Diho

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

ksiazenieporzadek

Diho

Post autor: ksiazenieporzadek »

legenda polskiego hh, aż dziwne że jeszcze nie ma tematu

gość, który dostarczył nam niesamowitej ilości mocnych wersów i bangerów takich jak szampana do ręki, frugo czy gościnka w rundkach

za dwa dni premiera oczekiwanego przez wielu ludzi potęznego bngr szyby w mercedesach z gościnnym udziałem alberto, josefa bratana oraz bibicia
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Diho

Post autor: Rupert »

Fenomen który jest polskim Benjaminem buttonem nie wiem czy zwróciliście uwagę ale na klasycznym klipie z sentence i fotozmuz wygląda na over 30 lat a obecnie na nie wiem 27 max, czy to dalej ten sam diho czy Malik podmienił sobie osobę i dał jej tożsamośc
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Diho

Post autor: NSX »

Pewnie mniej alkoholu, więcej ziola, bo z muslimami się nie napijesz
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diho

Post autor: OmarStooleyman »

z czego ten człowiek się utrzymuje? czy nadal jest to typowy zawód-syn?
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1463
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Diho

Post autor: rozklad_gaussa »

proste, z muzyki
NSX pisze: 26 sie 2021, 12:07 Pewnie mniej alkoholu, więcej ziola, bo z muslimami się nie napijesz
no nwm stories mowia co innego

a sam diho fenomen socjologiczny, dobrze ze powstal w koncu temat, zeby dopelnic liste arcydziel z pierwszego posta nie mozna zapomniec o legendarnej zwrotce w naaajak
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diho

Post autor: OmarStooleyman »

z tych 48k miesięcznych słuchaczy na spotify to nie wiem czy by mu na jedzenie wystarczyło

Diho to fenomen, bez dwóch zdań, ale każdy zna takiego Diha, ja poznałem co najmniej dwóch w swoim życiu. Wiecie, taki leser, syn dewelopera, który robi jakieś ściany z nudów czy bawi się w DJkę. Oczywiście musi się wpierdolić na każdą imprezę, zając niepytany najwygodniejszy fotel i pierdolić te swoje pijackie farmazony. Nikt oczywiście nie każe takiemu spierdalać bo typo jest przy forsie i zawsze ma przy sobie coś fajnego, więc każdy udaje, że go lubi a tak naprawdę czeka aż wydzwoni tam gdzie trzeba.

Fakt, że ma urodę po której nie widać oznak starzenia tym bardziej nadaje mu turbobananowości
Spoiler
tak naprawdę po kryjomu to chciałbym żyć jak on a nie klikać w ten komputer jebany za marny grosz
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Diho

Post autor: jajca »

Polski too short
Najlepsza dykcja na naszej scenie
Liczę, ze nowy materiał będzie tematycznie kontynuacja orangutan vol 7 do którego wracam regularnie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10132
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Diho

Post autor: wujot »

Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Diho

Post autor: Willxc »

diho od zawsze na propsie, grand lever czy do odcięcia to kozaki full są, a skąd ma kasę? przecież jeździ z malikiem na koncerty i jest założycielem (albo współ) gm2l więc wydaje mi się, że tyle wystarczy, żeby żyć na jakimś tam poziomie
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Diho

Post autor: ART »

przeciez wiadomo ze
Spoiler
DIHO AKA ORANGUTAN – TOMASZ DIHOWSKI, SYN POTENTATA Z BRANŻY DEVELOPERSKIEJ, TATA MA FIRME, DIHO MA HAJS, MŁODE LATA JAK POZOSTAŁA EKIPA GML SPEDZIŁ GŁOWNIE ZA GRANICA, NOWY JORK, BERLIN, NIGDY NIE PRACOWAŁ ODKAD SKONCZYŁ SZKOŁE, PRÓBOWAŁ POMAGAĆ TROCHE OJCU ALE NIE WYCHODZIŁO, OD DOBRYCH PARU LAT DIHO ORANGUTAN WIEDZIE SPOKOJNY ZYWOT MLODEGO BANANOWCA W WARSZAFCE, TATA DAJE HAJS, DIHO SIE BAWI, NAJCZESCIEJ W MODNYM WARSZAWSKIM KLUBIE BAL
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Diho

Post autor: oldschool »

Diho RaZ urodzil sie w pazdzierniku 1985r. w Warszawie na Woli. Jego przygoda z Hip-Hop'em rozpoczela sie w 2001r., w którym to razem z kolega Rollexem zalozyli ich pierwsza wspólna grupe graffiti MTA (Mlodziezowa Twórczosc Artystyczna). W miare rozwoju umiejetnosci malowania Diho (w tamtym okresie jeszcze 3ask) znalazl miejsce w ekipie CNB'S & GGG'S gdzie razem z Wyrokiem, Knoxem, i Holikiem, a pózniej takze Rollexem zaczeli powazniej podchodzic do tego zagadnienia. Prace CNB czy GGG na tramwajach, pociagach i murach mozna bylo zobaczyc w takich pismach jak "Brain Damage" czy "Slizg", czy w róznych miastach calej Polski. W miare coraz wiekszego zaangazowania w kulture Hip-Hop Diho RaZ próbowal swoich sil nawet na deskorolce czy bmx, ale z tego wszystkiego najlepiej wychodzilo mu rymowanie, wiec w koncu skupil sie tylko na tym. Pod koniec 2004r. Diho RaZ poznal artyste rap z Brooklynu NYC - Star'a do którego postanowil sie przylaczyc. W 2004 i 2005 roku Diho jako hypeman Stara gral z nim na wielu koncertach, w trakcie których mial takze okazje zaprezentowac swoje umiejetnosci. (np. NBF 2005r gdzie wystepowali z artystami z calego swiata np. Reakwon, Cilvaringz czy Salah Edin). W tym takze roku Diho RaZ ukonczyl prace nad swoim pierwszym nielegalem "Nielegal Lepszy Od Trzech Buchów" gdzie mozna znalezc np. utwór ze Star'em, czy produkcje muzyczne Radiotechnika lub DJ Kebza. Wokalnie oprócz Star'a uslyszec mozna przekrój podziemnej reprezentacji Warszawy np. Fotoz z formacji Jasna Liryka czy Satyr i Rollex z zespolu CRST. Dalej Diho gral takze szereg koncertów solo, z takimi artystami jak np. 3-krotny (pod rzad) zwyciezca New York City Zulu Battle - Freetyle. Czy z gwiazdami polskiej sceny jak np. PEZET/NOON czy THS-klika. Diho RaZ jako DJ Inpatient dal sie równiez poznac jako producent muzyki np. do dwóch utworów Stara na plycie "5smooth stones" . Star pod koniec 2005r postawil na nogi firme, label DSOB (Dark Side Of Bushwick Records) gdzie Diho znalazl zatrudnienie i pomoc przy realizacji nowego materialu. Label ten zrealizowal 3 albumy Stara - "Headshots", "Chemical" i "5 smooth stones" oraz "DSOB Mixtape" z udzialem Urban Legend. a Juz na poczatku 2007r. Diho RaZ wyruszyl za ocean w celu pracy nad plyta razem z Dark Side Of Bushwick i nagrywania klipu. Po ponad 2 miesiecznym pobycie postanowil wrócic do kraju, bynajmniej nie z pustymi rekoma a razem z singlem "Darkside Anthem" wyprodukowanym i nagranym w multiplatynowym "marionstudios" przez Davida Bellochio producenta np. takich hitów jak "HIP HOP HOOORAY" Naughty By Nature. Diho RaZ razem z Rollexem tworz– wspólnie formacje "Osiedle Tworcow" ktora w ostatnich miesiacach zrealizowala 6 plyt "Osiedle Tworcow vol. I - vol. VI" . Utwór z jego udziałem można znaleźć też na solowej płycie RASTAMAŃKA pt. "Huraggan" a obecnie jest takze w trakcie prac nad nowa serja mixtapów, a pierwsza czesc ma ukazac sie pod koniec 2009r wiec nie pozosaje nic innego jak czekac.
Jakby ktoś był ciekawy początków Diho.

Dodano po 7 godzinach 1 minucie 8 sekundach:
O północy się odblokują Szyby:


Ta okładka :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Diho

Post autor: cloud »

NSX pisze: 26 sie 2021, 12:07 Pewnie mniej alkoholu, więcej ziola, bo z muslimami się nie napijesz
przecież większego chlejusa w polskim hip hopie chyba nie ma :lol:

Szare te bloki to przypale se dobrego sortu
Nie lubię koki, bo piję wtedy od środy do wtorku
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Diho

Post autor: ksiazenieporzadek »

OmarStooleyman pisze: 26 sie 2021, 12:15 z czego ten człowiek się utrzymuje? czy nadal jest to typowy zawód-syn?
zawód syn w wieku 36 lat
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Diho

Post autor: NSX »

Nie śledzę jego ig, strzelałem tylko dlaczego mógł trochę odmlodniec
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Diho

Post autor: FruitOffTheWall »

diho to sie wydaje się najnormalniejszy z ekipy maliczka taki chłop co wudki byś się z nim napił i by ci szluga albo wiadro zajechał
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Diho

Post autor: oldschool »

No proste że Diho dobra morda:
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Diho

Post autor: sebring »

na okładce diho największy goblin z ekipy, josef oczywiście wygląda jak przygłup w składzie i Malik najbardziej dojebany że wsyztskich, a nawet się nie pojawia na piosence
coś pięknego
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Diho

Post autor: kvcper »

no i co w tym zabawnego
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
ksiazenieporzadek

Re: Diho

Post autor: ksiazenieporzadek »

Od miesiąca jak był leak już na pamięć i wersy diho nadal genialne. :bowdown: :bowdown:

Jeszcze idealnie gdyby wyjebać josefa i malika wrzucić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Diho

Post autor: FruitOffTheWall »

nie jestem w szpitalu a naszczałem do basenu to jest najlepszy wers 2021, ciężko będzie przebić :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Spoiler
czy tylko ja przewinąłem na zwrotke diho?
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ