Kanye West

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kanye West

Post autor: przedszkolanek »

gawi pisze: 02 gru 2022, 13:26 Trolling poszedł za daleko. Akurat nie wierzę, że Kanye faktycznie popiera to co zrobił Hitler, wydaje mi się, że to Kanye being Kanye tylko kilka poziomów wyżej. Liczę na jakiś restart systemu. Ewentualnie album Love Everyone, który będzie zwieńczeniem tego co się ostatnio działo.
Szkoda, nie przekreślam go, bo w sumie nic złego nie zrobił po za pierdoleniem głupot. Muzyka dalej wygrywa.
dobra, ekolego, to nie jest żaden big plan, mu odpierdoliło już zupełnie
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kanye West

Post autor: gods bidness »

gods bidness pisze: 22 paź 2022, 19:32 Ty Kanye, wszystko spoko, ale idę o zakład, że swastyki na czole to se nie wytatuujesz.

:joint:
Wiele się nie pomyliłem, ale wszystko przed nim. Tak sam jak wizyta w Rosji i spotkanie z Putinem. Może też wybielanie skóry jak Majkel Dżekson.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kanye West

Post autor: koniec »

będzie i wizyta w rosji i pewnie wizyta u tego śmiesznego małego grubaska z korei

yedolf to lepsza ksywa niż yitler btw
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Kanye West

Post autor: Groszek »

Czy ye zakończy wojnę w Rosji i otworzy Koreę północną na świat??!?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Kanye West

Post autor: Mietek »

Może on świruje że jest Jezusem i go teraz ludzkość będzie krzyżować. Bierze na siebie cały hejt tego świata, etc.. Ja odczuwam sympatię nadal do niego.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2022, 19:47 przez Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Kanye West

Post autor: jogi »

Napewno są to jego mokre sny.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Kanye West

Post autor: samir »

on jest po prostu od dawna chory przeciez odjebac cos takiego trzeba miec mocno na glowie sprute i nikt nie wmowi ukrytego przekazu mimo ze jest geniuszem
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Kanye West

Post autor: Mietek »

A ja też nie twierdzę że tam jest jakiś genialny przekaz, ukryty plan, ani że to ma sens, chodzi mi tylko o to że w jego głowie to ma sens, że staje się Jezusem w ten sposób. Kanye kocha Hitlera bo Hitlera najciężej jest kochać. A teraz my pokochajmy Kanyego.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Kanye West

Post autor: samir »

a ja kocham twoja niedźwiedzice, mam nadzieje ze teraz wy zwrotnie mnie pokochacie przeciez mowie jej czule slowka typu siadz na krzesełku

nie no stary nie rob prowa
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kanye West

Post autor: przedszkolanek »

jogi pisze: 02 gru 2022, 19:46Na pewno
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Kanye West

Post autor: Sialala »

Jaka mam jurwa beke z tego i like hitler :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Kanye West

Post autor: Groszek »





😂😂😂😂
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Smly
Posty: 38
Rejestracja: 02 gru 2022, 1:38

Re: Kanye West

Post autor: Smly »

Kanye nie odpierdoliło, po prostu widać że jedyna rola w jakiej on czułby się dobrze to rola wielkiego dyktatora i konsekwentnie do niej dąży (w jego głowie jest to racjonalne - zawsze dokonywał rzeczy niemożliwych więc wyznacza sobie coraz bardziej niemożliwe cele)

Nick fuentes był fanatycznym fanem kanye od wielu lat, na długo przed tym zanim kanye poparł trumpa, właśnie dlatego że od kanye aż bije tym jakim wspaniałym dyktatorem byłby

Mając wokół siebie takich ludzi jak nick fuentes (który jest geniuszem) kanye ma niezerową szansę na przejęcie władzy
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Kanye West

Post autor: niuhniuh »

Kanye to jest urodzony dyktaktor? Zazwyczaj dyktaktorów przedstawia się jako charyzmatycznych nieomylnych półbogów. Przecież to skończony debil, który zna się na muzyce i modzie (chociaż w tych dwóch aspektach też ostatnio chujnia) i nic poza tym i mówię to jako fan twórczości i poczynań (no może nie ostatnio) :crazy: Chłop nie potrafi ubrać swoich myśli w słowa, płacze na swoim wiecu wyborczym, odpierdala jakieś całonocne cyrki na Twitterze, gloryfikuje nazizm w programie na żywo i generalnie pierdoli głupoty od których aż bije nieznajomość tematu i ignorancja. Kanye to jest antylider wręcz.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kanye West

Post autor: gods bidness »

Groszek pisze: 03 gru 2022, 0:32


😂😂😂😂
To o tym kukoldzie G-Eazym.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kanye West

Post autor: przedszkolanek »

Smly pisze: 03 gru 2022, 5:36Nick fuentes
co to za kasztan?
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Kanye West

Post autor: sebring »

Spoiler
Obrazek
:rotfl:
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Kanye West

Post autor: niuhniuh »

Smly pisze: 03 gru 2022, 5:36 nick fuentes (który jest geniuszem)
a dobra sory nie widziałem że trolujesz
Smly
Posty: 38
Rejestracja: 02 gru 2022, 1:38

Re: Kanye West

Post autor: Smly »

Wiem że to znana teoria spiskowa i może głupia ale artysta do którego najłatwiej porównać kanye to bowie (odkrywanie się na nowo z każdym kolejnym albumem, łączenie awangardowości z wielkim sukcesem komercyjnym itd.)

Na okładce ziggy stardust pisze k. west

Bowie miał swoją fascynację hitlerem w 1976 chyba

Ja od zawsze czekałem aż kanye w końcu poprze hitlera żeby dopełnić tą analogię

A kanye może dla polaków jest śmieszny, ale te odklejona fanatyczna wersja chrzejścijaństwa którą reprezentuje kanye to coś bardzo amerykańskiego i to szaleństwo będzie rezonować z wieloma amerykanami

Podobnie jak to że nick fuentes jest geniuszem ciężko mi byłoby uargumentować, po prostu będziecie musieli oglądać jego karierę i mi przyznać rację, ja wiedziałem że to jest przyszły hitler kiedy oglądałem go w 2019 w debatach jak miał 20 lat i kilku fanów, i co chwila się potwierdza
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kanye West

Post autor: SWN »

Zdechnie medialnie gadając do swoich pretorianów za pomocą prywatnej, subskrybowalnej platformy z taniej jakości koszulkami z cupsella jak jakiś Mariusz Max Kolonko, a nie przyszły Hitler
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ