Superliga [DYSKUSJA]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Superliga - hit czy kit?

Zajebisty pomysł, będę oglądał #TeamSuperLiga
39
37%
Upadek futbolu jaki znamy, chodzi im tylko o kasę #TeamUEFA
35
33%
A ja mam to w dupie
32
30%
 
Liczba głosów: 106

pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: pardon »

Spoiler
jak lubie rafe za podejscie do piłeczki, tak to nieironiczne budowanie oltarzykow perezowi od dwoch dni ciut bawi
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: crbn »

Śmiejemy się z cynicznych formułek Florentino o transparencji i solidarności, ale ma gość cojones i dar przekonywania do swoich wizji. W 2000 uratował lobbingiem RM przed krachem, po drodze ogarnął Los Galacticos i 5 LM, wywindował klub na szczyt, a po 20 latach torpeduje futbol.
Dla tych, co nie obserwują.
Obrazek
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: fromage »

Everton
Spoiler
Obrazek

Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

Aston Villa z Evertonem to sobie mogą na ten moment popierdolić coś w kuchni
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: czardi »

Przypominam, że Perez mając w swoich szeregach drugiego najlepszego piłkarza na świecie przez 9 lat z nim w składzie zdobył 2xLL i 2xCdR przy 6xLL i 5xCdR zdobytych przez Barcelonę, gdyby nie monstrualne poręczenia majatkowe, to by go dawno wywieźli na taczkach, ale nie ma alternatyw na jego miejsce, pozdrawiam.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Cz4rny1337 »

[TuttoMercatoWeb] Serie A Assembly: "With this much extra money we can't possibly compete with Inter, Milan and Juventus" to which Agnelli replied with: "I see no change, we've been winning for 80 years".

XD
Obrazek
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: crbn »

Ta, wszyscy też zgrabnie omijają jak zakończyli się pierwsi Galacticos.
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

czardi pisze: 20 kwie 2021, 12:29 Przypominam, że Perez mając w swoich szeregach drugiego najlepszego piłkarza na świecie przez 9 lat z nim w składzie zdobył 2xLL i 2xCdR przy 6xLL i 5xCdR zdobytych przez Barcelonę, gdyby nie monstrualne poręczenia majatkowe, to by go dawno wywieźli na taczkach, ale nie ma alternatyw na jego miejsce, pozdrawiam.
może zapomniałeś, ale w tym czasie jeszcze zdobyli 4 x LM (w tym 3 x z rzędu) przy 2 x lm zdobytych przez Barcelonę
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ART »

czardi pisze: 20 kwie 2021, 12:29 Przypominam, że Perez mając w swoich szeregach drugiego najlepszego piłkarza na świecie przez 9 lat
przeciez perez nie mial messiego w skladzie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: genocidegeneral »

cdr to wygrywa golfista biegnąc
Obrazek
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: czardi »

No tak zapomniałem o LM, ale ze mnie gapa, tylko to się liczy przecież, 8>13

Golfista to im LM wygrywał, skacząc
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »



uefa już obsrana zbroja
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: nihil Novi »

No kto by się spodziewał :rotfl:
Sensei życia
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: jefecito »

ksiazenieporzadek pisze: 20 kwie 2021, 10:58
crbn pisze: 20 kwie 2021, 10:46 O tym jak skłamał, że nie zaproszono w ogóle Bayernu, BVB czy PSG można tutaj przeczytać.
przecież tam jest napisane, że psg / bayern / bvb po otrzymaniu zaproszenie mają 14 / 30 dni na decyzję, gdzie tu jest kłamstwo skoro nie wiadomo czy zaproszenia do tych drużyn zostały już wysłane?


Potwierdzone już przez wielu dziennikarzy.
cloud pisze: 20 kwie 2021, 11:14
crbn pisze: 20 kwie 2021, 10:53 Powiedział też, że futbol jest na równi pochyłej. XD Na równi pochyłej, gdzie nigdy w historii nie generował takich zysków, a kluby nie były tak bogate. No jebnięty typ.
Ale ty zdajesz sobie sprawę, że kluby straciły mnóstwo pieniędzy ze względu na COVID-19?
Kluby o których tu mowa już przed pandemią żyły ponad stan na kredyt, covid tylko ujawnił kto leciał najbardziej na picu (najlepszy przykład to Barcelona). Problemem jest to, że oni nie zamierzają rezygnować z takiego stanu rzeczy i zacząć prowadzić racjonalną politykę klubu (jak np. Bayern) tylko nadal będą brnąć w coroczne transfery za 100+ mln na które jedynie pozwolić mogą sobie kluby prowadzone przez Szejków, a ta cała super liga jest po to żeby taką zabawę ufundować. Zasłanianie się malejący zainteresowaniem piłką u młodych ludzi co nie przeczę może mieć miejsce to tylko słaba wymówka.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: czardi »

Oczywiście, że słaba wymówka, piłkarze mogą tańczyć breka na kutasie w polu karnym i walić przewrotki z połowy boiska, a zainteresowanie i tak nie będzie rosnąć, bo w 2021 przeciętny 10-15 latek ma więcej alternatyw na spędzanie wolnego czasu niż w 2011, nie wspominając o 2001, itd. Młodzi na pewno rozkminiają system rozgrywek i "oooo niee, Napoli-Chelsea to ja nie obejrzę w 1/8 LM, to uwłacza mojemu rozumieniu futbolu, złodzieje z UEFA, ale przy Man Utd-Atletico w Superlidze stwierdzi, jebać stream Xayoo i szukanie pokemonów ze znajomkami, siadamy i zapinamy pasy, franczyza to katharsis dla mojego zdegenerowanego 13-letniego umysłu". Zwykłe dorabianie ideologii do trzepania siopy na rynku, który już dawno osiągnął peak zainteresowania per capita, ale jeszcze minie trochę czasu zanim osiągnie peak pieniężny, rynek bukmacherski i reklamowy mają się świetnie.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: enjoy1g »

21 stron na jeden głos rozsądku @jefecito podaj paypal zrobie Ci przelew

Prosta sprawa, że UEFA ma problem z tym, że nie będzie trzymała łapy na hajsie z tego wszystkiego ale to jest jakaś abstrakcja, że ludzie w czasach gdy kluby operują takim hajsem wierzą żalącemu się Perezowi, który w telefonie trzyma projekt nowego Santiago Bernabeu a za kilka miesięcy wybombi 200 MLN+ na transfery nie mówiąc o pensjach. Kluby będą brać hajs od JP Morgan po to żeby zadłużenie spłacać kolejnym zadłużeniami. Kurwa co to za frajerskie czasy, że ludzie wierzą w takie słodkie pierdolenie
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: bronek »

czardi pisze: 20 kwie 2021, 13:34 Młodzi na pewno rozkminiają system rozgrywek i "oooo niee, Napoli-Chelsea to ja nie obejrzę w 1/8 LM, to uwłacza mojemu rozumieniu futbolu, złodzieje z UEFA, ale przy Man Utd-Atletico w Superlidze stwierdzi, jebać stream Xayoo i szukanie pokemonów ze znajomkami, siadamy i zapinamy pasy, franczyza to katharsis dla mojego zdegenerowanego 13-letniego umysłu".
Oni tego nie rozkminiaja tylko robia to naturalnie, no i tak bedzie jezeli sa fanami United albo Atletico nie bedac fanami Napoli i Chelsea. Wedlug Pereza jest duzo takich osob i jestem w stanie sie z nim zgodzic, prawie nikt nie oglada meczow dlatego ze sa w ktorejs tam fazie pucharowej czy cos tam, wiekszosc oglada mecze dlatego ze graja druzyny ktore lubie, dlatego jezeli beda graly ich ulubione druzyny, to beda przekladac inne rozrywki i ogladac a jak beda graly druzyny na ktore ludzie maja wyjebane to inne rozrywki beda gora
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: czardi »

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, jestem skłonny się zgodzić, że Superliga w ciągu pierwszych ~dwóch edycji przyciągnie troszkę (jakiś procencik) więcej fanów z przedziału wiekowego 22-37, czyli tych którzy chowali się na piłeczce w mniejszym czy większym stopniu za małolata i teraz oglądają sobie futbol od święta, jak poleci coś ciekawego w tv. Coś nowego, fajnie. Potem im to spowszednieje i wszystko wróci do jakiejś normy. Ale czcze gadki o przyciąganiu nowych młodych, czyli tych obecnie w wieku 8-21 i przyszłych kolejnych nijak się mają do rzeczywistości, bo te bąbelki wychowywały się w innych czasach i mają więcej alternatyw do spędzania wolnego czasu. Nie przekona ich żaden Real-Juve co tydzień, mają wyjebane kto gra, po prostu mają w dupie ten sport.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

Mega bawią mnie angielskie szmatławce typu Sky próbujące wywrzeć presję i pod naciskiem reszty klubów spoza SL, puszczają ploty, że niektóre kluby rozważają odejście. No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD Dobrze, że już coraz więcej pismaków dementuje te gówno.

Oczywko skończy się to maksymalnie na okolicznościowych koszulkach jak te wczorajsze Leeds na rozgrzewce, bo nic więcej nie mogą zrobić
Kocham, pozdrawiam
ppmm91
Posty: 21
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:02

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ppmm91 »

Ja z kolej myślę, że dojdzie do rozłamu i superliga powstanie, lecz założyciele będą mieć problem z dobraniem tych ośmiu zespołów. Mam dziwne przeczucie, że zespoły gdzie jest dość mocny nacisk kibiców nie przystąpią do rozgrywek w których w każdym momencie, mogą zostać zastąpione innymi zespołami,a jednocześnie narazić się na protesty kibiców oraz brakiem gry w europejskich pucharach organizowanym przez UEFA.
ODPOWIEDZ