Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Dobra jak mowicie ze spoko te najnowsze to bede sprawdzal, bo patrzac na mange jest potencjal. Teraz tylko przeskipowalem opor te wszystkie gowno fillery, doszedlem w koncu do poczatku z bananowym synkiem z kartami i bandytami ktorzy zaczynali sage z karma, i chyba juz teraz normalnie poogladam.
Ogolnie to szkoda ze tak zepsuli te anime z tymi gowno fillerami, zobaczymy mam nadzieje ze przynajmniej walki z mangi beda dobrze zrobione, bo manga tak jak na poczatku nie przekonywala (mimo ze np film i przelozenie filmu mi sie podobalo mocno!) tak od poczatku sagi z kawakim sie rozkrecila mocno i imo teraz ciekawie wchuj jest od dluzszego czasu, wiec jest co animowac
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Anime - normiki out

Post autor: phobos »

da się gdzieś obejrzeć/kupić/wypożyczyć rebuild of evangelion 4.0? czy to finalnie jeszcze nie wyszło?
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Anime - normiki out

Post autor: Globe »

nie miałem pojęcia, że coś takiego jest, ale po tak świetnym finale, nie wiem czy miałbym ochotę zobaczyć (oceny niemniej bardzo dobre).
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1186
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Tez oglądałem tylko serial + dodatkowe zakończenie, co tam ciekawego w tych rebuildach jest?
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Anime - normiki out

Post autor: phobos »

To jest opowiedzenie historii na nowo ze zmianami fabularnymi, są nowe postacie, evy, ale z grubsza chodzi o to samo, fajnie wygląda to też wizualnie, ale wychodziło od 2009 i oglądałem dawno temu więc niewiele pamiętam, ostatnio obejrzałem część 1.0 i tam wszystko jest 1:1 jeszcze jak w anime, później sa zmiany, chciałem sobie obejrzeć 2, 3 i 4 w krótkim odstępie czasu, no ale 4 jeszcze chyba nie ma. A te wersje 1.1 czy tam 2.2 to są po prostu jakieś wydania reżyserskie tych kinówek
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
PabloPicasso
Posty: 9
Rejestracja: 06 mar 2020, 23:33

Re: Anime - normiki out

Post autor: PabloPicasso »

phobos pisze: 03 lip 2021, 0:32 da się gdzieś obejrzeć/kupić/wypożyczyć rebuild of evangelion 4.0? czy to finalnie jeszcze nie wyszło?
Będzie na Amazonie 13 sierpnia, póki co była tylko premiera w japońskich kinach.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Anime - normiki out

Post autor: phobos »

zajebiście, dzięki
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Anime - normiki out

Post autor: koniec »

oglądam sobie powoli naruto i jestem na początku arcu z Itachim dopiero ktoś mi powie czy
Spoiler
orochimaru mówiąc, że Itachi jest od niego dużo silniejszy miał na myśli w danym momencie tj. po tym jak mu dziadek zabrał ręce czy w ogóle?
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Anime - normiki out

Post autor: Willxc »

ogólnie, zazdroszczę, bo najlepsze przed Tobą
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Ogólnie. Ziomek zazdroszczę Ci, najlepsze przed Tobą[2]
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Zeby nie powtarzac to powiem ze Ogólnie. Ziomek zazdroszczę Ci, najlepsze przed Tobą[3]
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Anime - normiki out

Post autor: Opieronie »

Fillery akurat w tym przypadku też warte uwagi.

e: dla ciekawych Naruto polecam kanał AnimeScale. Rzetelnie pokazane jest to. :D
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

nie no, nie oglądaj fillerów ziomek

miałem 12 lat jak je oglądałem i prawie porzuciłem Naruto przez te jebane 80 odcinków fillerów, najwyżej sobie wrócisz jak skonczysz i uznasz, że byś se coś tam jeszcze z uniwersum obejrzał
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rupert »

Jest na jakimś mega.nz wersja bez tych jebanych retrospekcji polecam poszukać
No nic mnie tka nie wkurzało jak kakashi który wspomina jakaś sytuację i w tej sytuacji zabuza wspomina inna w której ktoś wspomina kogoś no wtf incepcja wioski liścia
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

https://narutokai.gitlab.io/downloads/

to chyba to było, ale nie oglądałem tego osobiście to nwm jak z wykonaniem, w One Piece (One Pace sie projekt nazywa jbc) inni fani zajebistą robote zrobili wywalając te gówna
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Anime - normiki out

Post autor: koniec »

nie wiem o czym mówicie, w sensie wiem czym są fillery ale nie wiem co jest fillerem w naruto, chodzi o jakąś całą sagę/odcinki czy tylko te retrospekcje? Ja sobie je przewijam na szybkości po prostu
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rupert »

Tzn fillery to jedno, są żałosne struś ninja i mechanaruto wtf
A odcinki gdzie połowa to retrospekcje to drugie
Najlepiej unikać obydwu
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

W sensie wszystkie od 140 jakoś do 220 są fillerami i chuja wnoszą, polecam je po prostu przeskipować (tzn. druga połowa ostatniego jest istotna i tyle)

A retrospekcje to chyba najbardziej od połowy shippudena po prostu, to tam jeszcze w chuj czasu
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Anime - normiki out

Post autor: FMH »

robię chyba trzecie podejście do Boruto, dzisiaj obejrzałem dwa pierwsze odcinki po minisadze z Mirai i zrzygałem się kompletnie obserwując praktycznie zerowy rozwój postaci, bezsensowne rozwiązania fabularne, brak logiki czy choćby delikatnej dramaturgii (bo nie ma co tej serii nawet porównywać do Shippudena), przez co zdecydowałem się skipnąć te obrzydliwe kanony i mam pytanie dotyczące kolejnego arca, a mianowicie tego o powrocie do przeszłości. warto poświęcić czas? obejrzałem jakiś film na youtube od gościa oceniającego poszczególne sagi i nie zostawił suchej nitki właśnie na odcinkach 120 - 136, a z kolei ludzie w komentarzach wyszli z kontrą i twierdzili, że w porównaniu z innymi zapychaczami, to te akurat były bardzo w porządku.
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »

Moim zdaniem ten jutober co nie zostawił suchej nitki miał rację.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ODPOWIEDZ