami, nikt nie byl przypiety xD ale wiecej wspomnien moze sie uda nagrac na video.
Politolog na rapie, nie jesten ze slizgerow tylko KomunistomPodPrad, dlaczego nie dajecie cytatu skad bierzecie te informacje O NSTP? Czy to kabaret?
Nastepni;
https://www.dwutygodnik.com/artykul/935 ... t-lso.html

Brzmi to tak jakby ktos opisywal spotkanie z yeti, ja piernicze.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: LSO TDW

Post autor: Jose »

https://cmaz.pl/

ale zajebisty projekt
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: LSO TDW

Post autor: badi »

no ukłony :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2985
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: LSO TDW

Post autor: vampmoney »

Również bowdown ale skoro to ma być archiwum fajnie by było żeby utwory były podzielone latami od początku powstania grupy. Wiem ze to ciężkie zadanie bo sam chciałem się tego podjąć swego czasu ale to jest najlepsze droga, ja przynajmniej lubię jak wiem z kiedy co jest a kiedy coś nosi nazwę „archiwum” to fajnie by było zobaczyć to w takiej formie.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: LSO TDW

Post autor: przedszkolanek »

vampmoney pisze: 19 sty 2023, 11:23 Również bowdown ale skoro to ma być archiwum fajnie by było żeby utwory były podzielone latami od początku powstania grupy. Wiem ze to ciężkie zadanie bo sam chciałem się tego podjąć swego czasu ale to jest najlepsze droga, ja przynajmniej lubię jak wiem z kiedy co jest a kiedy coś nosi nazwę „archiwum” to fajnie by było zobaczyć to w takiej formie.
to, z tym zastrzeżeniem, że to powinno być w ogóle w jakikolwiek sposób skatalogowane, już choćby alfabetycznie, a tak trochę bigos wyszedł
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

Propsy za ta strone ale IMO (to pod katem ulepszenia);
1. Brakuje forum, ludzie juz nie maja potrzeby wyrazania wlasnych opinii? [Side note; Komentarze pod kawalkami wylaczone, grupa LSO TDW na facebooku sie przemianowala na jakies rap rap, nikt tego juz chyba nie umie nawet znalezc. Zreszta facebook pod tym katem jest strasznie ch..owy nowe posty gina, komentarze sortowane i wybierane najlepsze(WTF), lupa nie dziala, brak chronologii i mozliwosci rozpoczecia normalnej dyskusji]
2. Chaos we wszystkim na tej stronie, ale propsy za checi.
3. Nie do konca dobrze napisany poczatek, Nowy tak samo wchodzil w sklad N.S.T.P/-> LSO jak poczatkowo Wuel (stawiam zaklad o browar ze to byl ten koles zawsze bez koszulki w czapce, widoczny na niektorych klipach). Jesli autor tu dotarl i chce, to niech smialo wykorzysta czesc tego co mailowo przekazal mi Walthi (Pozdro), co wrzucilem na SLG jako KPP. Gog tez zrobil mnostwo bitow podobnie jak Kielas, Gog nie brzmial za dobrze na niektorych syntetykach Kiela (szczegolnie kolo 2012 'to recepta' - masakra) - to zawsze brzmialo jakby (NO OFFENCE) nie bylo w pelni dobrej chemii miedzy producentem i raperem, ale absolutnie normalne jest to, ze czesc kawalkow danego wykonawcy komus sie nie podoba, inaczej to byloby niezle jebn..ete.
4. Wiecej pewnosci siebie autorze, jesli przesluchales tyle kawalkow to doskonale bedziesz wiedzial o co chodzi.
5. To nie jest 'kodeks samuraja' czy zbior zasad - to proste reguly zyciowe faceta ktory wychowywal sie w warunkach w ktorych kazdy MUSIAL sobie radzic (sink or swim), na filmach ze Arnoldem Schwarzeneggerem, Rambo, Bogus Linda, reguly bardzo zreszta praktyczne, do ktorych w sumie do dzis sie stosuje, co na dobre mi wyszlo :rotfl:
6. Gdybys chcial sie skontaktowac to pisz priw tylko aktualnie praca+rodzina+cwiczonko, mam mega niedoczas, niemniej pozdrawiam.
7. To nie jest muzyka jak Kaliber44, to bylo w pewnym momencie pod katem psychodeli gdzies niedaleko ale lirycznie K44 pod katem zabawy slowem ustanowil klase sama dla siebie. Nie przypadkowo w wielu kawalkach byl 'moj trans' 'trans' - tak, to byl rap podgatunku trance (trance rap), ktory hipnotyzowal bitem, slowem i liryka. Zawsze bylem fanem zarowno trance jak i rap, dlatego pewnie LSO mnie tak mocno kiedys wciagnelo (choc wiem ze gdybym np. zaczal od Syberia2Official to nigdy bym na to nie zwrocil wiekszej uwagi, doszlo za duzo nieuzasadnionej agresji). Bales byl naprawde zajebisty, konkretny zawodnik.
8. Szkoda ze longplaye to sa zbiory jakis opowiesci dziwnej tresci, zawsze marzyl mi sie koncepcyjny album Goga i Wuojca na bitach Goga, gdzie bylby preorder, ze smycza, tematyczna bluza 100% bawelna, konkretnym klimatem, raczej juz nie ma co liczyc, mogloby i 400 kosztowac i tak bym wzial :lol: .
BONUSIK topka CMAZ
Popi
Posty: 268
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: LSO TDW

Post autor: Popi »

Wpierdalam browary i słucham Sobie mojej listy ulubionych tracków LSO którą zrobiłem przed 2020tym potem już nie było tego klimatu i jebnięcia. Szkoda, że się rozpadło
To jest tak unikatowe, że nic nie powtorzy pierdolnięcia tej muzy
Ten hardkor na teledyskach, lizanie cipy na klipie, jaranie kapora beemkami, żonglowanie żelastwem na siłowni.
Tak dużo w tym testosteronu jak delikatności i zachwytu nad prostymi rzeczami i wszystko podane w lekko patusiarskiej prymitywnej formie
Prawdziwy ewenement bo niektóre teksty są porapowane poprostu chujowo a jaram się bardziej niż jakimiś dinalami z pizdy
I fakt, że to nigdy nie wyszło z podziemia a poszło szeroko i ziomy tego nie spieniężyli należycie też jest wyjątkowe
To rap który powinien mieć własną kategorię jak dirtysouth w usa albo psycho rap w Polsce swego czasu
Zostawiam bowdown :bowdown: i jestem pewny, że będę wracał do tej muzy już do końca mych dni
Popi.jaku
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »



Dobry kawalek to jest ;)
Stad moj nick.
0:19
EEEEEEEEEEJ KOMUNISTOM POD PRAD!

Popi, no wiec wlasnie ten hardkor to nie byl hardkor, tzn. na swoj sposob byl, ale w 2023 ja nie widze hardkoru (moze i dobrze?) Gog stworzyl rap-trance, szkoda ze watek nie poszedl dalej, HAPPENS... ;)
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: LSO TDW

Post autor: KomunistomPodPrad »

C.M.A.Z [NEW]:
Ponad Czas
Konkretny przekaz gwarantowany:
Zapinamy pasy, zakładamy słuchawki i słuchamy:



Drodzy słuchacze, otrzymuje tylko przekierowanie poczty, nie mam dostępu do konta KPP na gmailu, potraktuję to jako dodatkową motywację żeby się tam dostać, i zrobię reupload na dropbox, ale to się wydarzy może wcześniej niż miesiąć przed grudniem, przycelujemy w marzec:)


To tez jest dobry numer;




###

Dobra sprawa wyglada tak; mam dostep do KPP na gmailu, ale nie mam tego co w sumie chcialem wrzucic. Jeszcze inaczej: jak uda mi sie dojsc do porzadku z tymi plikami to je tu wrzuce na public hostinga, wybaczcie ale nie bede pojedynczo akceptowal prosb o udostepnienia, wrzuce to tutaj.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: LSO TDW

Post autor: Jose »

Yoos/Valthi - Kanonady (2023)
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... j9slnDUpNt

Valthi wydał płytę, ale dupy nie urywa
ODPOWIEDZ