NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

to teraz czekać jak w ny zniknie obowiązek bycia zaszczepionym i Nets autostrada do mistrzostwa

Harden zniszczy potencjał Embiida
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

dodatkowo dziad millsap do philly
in other news:

ESPN Sources:
Full trade participants:
Kings: Donte DiVincenzo, Trey Lyles and Josh Jackson.
Bucks: Serge Ibaka, two future second-round picks, cash.
Clippers: Rodney Hood, Semi Ojele.
Pistons: Marvin Bagley Jr.

mocny trade kurwa, moze bagley zacznie cos grac w koncu

+ dragic do spurs za frytki
+ pj dozier i bol bol do szpitala w bostonie za frytki
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 19:32 przez ART, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

Harris to jest najbardziej przepłaconym zawodnikiem NBA, gość ma chyba 35 melonów za sezon, na pewno jest w Top 15 ligi za ten rok, a nigdy nawet nie zbliżył się do poziomu All Star, przecież nikt nie weźmie takiego zjebanego kontraktu wartego jeszcze dwa lata

Sama wymiana bardzo ciekawa, widzę plusy dla obu stron - Simmons i tak nie grał, zostawili Maxeya i Thybulle, jeszcze doszedł do 76ers Millsap co zrównoważy odrobinę wysłanie Drummonda, szkoda Setha ale kogoś trzeba było poświęcić za Brodę, Nets zyskają głębię składu przy wiecznie niekompletnym przez kontuzje rosterze

@ksiazenieporzadek właśnie moim zdaniem nic nie robiąc marnowali karierę Troela, teraz ma jeszcze lepszy skład niż kiedy przegrywali finał konfy z Toronto
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

ART pisze: 10 lut 2022, 19:30 + dragic do spurs za frytki
tam będzie buyout i nie zagra w Spurs
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »

dragicia do mavs ponoć mają wysłać
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

sztyc pisze: 10 lut 2022, 19:31 @ksiazenieporzadek właśnie moim zdaniem nic nie robiąc marnowali karierę Troela, teraz ma jeszcze lepszy skład niż kiedy przegrywali finał konfy z Toronto
no marnowali, ale dla Hardena ktoś taki jak Embiid nie jest dobry, on z niego zrobi drugiego Capelę, ten duet wg mnie nie jest w stanie wycisnąć maxa z siebie grając razem
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

sztyc pisze: 10 lut 2022, 19:31 teraz ma jeszcze lepszy skład niż kiedy przegrywali finał konfy
nie ma opcji ze obecny sklad jest lepszy niz ben, reddick, butler, tobias i jojo
ale chcialbym sie mylic

no i szkoda kurwa drummonda, dobrze by fitowal z hardenem
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

No tam jeszcze trzeba było wyjebać Doca i zastąpić go jakimś prawdziwym trenerem, ale mam wrażenie że to może kliknąć poprzez właściwą ilość gości do noszenia fortepianu i grania na nim

Wtedy Jimmy Buckets jednak nie wkomponował się tak jak powinien i jeszcze charakterologicznie tam niszczył obesranego Simmonsa tak jak w Minny innego sofciarza Townsa
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

[Charania] Washington is finalizing sending Montrezl Harrell to Charlotte, sources tell @TheAthletic

kolejny mocny ruch

e\ Charlotte is acquiring Washington center Montrezl Harrell for Vernon Carey :rotfl: and Ish Smith :rotfl: , sources tell ESPN.
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

jimmy butler to kurwa jebana kto za pisze 1

Celtics po cichu fajny ruch, ten White mi się kojarzy z klasową defensywką, także w duecie ze Smartem może robić dzieci tym kurwa hardenom
a picku nie szkoda, bo i tak wzięliby jakiegoś yabusele albo innego nesmitha

za to meek mill pewnie w ekstrementach, pewnie całe życie spędzi tera na linii i ogarniając dupeczki hardenowi
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Harden w Sixers, Maxey i Thybule zostają pięknie Morey to przeczekał a wszyscy pisali by Sabonisa lub Foxa brać bo nic lepszego za Simmonsa Philla nie dostanie. Jeszcze Harden podejmuje opcje w kontrakcie więc Sixers mają dwa lata na mistrza bez władowania się w 5 letni kontrakt. Piękna sprawa a tu czytam że Sixers zjebali :D Maxey, Harden, Green, Harris, Embiid ( Milton, Thybul, Niang, Korkmaz) Joel nigdy nie miał takiego spacingu. I nie mówcie że skład z Benem i Butlerem był lepszy, tam gracze w ogóle do siebie nie pasowali i przeszkadzali sobie w ataku.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

ciezko sobie nie przeszkadzac w ataku majac bena na boisku
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

mavs wyjebali porzingisa za dinwiddiego do wizards :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

tingus pingus za dwa chujowe kontrakty :rotfl:
mark cuban krolu

Dodano po 5 minutach 51 sekundach:
schroder + enes freedom + bruno fernando za daniela theisa (daniel theis nie byl w bostonie tylko w houston :shock: )

Dodano po 15 minutach 53 sekundach:
The Rockets are waiving Enes Freedom, source tells ESPN.

[*]
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

dawać go do Lakers tera :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

najwiekszy wygrany trade deadline: westbrook
najwiekszy przegrany: lebron
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

Pięknie Porzingis zweryfikowany, że gówno da się z nim zrobić, Mavs z nim czy bez niego przez pierwszą rundę PO nie przejdą, a tak mogą latem skusić jakiegoś konkretnego FA na grę z Luką
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

kogo mają skusić jak są załadowani kontraktami po same kule?
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

A widzisz nie przeanalizowałem tego, wydawało mi się, że jak zjedzie max Porzingisa to będą mieli jakiś space, a tu kupa floty leci na jakiś ligowy dżem w stylu Reggie Bullock czy Dwight Powell + jeszcze ci Dinwiddie i Bertans, a trzeba będzie przecież coś zrobić z Brunsonem i Finneyem Smithem
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

tbh ja nie rozumiem tego trejdu (znaczy props za pozbycie się porzingisa)

porzingis spada po 23/24, Dinwiddie i bertrans wychodzą razem tyle co deal porzingisa, tyle że bertrans spada po 24/25, jakieś realne ruchy z grubą rybą z FA to będzie można dopiero na sezon 24/25 robić (gdzie mieliby to samo zostawiając porzingisa), może uznali w mavs że łatwiej będzie wytrejdować dinwiddiego (bo bertransa to ja nie wiem kto weźmie z takim kontraktem) i wtedy mieć połowę kontraktu porzingisa
ODPOWIEDZ