Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Tatuaże

Post autor: retriakaretrox »

guys, robiłem w zeszły poniedziałek małą dziarkę na przeramieniu, mogę już śmigać na saunę czy jeszcze się wstrzymać?
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Tatuaże

Post autor: stranger »

Kluczowe pytanie to na jakim etapie wygojenia jest tatuaż. Ja bym poczekał jeszcze tydzień
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 335
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: Tatuaże

Post autor: sychy »

retriakaretrox pisze: 14 wrz 2022, 14:12 guys, robiłem w zeszły poniedziałek małą dziarkę na przeramieniu, mogę już śmigać na saunę czy jeszcze się wstrzymać?
wstrzymaj
Ty farmazonie kłamiesz, nawet gdy mówisz: "Dzień dobry"
Weź te pieniądze i wsadź je sobie w odbyt
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Tatuaże

Post autor: retriakaretrox »

oki dziena
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
wklz

Re: Tatuaże

Post autor: wklz »

Mordo na saunę to po miesiącu minimum, tak samo z basenem.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 627
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Tatuaże

Post autor: KamilNO »

Podbijam @wklz, nawet jak po 2tyg. z zewnątrz dziarka wygląda już ok, może być nie do końca wygojona
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: Tatuaże

Post autor: Moris »

Elo, orientuje się ktoś z Was, jak wygląda sprawa dziarania gotowego projektu? W sensie, że przychodzę do studia ze swoją grafiką? Kojarzycie może czy gdzieś w Poznaniu ogarną to w ten sposób?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wklz

Re: Tatuaże

Post autor: wklz »

Oczywiście, że tak, natomiast to zależy od tatuarzysty i metody pracy (inaczej się tatuuje realizm, inaczej motywy bardziej graficzne, etc.)
Są artyści, którzy jeszcze podrasują projekt bo samemu to średnio sobie wymyśleć co najlepiej siądzie na skórze - ale to musisz wyczuć czy ktoś kuma pomysł. Inni z kolei nie będą robić kopii z netu, tylko sami przetwarzają projekt na kalkę, różnie to bywa.
Co do ksyw to w Poznaniu nie znam, jedynie Szczecin.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

teoretycznie wszedzie tobie to zrobia, o ile flash nie jest kalka z projektow innego tatuatora. Jesli sam cos narysowales, to mozesz pokazac ten obrazek wybranemu tatuatorowi na instagramie i istnieje ogromna szansa, ze zechce to zrobic. Na pewno zaakceptuja to w salonach typu mcdonalds, w ktorych raczej przychodzacy po dziare sa traktowani jako najzwyklejsi klienci, bo w takich miejscach sa nastawieni na jak najwieksze obroty. Ale tez nie wykluczalbym tych mniejszych studiow z zajawkowiczami, najlepiej zapytac wlasnie na socialach. Ja przykladowo swoim tatuatorom pokazuje zazwyczaj inspiracje z neta i dodaje wlasne upodobania, a oni przetwarzaja to przez wlasna wyobraznie i w ten sposob juz zrobilismy 30-40 projektow, bo na ten moment sam nie wiem ile mam juz tatuazy na sobie
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 943
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Tatuaże

Post autor: pietrax »

oyama pisze: 23 wrz 2022, 15:53 tatuatorom pokazuje zazwyczaj inspiracje z neta i dodaje wlasne upodobania, a oni przetwarzaja to przez wlasna wyobraznie
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: Tatuaże

Post autor: Moris »

Dzięki Panowie za odpowiedzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1438
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Tatuaże

Post autor: Fleming »

Kojarzy ktoś jakiś kozaków z zachodniopomorskiego? Obojętnie jaki styl ważne, żeby byli utalentowani
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
tomeczek2301
Posty: 501
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Tatuaże

Post autor: tomeczek2301 »

Zdarzyło wam się kiedyś znaleźć jakas zajebista dziare na necie, pobieracie sobie elegancko wzorek wysyłacie do tatuatora i mówicie ze chcecie takie samo, z jaka odpowiedzią się spotykaliście? Było na luzie czy was odpulal albo mówil ze może zrobić coś podobnego tylko po przerobieniu itd? Jesli nie to czy macie zrobione takie dziary z neta 1:1?
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Tatuaże

Post autor: jogi »

Mam takie z przeróbkami. Żadnych problemów nie było.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Tatuaże

Post autor: bloodyhell »

większość normalnych tatuatorów bez problemu, zdarzą się tacy którzy zrobią podobny ale swój projekt, ale są też artyści dla których ujmą jest powielanie prac z neta i cie odpulą

osobiście mam na sobie i takie prosto z neta, i takie których internetowy pierwowzór był inspiracją do stworzenia czegoś swojego (np. łączenie dwóch motywów z różnych grafik w jedno).
tomeczek2301
Posty: 501
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Tatuaże

Post autor: tomeczek2301 »

Generalnie dążę do tego, czy dziaranie sobie jakiś projektów 1:1 z neta jest waszym zdaniem ok czy nie. Spotkałem się ze stwierdzeniami, ze autor owej dziary może podjebac nas czy tatuatorow o plagiat do sądu

Z kolei obok mojej mieściny jest dosyć popularny tatuator, który nawet nie robi swoich wzorów tylko napierdala ludziom to co oni mu wyślą xD
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Tatuaże

Post autor: Sialala »

Wiadomo że lepiej jak masz autorski projekt ale jakieś małe fillery czy coś to wyjebane
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 627
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Tatuaże

Post autor: KamilNO »

tomeczek2301 pisze: 30 mar 2023, 11:29 Generalnie dążę do tego, czy dziaranie sobie jakiś projektów 1:1 z neta jest waszym zdaniem ok czy nie. Spotkałem się ze stwierdzeniami, ze autor owej dziary może podjebac nas czy tatuatorow o plagiat do sądu
Jeśli chodzi Ci głównie o tą kwestie to wątpię żeby coś takiego się wydarzyło jakkolwiek zdeterminowany był by owy autor.
Natomiast ja nie wyobrażam sobie zajebać 1:1 wzór z neta, przy płaceniu takich kwot jakie obecnie trzeba wykaszleć na dziary, już niech Pan dziarator się trochę pobawi i przerobi bardziej pod Ciebie
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

dzisiejsza nowość (oko)

ale się wybredny zrobiłem na tych sesjach, nie chcę mi się już siedzieć, narzekam full, masakra
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Tatuaże

Post autor: peterkurten »

Bardzo fajne, sam mysle o czymś podobnym
ODPOWIEDZ