League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: League of Legends

Post autor: Malloy »

Francuzi i Hiszpanie jeszcze gorsi XD
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

z dwóch kup gówna euw jest tą lepszą :rotfl:
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

instinct pisze:jak spodobał mi się Master Yi to jakie jeszcze postacie polecacie potestować na inne linie?
Wtedy dla Ciebie nie ma ratunku

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: League of Legends

Post autor: ChiefKeef »

melee bardzo sie roznia, ale z postaci ktore doskakuja do przeciwnika jak master i sa nastawione na nakurwianie pentakilli to talon mid i pantheon toplane. pantheon jest bardzo mocny w early game, a z ignitem to na luzie dominujesz przeciwnika, co musisz zrobic, bo sie robi z kazda minuta slabszy. i lepiej nie wybierac tych postaci na tankow, ktorych raczej i tak nie ma za duzo na tych lvlach.

co do nauki gry to najlepiej wpisac w yt np. chogath korea toplane i ogladajac takie gry o wiele wiecej sie nauczysz, bo takie g2 o ktorym wspominales to gra mocno competetive taktyki, ktore w solo/duo kolejce nigdy nie wyjda
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: League of Legends

Post autor: ChiefKeef »

jest tez xin zhao jungle i chyba tez dosyc latwy. nie gralem praktycznie nim, to nie wiem
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: League of Legends

Post autor: Kalom »

twitcha sobie pograj w jungli albo na bocie
:joint: [*]
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

ChiefKeef pisze: 03 wrz 2019, 18:42 pantheon jest bardzo mocny w early game, a z ignitem to na luzie dominujesz przeciwnika
pantheon po reworku jest gównem w early i rozkręca się później
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

ewu i eune do wysokiego elo(master +) różnią tylko tym w jakim języku timmejci będą ci matkę ruchać
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: League of Legends

Post autor: ChiefKeef »

jamase787 pisze: 03 wrz 2019, 19:54
ChiefKeef pisze: 03 wrz 2019, 18:42 pantheon jest bardzo mocny w early game, a z ignitem to na luzie dominujesz przeciwnika
pantheon po reworku jest gównem w early i rozkręca się później
nie wiedzialem ze byl jakikolwiek rework bo nie gram od kilku miesiecy, wiec wycofuje to, ale talon powinien byc ok i jeszcze jarvan lethality albo AD moze nakurwiac niezle na low lvlach, lecz delikatnie trudniejszy juz
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

No tak, talonik jak dostanie jakiegoś lekkiego feeda z początku to napierdala jak zły, jarvan ad bomba też. Co tam jeszcze można grać... no jak chcesz wygrywać to możesz poklikać garenem
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

Prosze nie polecac twitcha nowemu graczowi xD postac jedynie dobra do boostingu (dobra to za duzo powiedziane xD nawet rat mowi ze od 2-3 lat to juz huj nie postac), i to ogarniajac zajebiscie mikro i makro, a najlepiej to i z duo bo inaczej to sie konczy statami 17-15

Ja polecam oczywiscie standardowo jaxa do jungli. Prosta, przyjemna postac. Kilka tysiecy gier rozegranych juz mam jaxem i dalej super (tzn. Emerytura od 10 miesiecy, ale wracam od pazdziernika:(( )

Nie wiem jak wyglada aktualnie trynda, ale polecam go. Ja nim gralem tylko na midzie, ale jak widze po innych to srednio sobie radza na tej linii, wiec polecam trzymac sie topa
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

ja najbardziej lubie mida i jungle póki co
wczoraj testowałem fizza na mida i też się fajnie grało, na takich chłopów nie ogarniętych pięknie te combosy przez krótkie cd siadają
do tego ten master i mordekaiser moje ulubione narazie

grałem jeszcze malphitem, garenem, pantheonem i morganą
malphite i garen nawet spoko, ale nie tak spoko jak te 3 powyżej
pantheona nie ogarniałem bo dziwny ma ten ult swój i od mid game'u zbierałem wpierdol
a morganą zagrałem raz od biedy, ale typ co ze mną grał na linii ezrealem zrobił szybkie 0/5/0 i było po grze

ogólnie to staram się testować różne postacie i po prostu uczyć się gry bo nie ma co się przyspawywać do jednej
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2019, 19:37 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: League of Legends

Post autor: Rev »

Otoz to, potestuj sobie rozne linie i wiekszosc postaci, zeby ogarnac co tak naprawde lubisz, bo to Ci sie bedzie zmieniac wraz z coraz lepszym poznaniem gry
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

Hecarim jest tez fajny bardzo. nie jest trudny mechanicznie, a bardzo latwo wygrane wchodza bo duzy dps, tankowaty oraz zajebiscie mobilny, clear tez ma niezly w jungli, wiec mozesz szybko expic i elegancko gankowac
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Trzecie konto w tym roku dobiłem do d1, trzecie konto na permie. Chyba muszę zacząć grać na perma mute, ktoś wie jak to włączyć, bo nie mogę znaleźć
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

options>interface>odznaczasz okienko z all chatem
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: League of Legends

Post autor: mlodyperkez »

moja zyciowka to platyna 4 na euw jeszcze przed tymi wszystkimi zmianami rankedowymi(nie wiem jak to teraz wyglada) ale wtedy nawet sporo(chociaz nie 10h dziennie) grindowalem teraz pogram dla funu czasem jakiegos aramka wieczorem, nie mam juz czasu i nerwow na wbijanie rangi.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: League of Legends

Post autor: kshaq »

Nk mi powie, co się robi w dżungli, bo zobaczyłem niby jakieś routy itp, a i tak jestem jak dziecko we mgle po iluś latach grania na liniach
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

no to zalezy czy grasz czizerke czy nie,
robisz reda, idziesz na gank, jak padniesz to ff
a tak serio to ja przynajmniej tak gram ze
red>wraithy(te co ich 5 jest)>blue>gank top/mid(albo invade jak wiem gdzie przeciwny lesnik)>krab>reszta lasu

jak ktos chce pograc na eune to dodawac (nick jak na forumku), jakies flexy bym pogral np, albo 3v3
chyba ze bedzie mi sie chcialo kiedys na euw lvlowac to mozna i na euw, ale tam nick DeDoKism bodajże
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: League of Legends

Post autor: darmody »

Żeby dostać perma bana za flame trzeba mieć wcześniej kilka banów czasowych czy można od razu dostać jak się sporo reportów wyłapie?
ODPOWIEDZ