Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Tatuaże

Post autor: elkacpero »

tzn? ja robilem 3 tyg temu i mi sie wszystko ladnie wygoilo po bepanthenie
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

easy tattoo na propsie, polecam. Prawie wszystkie dziarki tym smarowałem
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

serio? Smarowalem wrzesniowa wrzute bepanthenem i przyzwoicie zagojona. Teraz smaruje cala lape i tez wszystko jest wporzo @r@Rafał81000

Dodano po 34 sekundach:
tylko strasznie mi sie bluzy kleja do ciala, dlatego rozwazam zastosowanie czegos mniej tlustego
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tatuaże

Post autor: SiNi »

oyama pisze: 13 paź 2021, 19:54 czym smarujecie swieze dziarki? Ja tradycyjnie uzywam bepanthenu, ale jest kurewsko tlusty i lipa zakladac bluze na obciapana reke

widzialem nowosci od balm i neba
Niczym, możesz ewentualnie zwykłym kremem za 10 zl od czasu do czasu - skóra sama się goi i nic się nie stanie jak nie posmarujesz, ważne abyś nie drapał i to wszystko. Przy pierwszych tatuażach smarowałem jak Ty jakimiś zjebanymi bepanthenami i chodziłem uwalony tym pod ciuchami, ale już przy kolejnych i po rozmowach z tatuatorami nie było sensu, niektóre mam już trochę lat i wyglądają bardzo dobrze, jedynie na lato smaruje szyje przed opalaniem, ale to najczęściej na wakacyjnym wyjeździe bo jednak słonce mi ją przypieka. Jeśli tatuaż jest dobrze zrobiony to się poprawnie wygoi, mój znajomy jeździ na konwenty ze swoją tatuatorką i również nie smaruje, a 70% ciała posiada pomalowanego.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Tatuaże

Post autor: deska »

nowa wrzuta wjechała ostatnio
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9933
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Tatuaże

Post autor: ART »

mogles na jedzenie wydac zamiast na tatuaz pozdro
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 515
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: Tatuaże

Post autor: Rafał81000 »

oyama pisze: 13 paź 2021, 21:19 serio? Smarowalem wrzesniowa wrzute bepanthenem i przyzwoicie zagojona. Teraz smaruje cala lape i tez wszystko jest wporzo @r@Rafał81000

Dodano po 34 sekundach:
tylko strasznie mi sie bluzy kleja do ciala, dlatego rozwazam zastosowanie czegos mniej tlustego
Jakiś czas temu sporo informacji od różnych tatuatorów widziałem na ten temat i ogólnie już od dłuższego czasu z tego co widzę coraz więcej osób przestaje polecać bepanthen (dla mnie osobiście jest zbyt tłusty nawet po smarowaniu cienkiej warstwy)
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 943
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Tatuaże

Post autor: pietrax »

maść nagietkowa za trzy ziko
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
WDZT
Posty: 76
Rejestracja: 12 sie 2019, 17:56
Lokalizacja: 3city

Re: Tatuaże

Post autor: WDZT »

Jakie studia polecicie w 3city?
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Tatuaże

Post autor: MicBar »

Props @deska
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Tatuaże

Post autor: elkacpero »

WDZT pisze: 16 paź 2021, 10:31 Jakie studia polecicie w 3city?
to zalezy od wielu rzeczy, przede wszystkim nie wiem co by cie intesowalo i czego oczekujesz. ja sie dziabalem u suchaigla (studio zmija tattoo) i jestem full zadowolony, gostek ma fajne stilo
Awatar użytkownika
dolny
Posty: 372
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:43
Lokalizacja: ZS

Re: Tatuaże

Post autor: dolny »

wracajac do smarowania itd. ja uzywalem alantanu - ma ktos jakis pomysl na dopranie tego gowna z ciuchow, czy ciuchy na smietnik?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

sprobuj zalac plynem do naczyn
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Razaah
Posty: 24
Rejestracja: 29 mar 2020, 12:58

Re: Tatuaże

Post autor: Razaah »

Takie coś sobie sieknąłem na 25 urodziny. Pierdole tych, co mowia, ze ich nie boli. Wewnetrzna czesc przedramienia napierdala strasznie.

Jak zobaczylem projekt to zastanawialem sie, czy tatuatorka uciagnie te wszystkie detale ale poradzila sobie pieknie.
Chociaz w sumie na poczatku zakladalem, ze to bedzie mniejsze ale tatuatorka mi mowi, ze mozemy walnac na cala lape to mowie dawaj xD
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

nie moja stylowka, ale co do dyskomfortu w tym miejscu, to sie zgadzam
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Razaah
Posty: 24
Rejestracja: 29 mar 2020, 12:58

Re: Tatuaże

Post autor: Razaah »

Jasne, jednemu biomech bedzie sie podobal, inny potraktuje to jak tribala, tj lapa do amputacji.
W tym przypadku przynajmniej nikt nie posadzi mnie, ze zaprzedalem dusze diablu, tak jak to uslyszalem juz dwukrotnie przez wydziarana na zewnetrznej czesci lapy glowe kozla XD
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

ja z kolei zrobilem ostatnio maneki-neko nad kciukiem i odradzam to miejsce. Strona blizej do centrum dloni goi sie zajebiscie dobrze, a ta blizej spodu dloni to tragedia. Jest duzo wybgrubien, ktore odpadaja i bedzie to trzeba pozniej dobijac. Ale to tez taka miejscowka, w ktora ciezko sie wbic i trzeba uwazac, bo jak wejdzie zbyt gleboko, to sie rozleje tusz i kicha. Tez dobrze, ze przez pewien czas mnie nie bedzie w Polsce, bo jak wroce, to akurat wystarczajaco sie powyciera + wyjdzie ten tusz i bedzie mozna elegancko poprawiac
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Tatuaże

Post autor: peterkurten »

@oyama props za kotka, jest u mnie na górze listy, może w przyszłym roku wleci. robiłeś z lewą czy prawą łapką :D
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

prawa lapka kota. Spontanicznie wpadlem na ten pomysl, bo wczesniej planowalem cos tradycyjnego w to miejsce. Ale koniec koncow postanowilem zrobic przedsmak przed irezumi na drugiej rece, choc pierwsze wskoczy koi na zewnetrzna strone lydki :lol:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tatuaże

Post autor: SiNi »

@Razaah Tatuaż jest tylko od wewnętrznej strony i do łokcia czy tylko to co na zdjęciu bo jak tak to jedna sesja jak się nie mylę? Pierwszy malunek?

Ogólnie dementuję jeśli chodzi o jakikolwiek ból w tamtych rejonach, ale akurat w tej materii to już kwestia indywidualna człowieka i każdy odczuję to inaczej.
ODPOWIEDZ