Gdzie oni są?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kapec »

Aaa kurwa racja, ale wiedziałem że ktoś z qq.
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Gdzie oni są?

Post autor: vipdavid »

Co teraz robią człowieki ze składu Wierni ??
Popi
Posty: 263
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Popi »

Fauda jest dj'em Szpaka i prowadzi studio Akustika koło Olsztyna
Popi.jaku
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Patryk233 »

Co z Buką wgl? Zapowiadano jego powrót, a nici z tego.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Kysys
Posty: 395
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Kysys »

W tamtym roku przez jakiś czas był aktywny gdzie opowiadał ze będzie wydawał na swoim, wrzucił swoje wszystkie solowe płyty na streamingi. Wydał pare luźnych numerów w tym ostatni w październiku.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Gdzie oni są?

Post autor: bronek »

@edenmar (i moze @rbj @saturn @Kalom @kapper1 @8es tez sa zainteresowani) pisales o balaganach. Z tego co mi wiadomo, to czesc skladu nagrywa teraz jako Rap w 5 minut (skrocone do RW5'), nagrali 2 plyty ktore osobiscie polecam, dokladnie taki sam klimat co stare balagany na bani i nawija tam tez Helio ;)

Macie pare kawalkow, moze was zacheci do sprawdzenia i podbicia tematow o ich plytach :)









Dodano po 5 minutach 51 sekundach:
a Wredny zmienil ksywe na Wredny Ksiegowy i nagrywa sam lub z Alexem, nagral nawet niezla plyte o tytule "Zycie jest piekne" (polecam sprawdzic) i pare luzakow ale od jakiegos czasu cisza od niego i nie wiem co tam dalej porabia i czy jeszcze nagrywa



Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Gdzie oni są?

Post autor: loco »

Był kiedyś taki gość jak Troom, który dobrze uzupełniał się z bitami ka-meal'a. Wydał płytę w wieku 17 lat i przepadł. Wcześniej rzucał gościnki u Bonsona czy na Eklektyce u Quebo.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Bryx Fenrir »

@loco Bardzo dobre pytanie, miałem nadzieje, że ktoś odpowie, naprawdę ciekawa postać to była, aż sobie płytę odświeżyłem

Wiecie co sie dzieje z Wuzetem?
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Gdzie oni są?

Post autor: 8es »

loco pisze: 04 sty 2023, 10:27 Był kiedyś taki gość jak Troom, który dobrze uzupełniał się z bitami ka-meal'a. Wydał płytę w wieku 17 lat i przepadł. Wcześniej rzucał gościnki u Bonsona czy na Eklektyce u Quebo.
Taaa kurwa był taki typek no ale strzał byku 17 latek z płyta mega świeża bity ka-meala coś pięknego..nawet kiedyś miałem na kompie instrumentale z tej płyty primus luporum. Tytułowy kawałek z tą gitarką PRZE JE BA NY bit. Uwielbiałem zjarany słuchać instrumentalu. Kiedyś go na youtube wyrzuciłem może dalej jest

Ta kurwa dalej jest
https://youtu.be/KeUIaMuZ_-Q
Cudo :bowdown: :bowdown:
Ni chuja passow na te konto youtube od paru lat nie mam ale patrzę teraz 153 subskrypcje kurwa fejm dojebany

I podpisy pod instrumentalem w 4 językach co ja w bani miałem wtedy xd
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Dancio »

Ktoś wie co się dzieje z Jaskiem MBH? Przeszukałem spora cześć internetu i cisza. Nawet na grupach Dill Gangu pisałem i 0 odpowiedzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kapper1 »

@bronek, większość numerów to fajna czilerka, są duże braki w nawijce, ale przyjemnie się tego słucha.
Dzięki :oops:

Troom kocur oczywiście.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Gdzie oni są?

Post autor: guzi »

Ma ktoś numer Detala pt. "fizyka"?
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Pietrek_Kogucik »

8es pisze: 06 sty 2023, 0:55
loco pisze: 04 sty 2023, 10:27 Był kiedyś taki gość jak Troom, który dobrze uzupełniał się z bitami ka-meal'a. Wydał płytę w wieku 17 lat i przepadł. Wcześniej rzucał gościnki u Bonsona czy na Eklektyce u Quebo.
Taaa kurwa był taki typek no ale strzał byku 17 latek z płyta mega świeża bity ka-meala coś pięknego..nawet kiedyś miałem na kompie instrumentale z tej płyty primus luporum. Tytułowy kawałek z tą gitarką PRZE JE BA NY bit. Uwielbiałem zjarany słuchać instrumentalu. Kiedyś go na youtube wyrzuciłem może dalej jest

Ta kurwa dalej jest
https://youtu.be/KeUIaMuZ_-Q
Cudo :bowdown: :bowdown:
Ni chuja passow na te konto youtube od paru lat nie mam ale patrzę teraz 153 subskrypcje kurwa fejm dojebany

I podpisy pod instrumentalem w 4 językach co ja w bani miałem wtedy xd
Troom jest współzałożycielem 2 firm i naukowcem. Jedna spółka zajmuje się badaniami związanymi z kardiochirurgią. Druga firma robi budżetowe modele medyczne do treningu umiejętności manualnych. Jak widać mega się tym pasjonuje. W 2021 roku miał jakąś aktywność na socialach muzycznych, ktoś z jego otoczenia pisał, że może się coś pojawić, ale potem nastała cisza, która trwa do teraz. Jego karierę naukową można śledzić na insta @danieljrams ;)
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Gdzie oni są?

Post autor: mlodyzwollie »

Bryx Fenrir pisze: 31 lip 2022, 1:01 Abel? Dawno nie słyszałem
Abel pracuje w korpo teraz, ale coś tam lokalnie działa, ostatnio grał jakiś koncert dla lokalsów w Słubicach na zakończenie wakacji i spoko było.
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Bartuz »

Abel rzekomo tworzy jakiś materiał z Jordahem, tak wynikało z jego postów na FB.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Połas »

Jeden z ostatnich opublikowanych kawałków Abla to Przedmieścia z Jordahem z albumu DYSTAPE02, który ukazał się jakoś w wakacje 2022.

Obrazek
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kapper1 »

Pietrek_Kogucik pisze: 10 sty 2023, 15:30 Troom jest współzałożycielem 2 firm i naukowcem. Jedna spółka zajmuje się badaniami związanymi z kardiochirurgią. Druga firma robi budżetowe modele medyczne do treningu umiejętności manualnych. Jak widać mega się tym pasjonuje. W 2021 roku miał jakąś aktywność na socialach muzycznych, ktoś z jego otoczenia pisał, że może się coś pojawić, ale potem nastała cisza, która trwa do teraz. Jego karierę naukową można śledzić na insta @danieljrams
Props, niech mu się wiedzie.
Porównajcie jego Genius loci do dzisiejszych wyjców :lol:
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: Gdzie oni są?

Post autor: jawor »

O ciekawe, fajnie. Ma ktoś może Troom - Labirynth? Kiedyś nawet pisałem do niego, ale link już wygasł
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Połas »

Kysys pisze: 03 cze 2021, 10:30 Jopel
Odkopię, bo Jopel o sobie przypomniał. Pojawił się kawałek z jego gościnną zwrotką.
Kiedy Piotrek Piotr Maxymalny zadzwonił do mnie z propozycją nagrania tego numeru trochę czasu mu zajęło żeby mnie przekonać ponieważ odstawiłem rap na dobre już jakiś czas temu. Sytuacja w której jednak byłem w tamtym czasie sprawiła że gdy tylko opowiedział mi o koncepcie tego numeru równo godzinę po odłożeniu słuchawki (jeszcze zanim się zgodziłem ) miałem gotową zwrotkę...heh... Zwrotkę którą teraz możecie sprawdzić w linku poniżej. Jak wyszło ? Sami oceńcie. Ja tymczasem dziękuję Piotrkowi za zaproszenie bo przypomniały mi się małolackie czasy no i chociaż na chwilę wróciła zajawka a to z kolei jest bezcenne.
MAXIM - Po przejściach ft. Jopel, Adachu
Obrazek
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4410
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Gdzie oni są?

Post autor: gonny_trebor »

scarz pisze: 07 gru 2019, 21:33 Co się stało z Wygą aka Jankiem z Afrontów? Wrzucił Chamniedzieciak do neta i singiel, w którym coś z tempem pomieszał i brzmiał jakby głos modulował po czym kompletna cisza. Dłubie przy czymś coś jeszcze, czy już rapowa emerytura?
teraz to pan biznesmen programista
https://www.owg.pl/ceidg/jan_gajdowicz_ ... 9471894071
https://github.com/jan-gajdowicz
Spoiler
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
ODPOWIEDZ