Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Sentino

Post autor: benzoabuser »

jestem pewny, że tps to taki śmietnik irl, który rosłymi chłopaczkami się zasłania, ale i tak beka, beka z tego, że ten chilijski mitoman miał grać w jakimś kurwa radomiu jeszcze na dodatek wiedząc, że tepees jest stamtąd
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Sentino

Post autor: oyama »

ten TPS juz zostal zezlomowany na audycjach live u tatuazyka, a z odwolywania koncertow odwieczna beka
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Sentino

Post autor: FruitOffTheWall »

czekam na podobny film jak swego czasu charlie p nagrał

o siemanko, trawą pale stresy z tej strony

mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Sentino

Post autor: wuiru »

oyama pisze: 22 paź 2022, 18:00 ten TPS juz zostal zezlomowany na audycjach live u tatuazyka, a z odwolywania koncertow odwieczna beka
czyli "prawdziwy gangster" może sobie poszczekać do telefonu a koleżka działa realnie i on wychodzi na lamusa-fajnie tam macie w głowach :lol:
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Sentino

Post autor: zemsta1camzata »

nom beka z tych co mają odwołane
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Sentino

Post autor: PSZ »

alcomae pisze: 22 paź 2022, 16:07 Kwadratowy "raper" się poczuł, czekamy na kolejnych rycerzy
Spoiler
Obrazek
Mnie to zastanawia jak takie coś wygląda? Przychodzi TPS z napakowanymi ziomkami do menago klubu i mówi, że jak odbędzie się koncert Sentino, to przyjadą i zrobią rozpierdol? Grożą komuś śmiercią czy jak? Czy w jaki inny sposób może odbywać się odwołanie koncertu jednego rapera przez drugiego?
oyama pisze: 22 paź 2022, 18:00 ten TPS juz zostal zezlomowany na audycjach live u tatuazyka, a z odwolywania koncertow odwieczna beka
:rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sentino

Post autor: Bryx Fenrir »

@PSZ , kiedyś Peje zapytali o to, odpowiedział coś w stylu
'oglaszaja koncert, mówią, że Tede gra, dzwonię do nich i mówię, że nie gra, tyle'
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino

Post autor: oldschool »

W przypadku Pei to było też w ten sposób, że jak Tede u was zagra, to ja nigdy nie zagram. Wolicie mnie czy jego? Kto więcej ludzi przyciąga? No i bardziej się opłacało zrezygnować z Tedego.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Sentino

Post autor: PSZ »

No raczej w tym przypadku to tak nie działało, bo przeglądam listę starych wydarzeń na fb tego klubu i nie mogę znaleźć aby tpsik kiedykolwiek tam grał, google też nie pomaga. To chyba była jakaś akcja po znajomości albo coś w tym stylu.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Sentino

Post autor: moxxi »

oyama pisze: 22 paź 2022, 18:00 ten TPS juz zostal zezlomowany na audycjach live u tatuazyka, a z odwolywania koncertow odwieczna beka
😂
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Sentino

Post autor: oyama »

boli was wielki King Sento, a kolega @wuiru niech zacznie czytac ze zrozumieniem, bo w swoim poscie nie nazwalem tuptusia lamusem i nawet sie ku temu nie zblizylem
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino

Post autor: Jaayu »

nie no troche zwala jesli seba tego nie ogarnie (chociaz wtedy by byl placz, ze sie chlopcy w rap wczuwaja), ale to chyba nawet nie byl oficjalnie zapowiadany przez sentino koncert? czy co jest
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

PSZ pisze: 22 paź 2022, 18:52 Przychodzi TPS z napakowanymi ziomkami do menago klubu i mówi, że jak odbędzie się koncert Sentino, to przyjadą i zrobią rozpierdol?
normalnie tps ze znajomymi wlascicielami kantorów i pracownikami lombardow biora menago na huki, a jak menago ma slaba psyche to odwoluje. Kazdy kto chodzil do gimnazjum zna ten mechanizm, swego czasu hemp gru w ten sposob naliczyli tedego na 10k bo wiedzieli ze sie obsra, a tymczasem nawet taka pizda jak afrojax powiedzial sprawdzam i wyjasnil bilona poniewierajac go i ponizajac niemilosiernie bez zadnej reakcji
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

Jakim trzeba być półmózgiem, aby zastraszać właściciela klubu i odwołać obcemu typowi koncert? Mówię z punktu czysto ludzkiego. Absurd.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Sentino

Post autor: Opieronie »

No kurwa jakby chłop Ci zaszedł za skórę, nie jesteś studentem i przejmujesz się byle pierdami tylko obracasz się w swoim mieście to jest to co najmniej normalne.

e: nie piszesz o Warszawie, ale o Radomiu.
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Sentino

Post autor: fromage »

Ehh te patusy klefedroniarze z radomia...
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Sentino

Post autor: myron »

Nie no zawiodłem się całkowicie. Kończę czytać newsa na glamrapie. Już powoli pojawią się uśmiech w kąciku ust, że jeszcze trochę przewinę lekko w dół i będzie, to po co wszedłem tak naprawdę w ten artykuł, a tu chuj. Nie ma komentarza ala sentino. Jestem zawiedziony fest. Mocno liczyłem, że będzie coś typu Ja działam na poziomie europejskim. Nie będę grał takich rzeczy, xDDD

Ahh gdzie te czasy, gdy pierwszy komentarz, to był Galik znowu Pierwszy ! Gimby Śpią ?, a potem memy jebać Galika. Ehh nostalgia #boomer
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

Opieronie pisze: 22 paź 2022, 23:17 No kurwa jakby chłop Ci zaszedł za skórę, nie jesteś studentem i przejmujesz się byle pierdami tylko obracasz się w swoim mieście to jest to co najmniej normalne
Inteligenty i rozumny człowiek miałby w takie krzywe akcje wyjebane. Dla mnie, to jest absurd odwoływać komukolwiek koncerty i zastraszać ludzi postronnych (organizatorów). To tylko pokazuje, jakimi cymbałami są Ci raperzyny w dresach za kilkanaście złoty. Tfu.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

fromage pisze: 23 paź 2022, 3:27 Ehh te patusy klefedroniarze z radomia...
A ty nie byłeś zapuszkowany w Radomiu czasem?
fromage pisze: 14 maja 2021, 22:52 Siedziałem z TPSem na Koziej Górze. Nie ocenam sposobu, w jaki zapewnil sobie skrócenie wyroku, bo łatwo być sztywniutkim nie mając niczego i nikogo, ale rodzina i dzieci jednak troche zmieniają optykę. Każdy, kto nazwie go frajerem, rozjebusem itd. powinien zadać sobie pytanie – czy nie postąpiłby tak samo będąc na jego miejscu? Więc ciężko mieć do chłopa pretensje, po prostu życie postawiło go w nieciekawej sytuacji. W ogóle mnie też nie dziwi, że praktycznie nie wraca do tematu samego pobytu w więzieniu, nie wysyła pozdrowien do wiezienia itd, też chciałbym o tym jak najszybciej zapomnieć
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Sentino

Post autor: NSX »

oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13 boli was wielki King Sento
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
ODPOWIEDZ