Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 987
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bialyjelen »

8na10 pisze: 02 gru 2022, 17:05 wyniki to sie licza na mundialu
szkoda ze nie na euro
Ostatnio zmieniony 02 gru 2022, 17:07 przez bialyjelen, łącznie zmieniany 2 razy.
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 8na10 »

bialyjelen pisze: 02 gru 2022, 16:53 zagral 15 spotkan a wygral 5 z w/w przeciwnikami, po drodze byly wegry, rosja, islandia etc, no nie sa to druzyny pare polek nad nami i ewidentnie do jebniecia
ale typie, jaka wage miały te meczy? huj z tego wogle? no i dobrze, niech przepirdalają non stop poza turniejami - byle uczyli się nowego stylu gry w jebaną piłkę nożną, a nie kopanine. właśnie przez twoją zjebaną mentalność polacy zawsze beda hujowi.

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
bronek pisze: 02 gru 2022, 17:06 albo myslimy bardziej ogolnie, i staramy sie dodac do oceny tez inne elementy do ukladanki, jak np to co bedzie za te 2/4/8 lat z ta repra jezeli pojdziemy ta sama droga
no o to właśnie chodzi
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 987
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bialyjelen »

ty jestes zjebany skoro myslisz ze pilkarze z ktorych 80% (!) gra w top 5 lig na swiecie musi sie uczyc grac w pilke i ze w ogole selekcjoner to ich kurwa czegos uczy

on ma byc od tego zeby przekazac swoja wizje i z gory zalozyc ze ty umeisz kopac i znasz taktyke skoro jestes w reprezentacji i grasz w kurwa nei wiem, romie chociazby

to tak jakby mowic ze w liceum sie uczysz polskiego, chuja sie uczysz polskiego bo przeciez umeisz juz czytac i pisac i nikt cie nie nauczy lepiej, mozesz co najwzyej sie nauczyc jak sie pisalo w jebanym romantyzmie albo jakie cechy utworow byly tworzone w renesansie

mam nadzieje ze zrozumiesz analogie
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 8na10 »

stanowisz inspirację dla prenatalnej higieny rasowej
jasny wracaj na forum
Bisclavret
Posty: 3379
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bisclavret »

Sousa rzucił fajny powiew świeżości w stylu naszej gry, ale bądźmy poważni, reprezentacja za jego kadencji grała katastrofalnie w obronie i nawet jeżeli uwzględnimy walory edukacyjne jego obecności to jaki jest sens szukać pozytywów w długofalowych efektach pracy typa który przy pierwszej okazji się zawinął :lol: .

Oczywiście nam jest potrzebny taki nowoczesny trener który zbuduje kulturę gry i podniesie poprzeczkę wymagań środowiska ale do chuja to nie może być jakiś pet z łapanki na szybko, bo tak odbieram tego wybitnego Portugalczyka. Czas na zmiany był po Rosji i Boniek spierdolił temat biorąc jakiegoś parodyste który później spierdolił się z ekstraklasy, później przez covid nasralo się w kalendarzu i na razie nie ma czasu na rewolucję, najbliższy luźny okres szykuje się po Euro i do Euro nic lepszego niż Michniewicz nie wymyślimy.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: samir »

bialyjelen pisze: 02 gru 2022, 17:11 ty jestes zjebany skoro myslisz ze pilkarze z ktorych 80% (!) gra w top 5 lig na swiecie musi sie uczyc grac w pilke i ze w ogole selekcjoner to ich kurwa czegos uczy

on ma byc od tego zeby przekazac swoja wizje i z gory zalozyc ze ty umeisz kopac i znasz taktyke skoro jestes w reprezentacji i grasz w kurwa nei wiem, romie chociazby

to tak jakby mowic ze w liceum sie uczysz polskiego, chuja sie uczysz polskiego bo przeciez umeisz juz czytac i pisac i nikt cie nie nauczy lepiej, mozesz co najwzyej sie nauczyc jak sie pisalo w jebanym romantyzmie albo jakie cechy utworow byly tworzone w renesansie

mam nadzieje ze zrozumiesz analogie
napisz do michniewicza zeby sie wycofali
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Sędzia Wenezuela z Wenezueli będzie gwizdał nam i Francuzom

Dodano po 12 minutach 57 sekundach:


Wiem, że Zielu ma psyche siedzącą ale żeby aż tak?
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: samir »

wrzucajcie tutaj wrzuty rokuszewskiego, bo chcialbym zeby kazdy mial swiadomosc co to znaczy impotencja
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

Myślicie ze Czesio wyjdzie super ofensywnie, będziemy cały mecz mieć 2 dobre szanse, dostanie 5 na pizde i powie ze miał rację że nie da się tym zespołem grać ofensywnej piłki i że potrzebuję czasu i na luzie zostanie do euro?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ebismolarek »

Nie, zagramy tak samo jak z Argentyną, Francja nas jebnie 4-0 i tyle
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

dojebana ta faza grupowa była, nikt nie wygrał wszystkich meczów, każda drużyna na trzecim miejscu też coś wygrała, tak wyrównanego turnieju nigdy nie było
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: SiNi »

@Groszek Cały mecz obrona Częstochowy i laga do przodu, a nuż może wyjdzie jedna akcja przy kontrze (jeśli jakaś będzie) i ktoś może doleci do bramki - tak to widzę , mimo to naiwnie wierzę, że jest szansa i nie dopuszczam do siebie wyniku 7:0 hehe.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3981
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

dlaczego by się nie pobawić, jak obrona Częstochowy nam nic nie da, bo argentynczycy i tak dwie wcisnęli
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: nihil Novi »

Ta mityczna obrona super taktyka jest o tyle śmieszna, ze nasi rywale wykręcali z nami rekordowe wskaźniki xG. Na szczęście Wojtuś w życiowej formie.
Sensei życia
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: SiNi »

@emcess Baaaa sam chciałbym widzieć jakaś większą ofensywę czy zabawę, ale my mamy problem z samym poszanowaniem piły, więc jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, choć nie wykluczam i może się obudzą.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sialala »

Siqlalalalalqlqlqlqlql
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ART »

piles to nie postuj ciumcioku
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 8na10 »

sztyc pisze: 02 gru 2022, 22:41 dojebana ta faza grupowa była, nikt nie wygrał wszystkich meczów, każda drużyna na trzecim miejscu też coś wygrała, tak wyrównanego turnieju nigdy nie było
to prawda
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: GoodStuff »

Milik pewnie wyjdzie w 1,chuj w tego Czesia te lajzy sami powinni pomyśleć że nie mają nic do stracenia bo i tak nikt na nich nie stawia i zagrać ofensywie, przegranym meczu w dobrym stylu lekko zatrze wrażenie tej padaki która grali .Choć to z gatunku sc-fi to nic by mnie tak nie uszczęśliwo jak ojebanje tych francuzikow,mało której kadry tak nie lubie
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Piters »

Wystarczy, że będą chociaż troche agresywni i będą biegać do konter

PS Dla tych co mowia, ze za Nawalki na Euro tez tak gralismy jak teraz
Spoiler
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ