yytr pisze: ↑21 kwie 2022, 11:06 Bardzo ładne podsumowanie 8na10
Mata i Leosia dwa przejarane zjeby, z takim wizerunkiem nie można przekonać społeczeństwa, że ta używka jest dobra. B
ziomus moze wlasnie to jest cel wytrawnego winiacza pt matczak senior?? nie chce mi sie wierzyc ze stary zgred ktory zna sie na polityce udziela sie tu i tam i prawie i trzyma piecze nad tym swoim bajglem raperem nie rozkminia od startu ze taka akcja bedzie miala mizerny finalny skutek i mowi synek rob to
ja obstawiam ze stracil wiare w syna calkowita po tej popelinie ktora mlody odpierdala staremu peka serca i opadaja wity ale ze to kumaty gosc ktory umie zweszyc okazje poskladal 2 do 2 i skreca piatke solo poza kontrola stad ta rozkmina ze chyba ze taki jest cel zeby z za kurtyny odpierdolic teatrzyk dla gojow totalna zmylke o ktorej nikt nie wie wpierdolic ludzi na muke na ich nieswiadomce sterowac odklejonym potomkiem zeby artysci z kolorowymi wlosami powykrecani od emdeka nawijali robimy co mozemy dla legalizacji chwasta ziomale wspierajcie nas a robia sobie pod gorke z akcji na akcja a ta cala jebana szopka wielkanocna pozwoli fundacji na rozwoj i o czym nikt nie mysli na gromadzenie funduszy ktore beda sie rozchodzily w wewnetrznym procesie administracyjnym przez kilka lat jako wyplata za prace dla osob zatrudnionych przez fundacje przeciez staruszek jako konsultant prawny na bank tam bedzie zagrzewal stanowisko i strugal pinokio ze on pomaga mlodym
Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
wiecie co jest grane jego stary to niezly socjopata ktory pierdoli w wywiadach ze w jego firmie sie zapierdala na stazu po 16h dziennie zeby sukces osiagnac i wydaje ksiazke w ktorej przez kazdy rozdzial i kazda strone nawija followupy do innej ksiazki cytujac ja w sumie ale swoimi slowami wiec typ na bank przekminil intryge godna kurwa muranskich
Mata
Re: Mata
Re: Mata
sztyc +1
ale popisy ignorancji wala co niektorzy
a kawalki chujowe
ale popisy ignorancji wala co niektorzy
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Re: Mata
idealnie do siebie matczak i jan leosia pasuja, banda zjebow zobaczcie jak oni wygladaja w ogole, chcielibyscie tak wygladac? no wlasnie kurwa
a co do tej fundacji to zgadzam sie z bengololo
a co do tej fundacji to zgadzam sie z bengololo
Re: Mata
dlaczego w ogóle jest taki hype na bax, czy w tym jest jakiś głębszy plan czy po prostu bacik stał się atrybutem fajnych ludzi, i już sama ta moda się rozlewa. ja wiem, że od zawsze było popalane w branży rozrywkowej, tyle że teraz gęściej to jest tematem przewodnim. słowo legalizacja kojarzy się większości tylko z jednym. mogę za to śmiało powiedzieć: dziękuję panie hibob
poproszę propagandę na rzecz kokainy, która pobudza mnie do działania twórczego o wiele skuteczniej niż mj. a nie, czekaj, bo po bakczysaraju osobnik nie jest nigdy agresywny i jaranie oddziałuje na organizm jedynie zdrowotnie, nikt nigdy nie umarł z przedawkowania marihuaen, badania? wypierdalaj zamordysto.
a poważnie to mogliby już ten legal wprowadzić, to przynajmniej by mniej takich gówien wydawano. ale legal koxu w pakiecie ma być
poproszę propagandę na rzecz kokainy, która pobudza mnie do działania twórczego o wiele skuteczniej niż mj. a nie, czekaj, bo po bakczysaraju osobnik nie jest nigdy agresywny i jaranie oddziałuje na organizm jedynie zdrowotnie, nikt nigdy nie umarł z przedawkowania marihuaen, badania? wypierdalaj zamordysto.
a poważnie to mogliby już ten legal wprowadzić, to przynajmniej by mniej takich gówien wydawano. ale legal koxu w pakiecie ma być
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN
-> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
- scam_sakawa
- Posty: 10142
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Mata
Serio to trzeba komuś tłumaczyć? W Polsce ludzi, którzy palą jest w chuj (źródło: z dupy), a nie są żadną patologią, nie robią kurwa nikomu krzywdy i zwyczajnie mogą mieć najebane w papierach, przez co np. 7 lat budowania kariery i pozycji zawodowej pójdzie w pizdu i wrzuci ich do podobnego wora, co typów, którzy się znęcali nad swoimi kobietami i dziećmi.
Wypalenie lolka nie powinno być obarczone takimi konsekwencjami, skoro możesz jebnąć szota wódeczki i być dalej szanowanym prezesem kurwa szwajcarskiego banku z filią w Polsce to bobo powinno być postawione przynajmniej w tym samym rzędzie.
Rozumiem, że z kokainą to taka prowokacja - no ja np. nie miałbym nic przeciwko, żeby pozwolić ludziom walić legalnie w struny - chcą to niech sobie zajebią i niech się zabiją - ich życie, dopóki w domowym zaciszu i bez wyrządzania krzywdy komukolwiek - państwu chuj do tego, co kto robi.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Mata
no przecież nie neguję legalizacji, ja jestem za legalem wszystkiego dla wszystkich, pytam tylko skąd fenomen baki nad inne zakazane używki, do tego wyśmiałem pokraczną narrację przedstawianą zazwyczaj światu przez orędowników z pizdy, jakoby była ona jedną jedyną, która zasługuje na legal a inne nie.
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN
-> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
Re: Mata
Jeden rabin waląc wódę co wieczór przez lata będzie miał pokaźną kolekcję kupostów na forum php by przemoo, drugi rabin waląc wódę co wieczór przez lata popełni Mistrza i Małgorzatę.
Podobnie z THC. To, że komuś nie wychodzi publicystyka na spizgu nie jest żadnym argumentem przeciwko THC. Nie jest też rzecz jasna argumentem przeciwko warsztatowi tego kogoś. To tak apropo posta wyżej.
Numer chujowy.
Podobnie z THC. To, że komuś nie wychodzi publicystyka na spizgu nie jest żadnym argumentem przeciwko THC. Nie jest też rzecz jasna argumentem przeciwko warsztatowi tego kogoś. To tak apropo posta wyżej.
Numer chujowy.
- scam_sakawa
- Posty: 10142
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Mata
Podejrzewam, że obok alkoholu i tytoniu to używka, z której najczęściej korzysta społeczeństwo, a cała reszta już ma pewnie znacznie mniejsze grono entuzjastów (które pewnie małe i tak nie jest).
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
- OmarStooleyman
- Posty: 3152
- Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19
Re: Mata
Obecny Mata przypomima mi współlokatorów dobrego zioma, którzy odkryli marihuanen na początku studiów, odbiło im i przestali chodzić na zajęcia, całe dnie grali w lola i przepierdalali hajs starych na palenie, aż w końcu rodzice dostali list z uczelni o wykreśleniu z listy studentów i był koniec imprezki.
Ja cały czas uważam, że to nie jest używka dla wszystkich, niektórych łapie za wysoki lot, ale pewnie byłoby tak samo gdyby spróbowali fety. Pewne osoby po prostu mają nieporządek w głowie i używki tylko odpalają cyngiel, gdzie nie ma już odwrotu i bez porządnego wstrząsu nie ma szans na wyjście z tego gówna. Takie nieszczęśliwe dzieci które pierwszy raz poczują promienie słońca i nie chcą już czuć niczego innego. Kto powiedział, że Mata i Leosia to nadludzie którzy potrafią kontrolować swe żadże? Szybka sława nie pomaga w nabraniu dystansu do świata.
Matczak póki co ma szmal i status, czuje się nietykalny, ale historia pokazuje, że nie takie gwiazdki spadały z nieba ze spektakularnym jebnięciem. Nie wiem, obym się mylił i oby to była jakaś chwilowa czopka niczym Snoop z kreacją Snoop Liona. Jeżeli to tylko maska, to turbo chujowa i wkurwiająca.
Już Belmondziak robi więcej dla sprawy marihuanen swoim przyjebanym, aczkolwiek wciąż bystrym flow w tych kawałkach dla Steelyo. Trawa jest jak belmondo, nie każdy zrozumie, bo nie musi kurwa. Przestańcie robić z tego odpowiedź dla każdego.
Ja cały czas uważam, że to nie jest używka dla wszystkich, niektórych łapie za wysoki lot, ale pewnie byłoby tak samo gdyby spróbowali fety. Pewne osoby po prostu mają nieporządek w głowie i używki tylko odpalają cyngiel, gdzie nie ma już odwrotu i bez porządnego wstrząsu nie ma szans na wyjście z tego gówna. Takie nieszczęśliwe dzieci które pierwszy raz poczują promienie słońca i nie chcą już czuć niczego innego. Kto powiedział, że Mata i Leosia to nadludzie którzy potrafią kontrolować swe żadże? Szybka sława nie pomaga w nabraniu dystansu do świata.
Matczak póki co ma szmal i status, czuje się nietykalny, ale historia pokazuje, że nie takie gwiazdki spadały z nieba ze spektakularnym jebnięciem. Nie wiem, obym się mylił i oby to była jakaś chwilowa czopka niczym Snoop z kreacją Snoop Liona. Jeżeli to tylko maska, to turbo chujowa i wkurwiająca.
Już Belmondziak robi więcej dla sprawy marihuanen swoim przyjebanym, aczkolwiek wciąż bystrym flow w tych kawałkach dla Steelyo. Trawa jest jak belmondo, nie każdy zrozumie, bo nie musi kurwa. Przestańcie robić z tego odpowiedź dla każdego.
Re: Mata
@OmarStooleyman czytam slizgawke od zawsze ale normalnie chlopie zmotywowales mnie do zalozenia konta zeby Cie spropsowac i jeszcze tam tego 8na10 - sam bym lepiej tego nie ujal
te małe ćpuny w najlepszym wypadku nie zdziałają nic a w najgorszym cofną społeczne przyzwolenie na legalizacje o 5-10 lat wstecz
jeszcze nostalgicznie bym dodał że gwiazdy (nawet rapowe) poprzedniego pokolenia jakoś tak miały więcej zwyczajnej klasy - nie wiem czy to zasługa ich czy ich agentów bo stały za tym big labele i się pilnowały i trzymały artystów za ryj dbając o image a nie "wytwórnia" typa co od 3 lat nawija i tyle ma wspólnego z jakimkolwiek biznesem. np taka akcja cygana (blejka) z sb kilka lat temu - kiedyś nikt by nie uwierzył że taki fokus czy gural mógłby pożyczyć od fana 20 zł i nie oddać xddd
te małe ćpuny w najlepszym wypadku nie zdziałają nic a w najgorszym cofną społeczne przyzwolenie na legalizacje o 5-10 lat wstecz
jeszcze nostalgicznie bym dodał że gwiazdy (nawet rapowe) poprzedniego pokolenia jakoś tak miały więcej zwyczajnej klasy - nie wiem czy to zasługa ich czy ich agentów bo stały za tym big labele i się pilnowały i trzymały artystów za ryj dbając o image a nie "wytwórnia" typa co od 3 lat nawija i tyle ma wspólnego z jakimkolwiek biznesem. np taka akcja cygana (blejka) z sb kilka lat temu - kiedyś nikt by nie uwierzył że taki fokus czy gural mógłby pożyczyć od fana 20 zł i nie oddać xddd
Re: Mata
Podbijam użytkowników którzy zauważają, że to co robi Mata da efekt odwrotny do zamierzonego. W ogóle wg mnie on oszalał trochę i utopi sobie tym karierę jak się dobrze postara. Wyjątkowo marne ruchy z jego strony pcha się w pułapkę i to grubą. Jeśli serio jest tak odklejony i w to wierzy to gratuluję. Akurat w jego lewuskowym licealno-studenciakowym fanbejsie autentycznie nie ma raczej zbyt wielu fanów zielonego nawet jeśli on to na płytach mocno promuje - zrazi do siebie swój fanbejs jeśli będzie w to tak ostro brnął.
Moim zdaniem problem z nim jest taki, że on w tym swoim melanżowym przelocie zawsze wydawał mi się okrutnie sztuczny tylko nikt nie ma odwagi mu tego powiedzieć. To nawet nie chodzi o jego "korzenie", ale mógłby ten melanżowy lot pokazywać bardziej subtelnie z humorem, a on to robi okropnie ociężale, tak, że jak go słucham to mam ciary żenady, chociaż podobna treść np u Belmondziaka by mnie rozbawiła. W temacie samego palenia i jakichś takich "ziomalskich przelotów" to przecież jest masa ludzi która nawija o tym lepiej niż on i bez żenady. Dodatkowo, w tym miejscu sceny w którym on jest nie ma nikogo, kto mógłby "podbić" jego ruchy, co zaowocowałoby powstaniem jakiegoś szerszego movementu w tym temacie. Mata jest sam i to nie może się udać. To wszystko wygląda po prostu śmiesznie i szkodzi temu o co on niby chce się bić i szkodzi jemu samemu - autentycznie jego ruchy przypominają teraz jakiś pseudo bunt 13 latka, który musi skończyć źle. Chyba że to wszystko to jakaś jedna wielka akcja marketingowa, która w pewnym momencie obróci się o 180 stopni. Bo jeśli to ma wyglądać tak jak wygląda teraz, to jest to jedna wielka żenada
Zresztą te jego ruchy to problem dla całej SB
Lepiej by kosił hajs i wyświetlenia nagrywając taki rozkminowy rap w stylu Żółtych flamastrów i Wina Sangrita (nawet jeśli to nie jest rap najwyższych lotów - robiłby miliony) a potem przepoczwarzył się w coś w stylu Trójkacore i byłby ustawiony jako "artysta z głębokim przekazem"
A tak - sam sobie "zwija" karierę
Może trochę przesadzam, ale autentycznie tak to widzę
Moim zdaniem problem z nim jest taki, że on w tym swoim melanżowym przelocie zawsze wydawał mi się okrutnie sztuczny tylko nikt nie ma odwagi mu tego powiedzieć. To nawet nie chodzi o jego "korzenie", ale mógłby ten melanżowy lot pokazywać bardziej subtelnie z humorem, a on to robi okropnie ociężale, tak, że jak go słucham to mam ciary żenady, chociaż podobna treść np u Belmondziaka by mnie rozbawiła. W temacie samego palenia i jakichś takich "ziomalskich przelotów" to przecież jest masa ludzi która nawija o tym lepiej niż on i bez żenady. Dodatkowo, w tym miejscu sceny w którym on jest nie ma nikogo, kto mógłby "podbić" jego ruchy, co zaowocowałoby powstaniem jakiegoś szerszego movementu w tym temacie. Mata jest sam i to nie może się udać. To wszystko wygląda po prostu śmiesznie i szkodzi temu o co on niby chce się bić i szkodzi jemu samemu - autentycznie jego ruchy przypominają teraz jakiś pseudo bunt 13 latka, który musi skończyć źle. Chyba że to wszystko to jakaś jedna wielka akcja marketingowa, która w pewnym momencie obróci się o 180 stopni. Bo jeśli to ma wyglądać tak jak wygląda teraz, to jest to jedna wielka żenada
Zresztą te jego ruchy to problem dla całej SB
Lepiej by kosił hajs i wyświetlenia nagrywając taki rozkminowy rap w stylu Żółtych flamastrów i Wina Sangrita (nawet jeśli to nie jest rap najwyższych lotów - robiłby miliony) a potem przepoczwarzył się w coś w stylu Trójkacore i byłby ustawiony jako "artysta z głębokim przekazem"
A tak - sam sobie "zwija" karierę
Może trochę przesadzam, ale autentycznie tak to widzę
-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Mata
Jego piosenki o ziole to nie problem dla jego fanbase'u , tylko problemem jest to, że on teraz ledwo wydusi z siebie 10 słów i daje jakiś refrenik w stylu lala czy jojo.
Nawet fanbase nie kupi takiego gówna , co strasznie widać na socjalach jak strasznie została ta piosenka zjechana, dawno nie było tak olbrzymiej krytyki w SBMie
Solar i Białas jak nie powiedzą mu żeby wrócił do postaci Maty to zabiją kurę znosząca złote jaja, ale oni już pewnie widzą jaką mega porażką okazał się Skute Bobo i niedługo na białym koniu wróci studencki Mata.
Nawet fanbase nie kupi takiego gówna , co strasznie widać na socjalach jak strasznie została ta piosenka zjechana, dawno nie było tak olbrzymiej krytyki w SBMie
Solar i Białas jak nie powiedzą mu żeby wrócił do postaci Maty to zabiją kurę znosząca złote jaja, ale oni już pewnie widzą jaką mega porażką okazał się Skute Bobo i niedługo na białym koniu wróci studencki Mata.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
- OmarStooleyman
- Posty: 3152
- Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19
Re: Mata
Jaki studencki Mata jak on na ostatniej płycie ledwo wypocił kilka utworów które nie zahaczały o jaranie?
- OmarStooleyman
- Posty: 3152
- Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19
Re: Mata
Jak już mają Janusza Walczuka Zjedz Mielone i tego no, Nypla to na chuj im w sumie Mata 
I tak już jest za stary by być grany w szkolnych kiblach na pojarze
I tak już jest za stary by być grany w szkolnych kiblach na pojarze
-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Mata
@OmarStooleyman
Kiss kam , szafir , papuga , patoreakcja były o jaraniu?
Kiss kam , szafir , papuga , patoreakcja były o jaraniu?
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Re: Mata
to jest te kilka utworów o których pisał
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN
-> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
- OmarStooleyman
- Posty: 3152
- Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19
Re: Mata
No wypisałeś wszystkie te, które nie są. Druga połowa jest w zasadzie stonerską wersją pierwszej płyty
-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Mata
Oprócz singli w ogóle nie słucham Maty , tu się przyznam 
Dodano po 3 minutach 32 sekundach:
Dodano po 3 minutach 32 sekundach:
Dzisiaj absolutna topka dzieciaków to Malik, Kizo i Sentino idący na 40, no Mata mający 22 lata jest za staryOmarStooleyman pisze: ↑21 kwie 2022, 20:43 Jak już mają Janusza Walczuka Zjedz Mielone i tego no, Nypla to na chuj im w sumie Mata
I tak już jest za stary by być grany w szkolnych kiblach na pojarze
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.








