Ankiety w postach

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Ankiety w postach

Post autor: Groszek »

Joł @SWN da radę dodać opcje ankiety w postach? Coś jak na Twitterze, a nie tylko w tematach. Widzę możliwości używania tego w livescore i off topicu gdy lygrys by chciał kupić nowe śmieci cyk szybka ankieta w poście i Elo

Pozdro600
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ankiety w postach

Post autor: zemsta1camzata »

jak zalozysz temat to mozesz ankiete zrobic
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ankiety w postach

Post autor: SWN »

Przejrzałem na szybko bazę oficjalnych, już istniejących rozszerzeń phpbb i nie widzę czegoś takiego, przy czym z doświadczenia podejrzewam, że jeśli czegoś nie ma tam, to najprawdopodobniej jest skomplikowane/niemożliwe jak choćby ignorowanie tematów, o które sam ich poprosiłem i nikt się nie podjął, a jest już całe mnóstwo teoretycznie mniej przydatnego gówna typu podziękowania po napisaniu posta albo automatyczne życzenia urodzinowe. Strzelam, że może chodzić o coś z bezpieczeństwem i wydajnością, bo takie spamowanie ankietami i głosami ma spory potencjał w użyciu do niecnych planów chcąc spowolnić stronę, ale tutaj musiałbym z ciekawości dopytać np. Buraka.

Tak korzystając z okazji to zauważyłem ostatnio, że sporo osób nadal nie wie, że może tworzyć ankiety w swoich tematach nie będąc moderatorem, benzo prosił mnie o dodanie ankiety już któryś raz, jak coś to można ją zrobić normalnie z poziomu edytowania pierwszego posta.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ankiety w postach

Post autor: Groszek »

No ja wiem ze mozna robic aniekte jak zalozysz temat, ale zawsze mozliwosc zrobienia ankiety w temacie off topic typu: sraliscie dzisiaj? Daje nowe mozliwsoci na swiat forumka
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ankiety w postach

Post autor: Burak »

Dodatek [media] ma opcję embedowania ankiet ze Straw Poll, nie wiem tylko czy to dotyczy strawpoll.com czy nieistniejącego już strawpoll.me.

Jeżeli strawpoll.me to tak czy inaczej można pokombinować i dodać embedowanie Strawpoll.com:
https://strawpoll.com/help/how-to-embed-poll/
ODPOWIEDZ