Łysienie

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Łysienie

Post autor: elkacpero »

debil, przecież tak zajebiscie i męsko wyglądał
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

No i ja też zainwestowałem w to cudo
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaki_Ostry_777
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: 19 lip 2022, 19:56
Lokalizacja: WWA

Re: Łysienie

Post autor: Jaki_Ostry_777 »

są włosy jest problem, nie ma włosów nie ma... :confused:
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Łysienie

Post autor: Jasny »

Korzystałem z golarek elektrycznych, ale nie jest to nigdy idealne golenie i przegrywają że standardowymi maszynkami zarówno pod względem jakości jak i szybkości golenia - zwłaszcza jak włos urośnie chwilę dłużej i trzeba trymerem.
Brak włosów wcale nie jest wygodny, by się prezentować, muszę golić głowę co drugi dzień
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Łysienie

Post autor: bloodyhell »

MalinowyJogurt pisze: 06 lip 2022, 13:46 No i ja też zainwestowałem w to cudo
Spoiler
Obrazek
Sugeurując się waszymi opiniami też sięgnąłem po tę golarkę i jestem totalnie rozczarowany

Nie dość, że mocno podrażnia moją skórę (szczególnie na potylicy - a goliłem i na mokro z pianką, i na sucho), to efekt dla mnie jest daleki od zadowalającego. Może to też wynikać z tego, że goląc łeb musze mieć wszystko tam na dosłowne zero, a ta golarka jednak malutką warstwę zostawia.

Poza tym, doszedłem zwykłymi maszynkami do cięcia do takiej wprawy, że schodzi mi to szybciej niż tym elektrykiem.
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

A długo już ją masz? Ja na początku po pierwszym tygodniu też już miałem pisać, że nie wiem czy było warto bo mam cały łeb czerwony, ale im dłużej używam tym lepiej, podrażnień już nie mam w ogóle, skóra się przyzwyczaiła. @bloodyhell

Na pewno goli bardziej niż inne maszynki, wizualnie nie widać kompletnie nic na głowie, tylko jadąc ręką pod włos czuć pewną szorstkośc na skórze
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Łysienie

Post autor: bloodyhell »

Kupilem ją z 2 miesiące temu i od tamtej pory ją użytkowałem regularnie może z ponad miesiąc, ale odkąd mi zaczeło plamy wywalać to odłożyłem do szuflady i chce się jej pozbyć, zupełnie mi nie podpasowała.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Łysienie

Post autor: Patryk233 »

Po ostatniej sesji mam wrażenie, że włosów mi ubyło. Coraz bliżej glatzy xd
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:30 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

dawajcie normalnie, po miesiącu można się przyzwyczaić xd
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Łysienie

Post autor: jAg »

hwjsk pisze: 30 lip 2022, 1:35 Ale mi sie juz nie chce tych wlosow ukladac, ojebalbym sie na 3mm ale mam fear of missing out
Co ty chcesz tam układać jak masz giga zakola xD
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5939
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Łysienie

Post autor: DoubleB »

hwjsk pisze: 30 lip 2022, 1:35 Ale mi sie juz nie chce tych wlosow ukladac, ojebalbym sie na 3mm ale mam fear of missing out
3 razy w życiu tak zrobiłem i 3 razy żałowałem, przez 3 dni czułem się lekko, ale potem dotarło do mnie co zrobiłem pod wpływem chwili
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:30 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5939
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Łysienie

Post autor: DoubleB »

hwjsk pisze: 30 lip 2022, 20:29 wracałem do zapuszczania włosów, bo jednak szkoda póki jeszcze jakieś są
to + imo wygląd milion razy lepszy niż na globus, mimo że sporo osób propsowało mój fryz na korzyść łysej pały
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:30 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Łysienie

Post autor: oldschool »

hwjsk pisze: 30 lip 2022, 20:29 no też już tak dwa razy zrobiłem, zajebiście się czułem, ale końcowo i tak wracałem do zapuszczania włosów, bo szkoda sie robiło póki jeszcze jakieś są

@jAg masz tu i nie szczekaj już, tak wyglądam jak zapuszczę włosy
Spoiler
Obrazek
Sprzed ilu lat to zdjęcie?
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:30 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Łysienie

Post autor: oldschool »

No ale to wyżej to źle nie wygląda przecież. Przy odpowiednim ułożeniu włosów to by chuja było widać tych zakoli :dunno: Nie trzeba french cropem maskować.
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

****
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6144
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Łysienie

Post autor: zemsta1camzata »

bahrelied pisze: 14 kwie 2022, 9:44
neks pisze: 16 mar 2022, 18:09 dziś dotarł do mnie ten wariat i jestem zachwycony
Spoiler
Obrazek
kurwicy już dostawałem goląc się zwykłą golarką do zarostu taką z 3 głowicami, nie dość że długo, to jeszcze często musiałem poprawiać jednorazówką, tym teraz robota zrobiona w 2 minuty i gładko full

gdyby ktoś szukał, to Remington RX5 Ultimate Series XR1500
@Piters
Pojebane gówno, cięcie w 2 minuty i zero włosów na podłodze xD dziękuję użytkowniku slizgawka.eu albowiem jest to mocny improvement w moim życiu
podbijam bo nabylem ten sprzet i ROBI WRAŻENIE

Dodano po 34 minutach 2 sekundach:
uzywacie jakichs balsamow czy czegos po zgoleniu lba?
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ