Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

cloud pisze: 08 lis 2022, 21:51 po raz trzeci odpaliłem God of War z 2018 roku zajarany clipami z Ragnaroka, no i może w końcu uda mi się przejść, zajawa kipi, w dodatku siedzę na L4 także mam trochę czasu

wrzucam w spoiler, bo nie wiem czy komuś nie zepsuję frajdy (temat związany z Walkiriami)
Spoiler
po pokonaniu pierwszej (raczej bez żadnego problemu) i zrobieniu kilku questów (uleczony dzieciak) wziąłem się za czyszczenie Hellheim, gdzie na końcu czeka na mnie Rota do rozjebania... padłem jakieś 20 razy, mam ochotę rozjebać pada o ściane i ogólnie odechciało mi się grać, jak dziwka wyzywa mnie od najgorszych śmieci, drze ryja VALLHALLA i mnie butuje na ziemi, no co za kurwisko brudne
dwa screeny niżej, fajne są co
Spoiler
Obrazek
Obrazek
przeszedłem finalnie, myślę, że całość zrobiłem na 80-85%, brakuje mi dwóch Walkirii, z trzech kruków, ale kurwa...

no nie chcę mi się już po prostu, poza tym loading screeny przy szybkiej podrózy przyprawiają mnie o mdłości, tak czy siak fajna gierka, polecam wariatom
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

O ja pierdole pograłem ze 4h w tego nowego Need For Speeda.

Grafika fajna, 60fps na konsoli elegancko, te animowe tematy mi nie przeszkadzają. Reszta to nie rozpisując się taki Heat 2.0 z gorszą policją.

Ale model jazdy to jest :bag: Znaczy spodziewałem się że będzie źle, ale że aż tak to nie.

Ogólnie to wchodzenie w zakręty odpala maszynę losującą kierunek, w którym pojedziesz. Jeden chuj, czy masz włączone te driftowanie 2x naciśnięciem gazu czy tam hamulca. Normalnie skręcić się nie da.

No polecieli grubo, a przed premierą nawet myślałem czy nie kupić, ale te 4h z dziesięciu triala na EA Play wystarczy.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

jak mam ochote na nfs to wlaczam underground 2 i znowu jest 2005 rok.

niesamowite, ze te ulungi z ea od tylu lat nie sa w stanie zrobic dobrego modelu jazdy i ostatni nfs w klimatach nocnych wyścigów, w ktorym sterowanie bylo przyjemne to carbon.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

U1>U2, soundtrack to jakieś plumkanie dla półcweli, otwarty świat to chyba tylko po to, żeby sztucznie wydłużyć grę wymuszając jazdę do wyścigu na te chujowe wzgórza na północy, obowiązek stworzenia abominacji z każdą dostępną częścią i zajętymi wszystkimi slotami na vinyle aby naruchać gwiazdek to był dramat, street X i URL to nuda i chujnia

oczywiście i tak lepsza gra niż wszystko po pierwszym MW
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

ale realtalk
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Mój umysł odrzuca całkowicie treść posta wyżej. Oczywiście, teraz może być to prawda, bo czas działa na niekorzyść większości gier, ale wtedy będąc w liceum byłem totalnym psychofanem NFSU2. Ograłem ją na wszystkie sposoby, zrobiłem nawet taką małą ilustrowaną książeczkę ze stuningowanymi na maxa wszystkimi autami i porównaniem osiągów. Wiem, że to nostalgia robi swoje ale dla mnie to jest arkadówka doskonała i kocham ją całym serduszkiem. Do Riders on The Storm nadal wracam.

Dlatego nie wracam do starszych gier. Żeby tego nie zepsuć.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

Jak Ci się podobało to nie zepsujesz. Ja co najmniej raz do roku przechodzę U1 i zgadzam się że było lepsze. Lepsze odczucie prędkości, lepsza muza, zajebista grafika (domyślam się że w U2 musieli zrobić downgrade bo otwarty świat).
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Fleming »

Ja do U1 tez największy sentyment. Fajnie by było jakby wyszło U3.
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Ogromny ten ragnarok, gram i gram
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

Ile masz godzin wbitych? U mnie prawie 30 i wiem, ze jeszcze z 10 lekko przede mną (a na platyne pewnie i z 20)
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

co na plus, a co na minus w porównaniu do części z 2018?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

nie ma minusów, rewelacyjna gra, bez udziwnień, wszystko co najlepsze z 1 zachowane + dołożone trochę rzeczy ale tu już spoilery by wchodziły
Spoiler
tak jestem sajko
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Globe »

Przeszedłem tego Ragnaroka na Bogu wojny i muszę powiedzieć, że była to bardzo głupia decyzja. Szczególnie, że przechodzę grę raz na pół roku w najlepszym wypadku. Postacie, cała ta interpretacja/reinterpretacja mitologii i dialogi są na najwyższym poziomie, nigdy takiego w żadnej grze nie uświadczyłem. 10/10
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Ponoć na najwyższym poziomie trudności jest trudniej niż w Elden Ringu. :razz:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Prez pisze: 02 gru 2022, 0:51 Ile masz godzin wbitych? U mnie prawie 30 i wiem, ze jeszcze z 10 lekko przede mną (a na platyne pewnie i z 20)
Tez niecałe 30 i tez sadze ze z 10 fabuły mi zostało, nie wiem sam, ale jak jest możliwość pogrindowania i questow to je trzaskam bo po prostu lubię rozgrywkę w tej grze, jest kozak

Berserkow sobie darowałem bo na pizde szybciutko wyłapałem
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

Berserkowie sa kurwa straszni, gorsi od walkirii w 1... Gram na poziomie 3/5 i czasami psycha siada, dużo trudniejsza ta część od 1 imo
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Willxc »

kupiłem ostatnio cyberpunka i to moja pierwsza styczność z tą grą, słyszałem, że tam jakieś problemy były na początku bugi czy ki chuj i, że coś tam niby poprawiali, ale muszę powiedzieć, że dawno nic mnie tak nie wciągnęło jak ta gra, a po jej przejściu kupuje wiedźmina 3 i przez okres świąteczny będę sobie napierdalał paląc ziółko i pijąc ciepłą herbatkę
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: piernikowyskoczek »

i to dobry plan
nandzik
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2022, 12:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: nandzik »

Kurwa, ja kupiłem PS5 z polecanym tutaj Ragnarokiem w zestawie i nie będę ukrywał, że rozczarowanie roku. Tzn gra wygląda super, aspekt audio-wizualny absolutna czołówka, ale całościowo gra redukuje własną inwencję niemalże do zera, wręcz czuję się momentami jakbym ogrywał jakąś wersję sprofilowaną pod niepełnosprawnych :lol: Pomijam fakt, że mechaniki dotyczące walki są proste jak budowa cepa i na maksa niesatysfakcjonujące, ale ten design świata jest dla mnie po prostu niewybaczalny. Widzę jakąś skrzynię w krzakach i ni chuja nie mogę podejść na swój sposób, tylko muszę zasuwać skryptami wyznaczonymi przez twórców. Płynę sobie łódką, dostrzegam kolejną znajdźkę, chcę na luzie podpłynąć i taki chuj, dopóki nie zatrzymam się dokładnie tam, gdzie jest z góry narzucone, to nie ma na to szans. Nawet wspinanie jest zrobione od linijki… ja wiem, że seria przeszła reboot, że to już nie to samo co klasyczne odsłony, nie oczekiwałem też nie wiadomo jakiej swobody w eksploracji i tak dalej, ale no aż takiego interaktywnego filmu po prostu się nie spodziewałem. Tym bardziej, że ostatnie ogrywane przeze mnie gierki to nowe Xeno, Zelda i Elden Ring, czyli tytuły o ogromnej głębi gejmplejowej, więc przeskoczenie na takiego samograja sklejonego w 1/2 z cut-scenek i liniowych sekwencji było dla mnie jak dostanie obuchem w łeb xd
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

pograłem w tego nowego nfsa chwilę no i w porównaniu ze mną to pomidor uwielbia tę policję pierdoloną w kurwę jebaną
Obrazek
ODPOWIEDZ