Call of Duty [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

no, ten cold war przy MW 2019 to jest mega padaka. Gra wydaje się taka plastikowa, sterylna. MW wyglądało zajebiście i realistycznie, a w cold war wydaje się że to strzelaniny na kapiszony
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: JVCORE »

Izak sie przyznał ze łączy sie kurwa z egipskimi serwerami żeby trafiać na lamusów xddd
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2163
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Wtn »

przecież to prowo xd
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: JVCORE »

Przecież przebadali go przez te stronę smbb i tam jest pokazane jakie ma lobby na poziomie 0,5 kd
#freefromage

GVMBLER
ksiazenieporzadek

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: ksiazenieporzadek »



:lol: :lol:
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2163
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Wtn »

jak tam odczucia przy warzone 2.0? mi sie kozacko gra, movement zdecydowanie na plus, w koncu jest to fps a nie symulator adhd
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: JVCORE »

Ja jednak byłem przyzwyczajony do movementu z jedynki, ale generalnie na spory plus, tylko na razie serwery tragedia
#freefromage

GVMBLER
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Dancio »

Wiecie co moze byc przyczyną, braku voice chatu na ps5? W ustawieniach CoD mam włączony chat, lecz nikogo nie słyszę ani nikt mnie nie słyszy. Jedynie mogę, grac z kimś przez imprezę na konsoli

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

Warzone jak był dla mnie nudny tak jest dalej, no nie przekonam się. Za to DMZ całkiem spoko, nie grałem w te Tarkovy i inne i dopiero skumałem o co chodzi. Parę godzin popykałem i wydaje się git, zara też se odpalę chyba
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Dancio »

Mnie nie jara WZ, wole szybszą rozgrywkę dlatego gram tylko w Multi. Czytalem cos, ze grając w tego DMZ, bedzie mozna odblokowywac, skórki, nowe schematy do broni. Jest sens, granie w ten tryb solo? Czy lepiej z ekipą?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 987
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: bialyjelen »

Dancio pisze: 22 lis 2022, 11:14 Wiecie co moze byc przyczyną, braku voice chatu na ps5? W ustawieniach CoD mam włączony chat, lecz nikogo nie słyszę ani nikt mnie nie słyszy.
komunikacja miedzyplatformowa?
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Dancio »

bialyjelen pisze:
Dancio pisze: 22 lis 2022, 11:14 Wiecie co moze byc przyczyną, braku voice chatu na ps5? W ustawieniach CoD mam włączony chat, lecz nikogo nie słyszę ani nikt mnie nie słyszy.
komunikacja miedzyplatformowa?
Wszystko jest włączone w opcjach. Niestety bez zmian. Moze jakiś ban na chat voice?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

Dancio pisze: 22 lis 2022, 12:23 Mnie nie jara WZ, wole szybszą rozgrywkę dlatego gram tylko w Multi. Czytalem cos, ze grając w tego DMZ, bedzie mozna odblokowywac, skórki, nowe schematy do broni. Jest sens, granie w ten tryb solo? Czy lepiej z ekipą?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Chyba jest ale musisz w chuj ogarniać i mieć chęci. Ja też wolę zwykły MP i jednak do tego DMZ trzeba inaczej podejść (z mindsetem na długie sesje i cierpliwość)
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Sergiusz »

Dancio pisze: 22 lis 2022, 12:23 Mnie nie jara WZ, wole szybszą rozgrywkę dlatego gram tylko w Multi. Czytalem cos, ze grając w tego DMZ, bedzie mozna odblokowywac, skórki, nowe schematy do broni. Jest sens, granie w ten tryb solo? Czy lepiej z ekipą?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
No chociażby M13 jest do odblokowania w DMZ (pewnie później będzie wyzwanie w multi).
Raz udało mi się samemu zabić tego chemika ale padłem przy extract’cie, później z ziomkiem go ubiliśmy i sobie do multika te M13 odblokowałem.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Kacper »

druga odsłona to świetny battle royal dla ludzi bez skilla i brawa za świetną międzyplatformówkę która łączy a nie dzieli psiarzy xboxowców pececiarzy czy to steam czy battlenet. Gram sobię w multi z ludźmi, z którymi nie grałem od wielu ciężkich lat
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Parlae »

Poczekam aż będzie w GP.
Póki co gram w CoD: UO. Trochę zapomniana gra.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: insane »

wzialem sie za dokonczenie singla w mw2 i mocno sie zdziwilem jak zobaczylem cameo michala piroga
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Parlae »

I co dobra ta kampania?

Ja teraz (zgodnie z planem przejścia całej serii po kolei) gram znów w CoD4: Modern Warfare. Misja z wybuchem nuke'a nadal robi wrażenie. No i super klimat w Prypeci. Nie starzeje się ta gra.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: insane »

mi sie srednio podoba, bo liczylem na rozpierduche, a momentami czuje sie jakbym gral w hitmana fpp.

ogolnie czuje zawód ta gra, bo nahypowalem sie świetnym feelingiem strzelania w becie, a system unlockow i nieciekawe mapy nie zachęcają do grania online
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Call of Duty [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

Ja tylko w DMZ z 50h pograłem, a też mocno nahypowany byłem na multi, ale jeszcze poczekam.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
ODPOWIEDZ