[Serial] Orange is the New Black

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

[Serial] Orange is the New Black

Post autor: svlv96 »

Ogląda ktoś? Jak dla mnie piękny serial, jestem w połowie 4 sezonu i całkiem mocno wciągnęła mnie historia więźniarek. Serial dostępny na Netflixie. Wklejam opis z filmwebu i zapraszam do wyrażania opinii o ww. serialu.
Komediodramat oparty na bestsellerowych wspomnieniach autorstwa Piper Kerman pod tym samym tytułem. Dobrze sytuowana mieszkanka Brooklynu, Piper Chapman (Taylor Schilling), zostaje skazana na karę piętnastu miesięcy pozbawienia wolności, na skutek związku z dilerką narkotyków Alex (Laura Prepon) sprzed blisko dekady. Aby spłacić swój dług wobec społeczeństwa, Piper musi zamienić wygodne życie w Nowym Jorku, u boku narzeczonego Larry'ego (Jason Biggs), na pomarańczowy kombinezon i społeczność więzienną. Wkrótce zaczyna kwestionować wszystko, w co dotąd wierzyła i tworzyć sojusze z grupą ekscentrycznych i szczerych do bólu więźniarek.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [Serial] Orange is the New Black

Post autor: kshaq »

Ja wczoraj zacząłem nowy - finałowy sezon i pierwsze dwa odcinki całkiem trzymają poziom. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejny już w tym roku dobry serial ze spierdolonym zakończeniem.
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: [Serial] Orange is the New Black

Post autor: Miechu »

Wentworth > Orange jeżeli chodzi o temat dupeczek w więzieniu, ale i tak mam słabość. Ostatni sezon trochę mnie wymęczył więc mam nadzieje, że ten nowy będzie lepszy i na tym zakończą.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
qwertas
Posty: 958
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:34

Re: [Serial] Orange is the New Black

Post autor: qwertas »

chuje czemu nikt nie przypomniał o nowym sezonie ;/
Obrazek

pozdrawiam cieplutko
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Serial] Orange is the New Black

Post autor: svlv96 »

qwertas pisze: 30 lip 2019, 20:40 chuje czemu nikt nie przypomniał o nowym sezonie ;/
Bo dopiero powstal ten temat
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Serial] Orange is the New Black

Post autor: #1 »

Mnie ten serial znudził okropnie. Skończyłem gdzieś po 3 sezonach albo 4, nie wiem nawet już. Miałem wrażenie, z tego co pamiętam, wrażenie że w kółko to samo się tam dzieje :dunno:

Na minus częste lesbijskie akcje ale no podejrzewam że w więzieniu to tak wygląda.
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [Serial] Orange is the New Black

Post autor: potter »



Tu już chyba za bardzo odlecieli :D
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [Serial] Orange is the New Black

Post autor: kshaq »

XD Beatka moc jak zawsze
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: [Serial] Orange is the New Black

Post autor: dicegame »

Piscatella rip
ODPOWIEDZ