Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6833
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

https://www.elnino-parfum.pl/givenchy-g ... s20tMkOXa4

Ktoś ma i powie coś więcej? Na jaką okazję zapach? Trwałość, projekcja?
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Bart
Posty: 123
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Perfumy

Post autor: Bart »

Obecnie CH 212 w kolejce PR 1 million a na zimę i wieczory czasami mocny Lagerfeld Photo.
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Perfumy

Post autor: RzDPH »

Przestańcie kupować te 1M żygać się już tym chce w metrze, na ulicy w autobusach wszędzie. Noszą to jeszcze i stare dziady, jakieś prawilne chłopaki chodzące w lecie w dresach i typy po 40 z syndromem wieku średniego. Król januszy pośród perfum.
Bart
Posty: 123
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Perfumy

Post autor: Bart »

no coż jest to najtańszy pierwszy milion jaki można sobie sprawić. Zapach jest zajebisty ale skoro takie masz zdanie to już to wyjebałem do kosza. to co tam polecasz kolego ?
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8040
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Perfumy

Post autor: baqlashan »

Też wyjebałem już całą fiolke pod wpływem posta użytkownika RZDPH i ciekawi mnie co mam teraz kupić sobie do psikania
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Perfumy

Post autor: LeeSu »

+48 997
To nie pitca na dowuz
peterkurten
Posty: 1173
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Zabawne jest to szkalowanie łan miliona.

Do mnie lecą tym razem
Joop Wow, Mancera Black to Black oraz Mugler a*man rocznik 2009
ksiazenieporzadek

Re: Perfumy

Post autor: ksiazenieporzadek »

hugo boss bootled na dzień, ch 212 vip men na wieczór i łapiesz propsy (przynajmniej ja)
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

wczoraj miałem ochotę na coś roślinnego więc zaaplikowałem fleur du male, matko jakie on piękne rzeczy wyczyniał
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
peterkurten
Posty: 1173
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Penhaligon's Mr Sam posiada ktoś może i odsprzedał by z 10-20ml? [mention]RzDPH[/mention] może Ty ? Czy też chujnia i siara tym pachnieć ?
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Perfumy

Post autor: RzDPH »

Dla mnie osobiście to możesz i wysmarwoany gównem chodzić, pozdrawiam.
peterkurten
Posty: 1173
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Ale mi pojechałeś, szacun ziomek. Mam nadzieję, że już masz pierwszy milion i pachniesz pakoraban
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14720
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Perfumy

Post autor: FLoo »

jak ktos chce sprzedam Rasasi La Yuqawam 75ml, uzyłem max 5 razy, więc flakon praktycznie pełny.

mogę też zamienić za dior homme cologne 2013 (125 ml)

[mention]Machuu[/mention]
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Perfumy

Post autor: Mystair »

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black używał ktoś?

jest na promce na notino za 80 zł flakon 100 ml, warto?
MOB
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6833
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

[mention]Mystair[/mention]
Niektórzy piszą, że to podobno tańsza wersja Allure Homme Sport ze znacznie lepszą trwałością (w co jestem w stanie uwierzyć, bo Allure nie może się nią niestety popisać), za taką cenę szkoda nie zaryzykować. Jak coś to jakiemuś wujkowi wciśniesz na imieniny i będzie git.
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Bakus
Posty: 14
Rejestracja: 05 wrz 2019, 14:02

Re: Perfumy

Post autor: Bakus »

Jako EDC spoko, szczególnie za taką cenę. Nie wiem jak obecne wysputy, kupiłem flakon jakieś dwa lata temu i na mojej skórze parametry miał zabójcze (szczególnie projekcja).

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 4116
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Perfumy

Post autor: mancipium »

ziomeczki, od paru lat nie zajmowałem się tematem, ale wleciało ostatnio bogactwo itd. i skończyły mi się dwa perfumy, raczej z niskich półek, więc chwalić się nie będę, ale chciałbym sobie coś fajnego kupić.

Gdzie najlepiej (w Poznaniu) przejść się za perfumami? Chciałbym sobie powąchać i pomyśleć co mi pasuje. Kupować w necie na podstawie rekomendacji innych nie będę przecież. Jak to wygląda z ceną takich rzeczy stacjonarnie a online? Duże różnice?
Raz wódzina, raz na witaminach
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Perfumy

Post autor: Machuu »

mancipium pisze: 08 wrz 2019, 20:00 ziomeczki, od paru lat nie zajmowałem się tematem, ale wleciało ostatnio bogactwo itd. i skończyły mi się dwa perfumy, raczej z niskich półek, więc chwalić się nie będę, ale chciałbym sobie coś fajnego kupić.

Gdzie najlepiej (w Poznaniu) przejść się za perfumami? Chciałbym sobie powąchać i pomyśleć co mi pasuje. Kupować w necie na podstawie rekomendacji innych nie będę przecież. Jak to wygląda z ceną takich rzeczy stacjonarnie a online? Duże różnice?
No nie trzeba być jakimś wybitnym znawcą perfum żeby wiedzieć, że powąchać sobie można w Sephorze albo Douglasie ew. Rossmanie. Ciężko znaleźć coś z większym wyborem. Myślę że w Poznaniu powinien znajdować się taki sklep. Jak to wygląda cenowo to wystarczy sobie wejść na stronę jednego z wymienionych sklepów np. Sephory (cena perfum jest raczej taka sama jak w sklepie stacjonarnym) i porównać z typowo internetowym sklepem np. notino.pl. Pozdrawiam ciepło.
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6833
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

[mention]mancipium[/mention]

Jakie wcześniej miałeś perfumy? Czego oczekujesz od nowych? Na jaką okazje? Jaki budżet?
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5087
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

Trussardi My Land, miał ktoś?
ODPOWIEDZ