Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Modowy offtopic

Post autor: wrubel »

niesamowite
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Modowy offtopic

Post autor: mateko »

Gdzie znajdę jakieś takie szaliki jak piłkarskie tylko, że np w jednym kolorze lub wzorze, wiecie ocb, taka forma szalika, ale nie klubowy
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: insane »

wybieram sie na chrzciny organizowane w domu i kminie nad outfitem.
1 propozycja to sweter z golfem (jasny braz/czarny) + chinosy (bezowe/czarne) + vansy - kolory przeciwne, czyli jak gora jasna to dol ciemny i odwrotnie
2 propozycja to elegancka koszula w np. niebieskie pasy + chinosy (bezowe/czarne) + vansy, ale moze mi pizgac pod kurtka, a combo sweter + koszula kojarzy mi sie dziadkowo.

sklaniam sie ku opcji nr 1, czyli golfik np taki:
Spoiler
Obrazek
+ czarne chinosy, bedzie git?
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: d3nt »

W spoilerze jaka pidżama tej
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

No ten golf zdecydowanie za duży na chłopa, jak będzie dobrze fitował na Tobie, to powinno być ok. Sam miałem taki outfit 1. listopada tylko zamiast vansów miałem czarne sztyblety.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Modowy offtopic

Post autor: Mider »

insane pisze: 06 gru 2022, 10:27 wybieram sie na chrzciny organizowane w domu i kminie nad outfitem.
1 propozycja to sweter z golfem (jasny braz/czarny) + chinosy (bezowe/czarne) + vansy - kolory przeciwne, czyli jak gora jasna to dol ciemny i odwrotnie
2 propozycja to elegancka koszula w np. niebieskie pasy + chinosy (bezowe/czarne) + vansy, ale moze mi pizgac pod kurtka, a combo sweter + koszula kojarzy mi sie dziadkowo.

sklaniam sie ku opcji nr 1, czyli golfik np taki:
Spoiler
Obrazek
+ czarne chinosy, bedzie git?
ile masz lat?
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: insane »

25 lat temu miasto mnie poczęło

pojde w koszuli i chinosach
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: oldschool »

Mider pisze: 06 gru 2022, 11:32
insane pisze: 06 gru 2022, 10:27 wybieram sie na chrzciny organizowane w domu i kminie nad outfitem.
1 propozycja to sweter z golfem (jasny braz/czarny) + chinosy (bezowe/czarne) + vansy - kolory przeciwne, czyli jak gora jasna to dol ciemny i odwrotnie
2 propozycja to elegancka koszula w np. niebieskie pasy + chinosy (bezowe/czarne) + vansy, ale moze mi pizgac pod kurtka, a combo sweter + koszula kojarzy mi sie dziadkowo.

sklaniam sie ku opcji nr 1, czyli golfik np taki:
Spoiler
Obrazek
+ czarne chinosy, bedzie git?
ile masz lat?
Z ciekawości. Jaką różnicę tutaj robi wiek? W stroju z 1 propozycji normalnie będzie wyglądał i 18 latek i 45 latek.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Bo mider to zwykła kurewka
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: Modowy offtopic

Post autor: karbo99 »

Fajne t-shirty jednokolorowe i koszule wierzchnie w stylu Sentino 45 ale nie takie drogie gdzie szukać? Zalando lipa
selassie
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:48

Re: Modowy offtopic

Post autor: selassie »

w tk maxx sporo takich koszul ostatnio widziałem
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Modowy offtopic

Post autor: wst »

oldschool pisze: 06 gru 2022, 14:30
Mider pisze: 06 gru 2022, 11:32
insane pisze: 06 gru 2022, 10:27 wybieram sie na chrzciny organizowane w domu i kminie nad outfitem.
1 propozycja to sweter z golfem (jasny braz/czarny) + chinosy (bezowe/czarne) + vansy - kolory przeciwne, czyli jak gora jasna to dol ciemny i odwrotnie
2 propozycja to elegancka koszula w np. niebieskie pasy + chinosy (bezowe/czarne) + vansy, ale moze mi pizgac pod kurtka, a combo sweter + koszula kojarzy mi sie dziadkowo.

sklaniam sie ku opcji nr 1, czyli golfik np taki:
Spoiler
Obrazek
+ czarne chinosy, bedzie git?
ile masz lat?
Z ciekawości. Jaką różnicę tutaj robi wiek? W stroju z 1 propozycji normalnie będzie wyglądał i 18 latek i 45 latek.
W vansach to oba by wyglądali nienormalnie.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Nike nie zmieniało czasem rozmiarówki butów? Normalnie mam 41, a teraz nawet 40 są za duże xD
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Modowy offtopic

Post autor: Sialala »

Nie, różne modele inaczej leżą po prostu, budowa buta, szerokość stopy i w ogole. Air max zawsze TTS miałem a 2000 zamówiłem to przyszły i latały jak klapki. W jordanach chyba tylko w trójkach mam TTS. Tak to kurwa zawsze swirowanie pół rozmiaru w górę pół rozmiaru w dół bo np jedenastki siedzą jak rękawiczka gumowa a 6 i 1 są za luźne itd. Wszystko się o szerokość toeboxa w danym modelu rozchodzi.

Googluj najlepiej przed zamówieniem jak fituje dany model.

Dodano po 4 minutach 28 sekundach:
Inna sprawa że ładny kurwa konus musisz być. Bez obrazy :lol:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: oldschool »

jAg pisze: 07 gru 2022, 15:45 Nike nie zmieniało czasem rozmiarówki butów? Normalnie mam 41, a teraz nawet 40 są za duże xD
Nie, co to za model?

Ja np. TNy noszę TTS, Air Maxy 95 rozmiar wyżej, a AF1 0,5 rozmiaru niżej.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Sialala pisze: 07 gru 2022, 16:45 Nie, różne modele inaczej leżą po prostu, budowa buta, szerokość stopy i w ogole. Air max zawsze TTS miałem a 2000 zamówiłem to przyszły i latały jak klapki. W jordanach chyba tylko w trójkach mam TTS. Tak to kurwa zawsze swirowanie pół rozmiaru w górę pół rozmiaru w dół bo np jedenastki siedzą jak rękawiczka gumowa a 6 i 1 są za luźne itd. Wszystko się o szerokość toeboxa w danym modelu rozchodzi.

Googluj najlepiej przed zamówieniem jak fituje dany model.

Dodano po 4 minutach 28 sekundach:
Inna sprawa że ładny kurwa konus musisz być. Bez obrazy :lol:
Gościu, ale ja doskonale wiem, jak fitują buty, mam na chacie 20 par od Nike i to różnych modeli. Problem w tym, że wziąłem teraz flyknity racer airmax w rozmiarze 40,5 i są o pełen rozmiar za duże, a mam zwykłe flyknity trainer w rozmiarze 41 i fitują tts (kupowałem je 2 lata temu). Rok temu brałem jordany max aura w rozmiarze 41, teraz zamówiłem jordany 11 w rozmiarze 40 i fitują tak samo, mimo że oba modele mają praktycznie identyczny kształt.

Co do wzrostu to już niejednokrotnie pisałem, że mam 168cm, a rozmiar stopy akurat gówno mówi. Mam ziomka co ma 181cm i nosi rozmiar 40,5 w AF1.

I jeszcze kumam rozjazd o 0,5 rozmiaru, ale czasami między modelami w samym tylko nike mam rozjazd o 1,5 rozmiara w teoretycznie bliźniaczych modelach.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Modowy offtopic

Post autor: Sialala »

No to jak wiesz ze z nike od zawsze różne modele inaczej fituja to o chuj ci chodzi :lol:
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Ale ciumcioku piszę Ci, że ten sam model, który kupowałem 2 lata temu w rozmiarze 41, teraz nagle jest o rozmiar za duży, czego nie rozumiesz? I ja rozumiem rozjazd o 0,5 rozmiara, a nie o 1,5-2.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Modowy offtopic

Post autor: Sialala »

jAg pisze: 07 gru 2022, 19:02 ten sam model
jAg pisze: 07 gru 2022, 17:09 wziąłem teraz flyknity racer airmax
jAg pisze: 07 gru 2022, 17:09 a mam zwykłe flyknity trainer
A no to dobra ciumcioku gadki ni ma. Weź se dwa buty postaw kolo siebie i znajdź 3 różnice se kurwa kółkiem zaznacz i wtedy skumasz ze to nie ten sam model.
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Modowy offtopic

Post autor: Kibic »

Pany sklep internetowy lacostewarsaw.com to legitny polski sklep lacoste czy fejury jakieś nieznośne się podszywają? pierwszy raz się spotkałem, żeby lacoste miało taki sklep internetowy na nasz rynek
ODPOWIEDZ