[seria dekady] Dark Souls

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Weles »

Właśnie pokonałem Gaela, został Midir, potem przysiad do DS:R i za miesiąc Elden Ring. Ci za piękna seria, uniwersum, system walki, bossy, pokochałem to chore gówno
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Prez »

witamy w rodzinie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Weles »

Pierdole, tyle czasu, tyle prób, tyle nerwów..... i dalej smok niepokonany :( Przegięty boss.
W DS1 stanąłem na Smoughu i Ornsteinie, po przesiadce z DS3 wszystko wydaje mi się strasznie wolne, tylko te bossy mają boosta do prędkości.
Próbowałem podejść do Sekiro, ale odbiłem się w moment :lol: rollowanie weszło w nawyk, nie wiem jak to wygląda porównując Elden Ring z DS i Sekiro, ale mam nadzieję, że jest bliżej Soulsów.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: con shonery »

Bliżej Soulsow ale inna, lepsza bajka, jak dla mnie pod każdym względem. Nawet jak od innych gier from software się odbijales to musisz spróbować, zresztą chyba nawet namawiać nie trzeba bo oceny, sprzedaż i głos ludu jest zgodny.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Weles »

Taki jest plan, tylko czekam na PS5, nie chcę sobie niszczyć magii na XOS w 25fps
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Prez »

https://www.eurogamer.pl/streamer-popla ... nego-ciosu

szacun w chuj, chociaż gościu musi być niezłym masochistą
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ