2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10105
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: ART »

coming out roku :bowdown:
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3948
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: camzatizbak »

O życiu teksty nie przepisane z gazety
Spoiler
:bowdown: :bowdown: :bowdown:
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6764
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: jAg »

Ale komuś psycha siadła, trzymajta się w tym Bielefeld.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11485
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: SWN »

Czy ja dobrze widzę, że banda dorosłych, pracujących typów urządzała półdniowe nagrywanie rozmów siedząc na multi, wycinała głosy i zapisywała screeny, żeby nagrać cały album będący jednym wielkim łzawym oświadczeniem? :lol: W sumie to nawet jakoś szczególnie się nie dziwię, bo jak to już bywa w e-przyrodzie: ci deklarujący największy dystans przeżywają najbardziej. Używanie na płycie słów "sfrustrowani" i "wczuci" w kierunku innym niż własny brzmi co najmniej dziwnie, serio.

Przeskipowałem coś tam parę numerów żeby mieć poglądowy zarys i nie wiem co tu dodać, lecz się na łeb człowieku, bo to już nie pierwsza taka akcja jeśli przypomnimy sobie udawanie bab z multikont, sto prób wbicia na czat pod jakimiś dziwnymi postaciami (uff, dużo starań żeby dostać się do tak chujowego miejsca, co), wrzucenie kolażu zdjęć wszystkich byłych dupeczek wraz z danymi albo mój faworyt, czyli pamiętna już operacja 'zniszczenia życia' typiarce, której jedynym grzechem było zabranie cię do hotelu żeby się jednorazowo ruchać, a ty wziąłeś ją nieopatrznie za miłość życia.

Może właśnie taką niespełnioną miłością było dla ciebie forum, bo wiesz, kojarzę już mnóstwo podobnych przypadków, gdzie osoby mając miejsce w piaskownicy wołały "wow, jak super, koledzy", a po odpuleniu i okazaniu się obleśnym creepem zaczynali każdemu żałośnie odradzać to miejsce, chociaż gdy tylko pojawi się okazja wrócić, to zapierdalają tam z wywalonym jęzorem jak po wiadomości od dupeczki, że opłaciła hotel.

I uwaga, kwestia warnów - może wydaje ci się, że każde zgłoszenie przychodzi do mnie za pomocą jakiegoś kurwa gołębia i listu podpisanego krwią z dołączoną sakiewką zapłaty, bo każdemu tak zależy, żeby wypierdolić biednego 2rzyna, ale nie, ja najczęściej nawet nie rozdaję warnów, bo są od tego moderatorzy. Ktoś zgłosił, post zawierał rzeczy podpadające pod obrazę i tyle, nie ma w tym tajemniczych spisków i starań, serio.



No nic, tak jak już mówiłem współczuje choroby i robienia z byle pierdoły sprawy życia i śmierci, nazywania obcych chłopów z internetu wRoGaMi i tym podobne, jak chcesz jeszcze kiedyś pogadać na czacie to po prostu wbijaj i nie udawaj "Anulki" "Tomka" czy innych zmyślonych stworów, bo to serio jebało śledzeniem na kilometr i nawet z tego żartowaliśmy, natomiast jeśli dalej chcesz się bawić w CSI i pranie prywatnych brudów, to chętnie dołączę do wyścigu, daj znać:)


Pozdro z kibla

Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10105
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: ART »

dosc mocny post, daje 8/10, troche rozwinalbym drugi akapit
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7116
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: piernikowyskoczek »

beef z adminem to samobójstwo
ksiazenieporzadek

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: ksiazenieporzadek »

https://evkb.de/kliniken-zentren/psyche ... ueber-uns/

jak ci wstyd @2rzyn to daj znać i umówię wizytę za ciebie, bo może boisz się dzwonić. Psychiatra to normalny lekarz, może pomoże ci w twoim problemie.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: bronek »

SWN pisze: 03 cze 2021, 14:59 Czy ja dobrze widzę, że banda dorosłych, pracujących typów urządzała półdniowe nagrywanie rozmów siedząc na multi, wycinała głosy i zapisywała screeny, żeby nagrać cały album będący jednym wielkim łzawym oświadczeniem? :lol:
Ej ja wypraszam sobie, nagralem tylko pozdrowki do intra gdzie jest tylko moj wokal, reszte 2rzyn sam zalatwil bedac na czacie pod swoja wlasna ksywka (chyba ominelo mnie te anulkowanie i inne, bylem tylko przy tomku z discorda ktory byl moze ze 2 razy w ostatnim tyg).

Reszty panczy nie bede odbijac bo nie sa na mnie, ale imo moznaby odpowiedziec 2rzynowi w strone z ktorej ciezej byloby mu ja odbic ponownie niz kolejne przywolanie halo polic... slabych akcji z OT ktore nie odbijaja bezposrednio panczy 2rzyna tylko nawiazuja do innych rzeczy.

Pzdr, moznaby zrobic jakas sesje czacikowa z wyjasnieniem raz a porzadnie tego na zywo, chociaz moze to sie przerodzic w jakies glupie pyskowki, nwm :dunno:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: oyche »

slizgawka mma coraz blizej
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3818
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: Czak »

Przecież to się samo wyjaśnia :lol: gość ma ewidentnie turboproblem ze sobą, spędzał wiele godzin kminiąc pancze na gościa z internetu, myśląc w jaki sposób można złożyć nagrania z czatu i nagrywając to wszystko, dobrał drugiego debila na feat a teraz pewnie ma jeden z najlepszych dni w życiu puszczając to w net ze świadomością że rozjebał oponentów no i cóż, pozostaje się z tego śmiać co czynię jeszcze raz
Jeszcze to intro w stylu zkibwoya gdzie najwidoczniej zaproszeni goście nie mieli świadomości co on szykuje :lol:
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11485
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: SWN »

bronek pisze: 03 cze 2021, 15:34 Ej ja wypraszam sobie, nagralem tylko pozdrowki do intra
Chodzi mi o dających zwrotki, nie każdy głos.
bronek pisze: 03 cze 2021, 15:34 imo moznaby odpowiedziec 2rzynowi w strone z ktorej ciezej byloby mu ja odbic ponownie niz kolejne przywolanie halo polic... slabych akcji z OT ktore nie odbijaja bezposrednio panczy 2rzyna
No ale co ja mam tam niby odbijać? Przecież ten chłop upierdolił sobie w głowie jakiś tajny żydowski spisek świata przeciwko niemu, według niektórych warnowanie odbywa się tak, że książę wysyła mi jakieś zlecenie śmierci albo odpierdalamy taniec deszczu wokół ogniska, gdzie prawda jest taka, że ja nawet nie rozpatruje większości zgłoszeń, tylko ganiam za multikontami (mówiłem to sto razy na czacie, ale dziwnym trafem nie umieścił, heh). Były zgłoszenia? No były. Były w nich obleśne teksty łapiące się pod obrazę? No były, więc nie wiem po chuj robić z tego jakiś straszny spisek. Ja na co dzień nie pamiętam ile on ma warnów na koncie i czy w ogóle jest aktywny, a chłop będąc na banicji ewidentnie nie spał po nocach i ma tablicę do darta z moim zdjęciem.
bronek pisze: 03 cze 2021, 15:34 Pzdr, moznaby zrobic jakas sesje czacikowa z wyjasnieniem raz a porzadnie tego na zywo, chociaz moze to sie przerodzic w jakies glupie pyskowki
Tylko co on miałby mi do powiedzenia oprócz jakichś zboczonych, kałowych fiksacji, nwm.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: oyche »

Czak pisze: 03 cze 2021, 15:40 Jeszcze to intro w stylu zkibwoya gdzie najwidoczniej zaproszeni goście nie mieli świadomości co on szykuje :lol:
potwierdzam, myslalem ze to bedzie jakis wypierdziany truskul o blokach, ziomkach i piciu piwia, ale po tym co dostarczyl nie potrafie sie gniewac, wypialem z beki pare razy :lol: nie siedze w czacikowych shenanigansach, takze pozdro dla obu stron konfliktu
ksiazenieporzadek

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: ksiazenieporzadek »

bronek pisze: 03 cze 2021, 15:34 Reszty panczy nie bede odbijac bo nie sa na mnie, ale imo moznaby odpowiedziec 2rzynowi w strone z ktorej ciezej byloby mu ja odbic ponownie niz kolejne przywolanie halo polic... slabych akcji z OT ktore nie odbijaja bezposrednio panczy 2rzyna tylko nawiazuja do innych rzeczy.
Ale na co tutaj miałbym odpowiadać? Poza wersami na poziomie podstawówki w stylu X dyma w dupe Y dowiedziałem się, że:

"jeden ma leszcza w nazwisku" - brawo kapitanie oczywistość, wiesz jak mam na nazwisko

"księciu tymi drutami na pysku" - aparat ortodontyczny zdjąłem 10 lat temu

"administrator i tak cię kocha karle" - z tego co wiem to swn jest hetero, a motyw ze wzrostem jest najlepszy i nawet mi się nie chce już tego tłumaczyć, bo po co

"lecz dajesz mu robić udami zakola" - spoko, mam zakola i co w związku z tym?

Nie chce mi się dalej czytać, bo to wszystko opiera się na tym samym poziomie, jak jest coś ciekawego do odbicia to niech ktoś wstawi tutaj.
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 515
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: kociao »

SWN pisze: 03 cze 2021, 14:59 wrzucenie kolażu zdjęć wszystkich byłych dupeczek wraz z danymi albo mój faworyt, czyli pamiętna już operacja 'zniszczenia życia' typiarce, której jedynym grzechem było zabranie cię do hotelu żeby się jednorazowo ruchać, a ty wziąłeś ją nieopatrznie za miłość życia.
jak ktoś ma linki do jednego i drugiego to niech podeśle, chętnię nadrobię :lol:
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3948
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: camzatizbak »

@Czak
Mocne słowa jak na kogoś kto sam zablokował sobie dostęp do konta na ślizgu przez brak mózgu, do tego opóźniony zapłon jak walisz taktyczniaka po 2tyg.
Po co ten ból.... przejdźmy na ty od czaka :cool: essssa
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3818
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: Czak »

Jestem naprawdę dumny, że po kilku forumowych utarczkach przeskoczyłeś z panczy o ruchaniu w dupę przez księży do pozy luzaka i wyciągania postów sprzed dwóch lat, jest progres
Jeszcze dekada z nami i, kto wie, może uda się napisać tę maturę ;)
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9744
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: jajca »

Właśnie rozmach projektu jest jego największym atutem, wg prawideł sztuki trollingu duza ilość wysiłku włożonego w akt trollowania jest istotnym czynnikiem wzmagającym rozsierdzenie ofiar, powinien być on jak najbardziej widoczny żeby oponenci mieli świadomość jak zdeterminowany jest oponent i czuli bezsilnosc
Ostatnio zmieniony 03 cze 2021, 16:03 przez jajca, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11485
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: SWN »

kociao pisze: 03 cze 2021, 15:50
SWN pisze: 03 cze 2021, 14:59 wrzucenie kolażu zdjęć wszystkich byłych dupeczek wraz z danymi albo mój faworyt, czyli pamiętna już operacja 'zniszczenia życia' typiarce, której jedynym grzechem było zabranie cię do hotelu żeby się jednorazowo ruchać, a ty wziąłeś ją nieopatrznie za miłość życia.
jak ktoś ma linki do jednego i drugiego to niech podeśle, chętnię nadrobię :lol:
Kolaż byłych dupeczek usunąłem z jego posta po zauważeniu danych i znajdujących się tam kurwa obcych dzieci (lol), operacja zniszczenie życia nadal jest dostępna tutaj, bo to oczywiście duma samego zainteresowanego, nie jakaś znaleziona prywata.



Dodatkowo wyjaśnij mi 2rzyn w jaki sposób jestem tym okrutnym, ganiającym cię tyranem rozdającym opłacone warny na lewo i prawo, skoro łącznie w twojej karierze dostałeś ich ode mnie, uwaga...jeden :lol:
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: bronek »

SWN pisze: 03 cze 2021, 15:44
bronek pisze: 03 cze 2021, 15:34 Ej ja wypraszam sobie, nagralem tylko pozdrowki do intra
Chodzi mi o dających zwrotki, nie każdy głos.
A luz w takim razie.
SWN pisze: 03 cze 2021, 15:44
bronek pisze: 03 cze 2021, 15:34 imo moznaby odpowiedziec 2rzynowi w strone z ktorej ciezej byloby mu ja odbic ponownie niz kolejne przywolanie halo polic... slabych akcji z OT ktore nie odbijaja bezposrednio panczy 2rzyna
No ale co ja mam tam niby odbijać? Przecież ten chłop upierdolił sobie w głowie jakiś tajny żydowski spisek świata przeciwko niemu, według niektórych warnowanie odbywa się tak, że książę wysyła mi gołębiem jakieś zlecenie śmierci podpisane krwią ofiary albo odpierdalamy taniec deszczu wokół ogniska, gdzie prawda jest taka, że ja nawet nie rozpatruje większości zgłoszeń, tylko ganiam za multikontami (mówiłem to sto razy na czacie, ale dziwnym trafem nie umieścił, eh). Były zgłoszenia? No były. Były w nich obleśne teksty łapiące się pod obrazę? No były, więc nie wiem po chuj robić z tego jakiś straszny spisek i polowanie na biednego, niewinnego użytkownika. Ja na co dzień nie pamiętam ile on ma warnów na koncie i czy w ogóle jest aktywny, a chłop wczuł się jakbyśmy spotykali się o północy na łysej górze, żeby go wypierdolić :lol:
No np mozesz mu wytknac to ze jest malo jakichs dobrych argumentow na to ze jest jakis spisek przeciwko niemu i duzo dziecinnych wyzwisk (chociaz no wykonanie spk, troche w stylu tego o czym wspominales ostatnio z tematem "wasze zdjecia" i przerobkami z ktorych miales beke :) ), latwe ale celne i chyba nie do odbicia ale no byly pociski o tym ze np stalkujesz ludzi i pozniej wrzucasz to na czat (w tym jego zdj), ze niby w temacie o formie jej broniles ale na czaciku sobie z niej beke toczyles, obgadywales innych uz tez na czacie, a na argument ze dawales bany bo kogos nie lubiles tez mozna odp. Tak wiec cos tam sie zebralo w tym wszystkim ;)
Tutaj jest teksts z kawalkiem ktorych chyba zawiera wszystkie zarzuty: https://www.youtube.com/watch?v=grf66DoSPzU
SWN pisze: 03 cze 2021, 15:44
bronek pisze: 03 cze 2021, 15:34 Pzdr, moznaby zrobic jakas sesje czacikowa z wyjasnieniem raz a porzadnie tego na zywo, chociaz moze to sie przerodzic w jakies glupie pyskowki
Można i jakby naprawdę chciał, to czat zawsze jest w tym samym miejscu i o tej samej porze, tylko co on miałby mi do powiedzenia oprócz jakichś zboczonych, kałowych fiksacji, nwm.
No znajac odpalajacego sie 2rzyna to tez mam wrazenie ze szybko bedzie eskalacja wyzwisk :D

@ksiazenieporzadek w tym samym tracku co swn, miedzy takimi chamskimi panczami sa tez zarzuty o brak empatii, rozpruwanie sie, klakierowstwo csowej grupki (chociaz tutaj wieksze grono zaatakowane)

A jezeli chodzi o diss camzata to faktycznie nie ma tam nic ciekawego (jezeli chodzi o tresc, montaz jeszcze moze byc), ale to juz mowilem
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: 2RZYN - "Króciutko" (03.06.2021)

Post autor: mbunt »

lecz się
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Zablokowany