Superliga [DYSKUSJA]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Superliga - hit czy kit?

Zajebisty pomysł, będę oglądał #TeamSuperLiga
41
38%
Upadek futbolu jaki znamy, chodzi im tylko o kasę #TeamUEFA
36
33%
A ja mam to w dupie
32
29%
 
Liczba głosów: 109

ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

SWN pisze:
ksiazenieporzadek pisze: 19 kwie 2021, 22:08 Przecież już plan jest, za sam udział 350 baniek w europejskiej walucie dla każdego. Taki Ajax wtedy jak zrobił 1/2 LM zarobił przez cały sezon 199,5 mln euro, a tutaj ma prawie dwa razy tyle za sam udział
No dobra, ale wolałbym wiedzieć, czy reszta drużyn spoza założycielskiego grona będzie wybierana na podstawie bilansu w danym sezonie, ilości obserwujących na instagramie, czy może będą po prostu kręcić kołem w domu Ekipy
Myśle, że czekają na reakcje UEFY i jeżeli spełni swoje groźby w postaci wyrzucania z lig krajowych to zagwarantują każdemu klubowi granie tam na stałe a docelowo pewnie rozwój tego w pełnoprawne rozgrywki europejskie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bisclavret
Posty: 3371
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Bisclavret »

SWN pisze: 19 kwie 2021, 22:10 No dobra, ale wolałbym wiedzieć, czy reszta drużyn spoza założycielskiego grona będzie wybierana na podstawie bilansu w danym sezonie, ilości obserwujących na instagramie, czy może będą po prostu kręcić kołem w domu Ekipy
przede wszystkim to będzie wiało chujem jak Japonia na Copa America - wejdzie se taki Ajax czy inne Napoli do Superligi, zrobi załóżmy szóste miejsce i w następnym sezonie wypierdalać, zapraszamy za 5 lat bo trzeba zrobić miejsce na kogoś nowego i wieczne miejsce dla Arsenalu.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 22:19 przez Bisclavret, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Damian »

SWN pisze: 19 kwie 2021, 21:56
Groszek pisze: 19 kwie 2021, 21:32 No ale @SWN narazie jest 12 zespołów
Brakuje 8 I nie wiem jak te 5 będą dobierać
No to w takim razie ta grupa założycielska powinna wjechać od razu z jasno nakreślonym planem, a nie "yyy dobra nas jest 12, kto chce to też pokażcie dupe UEFIE, a potem się pomyśli", bo ja będąc CEO jakiegoś wspomnianego Ajaxu czy Marsylii średnio chciałbym stać w sytuacji, gdzie może wezmą mnie do corocznej Superligi, może zostanę w CL, a może wyjebią mnie z UEFY za kombinowanie i jednocześnie Superliga stwierdzi "sory wariacie, głupio wyszło, już komplet".

Tak samo jak ze dwie strony temu ktoś przytomnie zapytał "hej, a co jak taki Arsenal albo Milan nadal będzie leciał w dół i będzie tam wyłapywał wpierdole rok w rok, a wyraźnie lepsze kluby będą stały w kolejce" i dostał odpowiedź "yyy no ten chyba ich wtedy wyjebią może nwm". Już widzę jak którykolwiek z tych klubów łożąc hajs daje się wyjebać z kółka nawet pomimo kopania się po czole :lol:

No nie wiem panowie, o ile w drogich Londyńskich restauracjach nie odbywają się właśnie 200 IQ roszady właścicieli, to póki co ten pomysł brzmi jak SPIERDALAJCIE, A POTEM SIĘ ZOBACZY.
1. Na tym etapie UEFA wojuje, ale jak te rozgrywki wystartuja i stana sie faktem, to byc moze przyjdzie czas, ze lesne dziadki beda musialy sie z tym pogodzic i usiasc do stolu, aby dojsc do jakiegos konsensusu. Łapy na tym nie poloza, bo od lat pobieraja za duza prowizje, ale zawsze moga sie dogadac, ze LM przeksztalci sie w jakis turniej bedacy eliminacjami tych 5 rotacyjnych zespolow.

2. Wszyscy teraz sie smieja z tych Arsenalow, Milanow, ze beda robic za chlopcow do bicia, ale nikt nie bierze pod uwage, ze przy takim zastrzyku gotowki te kluby bedzie stac na duze rewolucje w skladzie. Juz teraz przebakuje sie o kwocie 400 baniek pozyczek na dobrych warunkach od JP Morgan dla 12 zalozycieli, a wliczajac do tego hajs z rozgrywek, to w perspektywie 2-3 lat przytula lacznie kolo 1 miliarda euro. Przy takim hajsie i madrej polityce transferowej mozna skleic potezny zespol.
ksiazenieporzadek pisze: 19 kwie 2021, 22:08
SWN pisze: 19 kwie 2021, 21:56 No to w takim razie ta grupa założycielska powinna wjechać od razu z jasno nakreślonym planem, a nie "yyy dobra nas jest 12, kto chce to też pokażcie dupe UEFIE, a potem się pomyśli", bo ja będąc CEO jakiegoś wspomnianego Ajaxu czy Marsylii średnio chciałbym stać w sytuacji, gdzie może wezmą mnie do corocznej Superligi, może zostanę w CL, a może wyjebią mnie z UEFY za kombinowanie i jednocześnie Superliga stwierdzi "sory wariacie, głupio wyszło, już komplet".
Przecież już plan jest, za sam udział 350 baniek w europejskiej walucie dla każdego. Taki Ajax wtedy jak zrobił 1/2 LM zarobił przez cały sezon 199,5 mln euro, a tutaj ma prawie dwa razy tyle za sam udział
199.5, ale chyba wliczajac w to transfery out. Zwyciezca LM za caly cykl przytula okolo 100m.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 22:23 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: samir »

mordeczko ale kto się śmieje z arsenalów czy milanów? jakieś pierdolce? jeśli tak jest to grają w 4 lidze na lewym skrzydle podawania wody więc polecałbym tak nie heheszkować, bo tu trzeba się zastanowić czy jest więcej plusów czy minusów, moim zdaniem to drugie, jakaś wywrotka pierdolona obecny moment w piłce
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: redman23 »

co do 2 punktu to już nie mogę się doczekać rekordowych transferów, to co, Haaland już za 300 baniek w lato? :bowdown:
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

Damian pisze: 19 kwie 2021, 22:19 199.5, ale chyba wliczajac w to transfery out. Zwyciezca LM za caly cykl przytula okolo 100m.
Bez transferów.

Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: fromage »

"Magia" lub fart lub skille czy moze pogoda czy chuj wie co wlasnie jest wedlug mnie ta fajna strona kiedy villarreal,sevilla a nawet taki dinamo zagreb cisnie wlasnie tych duzych kiedy buk ci daje 1.45 daje na faworyta tu takie cos i to jest dobre bo zawsze undergod fajny (jedynie kiedy na faw grasz to nie fajnie) i teraz co bedzie, same duze kluby beda graly i co teraz nie wiem arsenal bedzie tym villarealem a totenham ta granada albo inyym qarabagiem? ja wiem ze chodzi ochajs itylko chajs ale panie peraz dawaj pan chiciwy stary "biznesmenie" wez nam/mi jakos to logicznie opowiedz tera za godzine i pol na twitchu (bedzie polski translejt) bo niby wiesz cale zycie pilka zajawka a tera takie rozkminy ale ze chodzi tylko o chajs bo np. chinski i indyjski market juz w chuj duzy i juz 10lat temu bylo wiadomo ze chodzi tylko o chajs ale panie perez wez zrob to jakos na ogar a nie dzielisz scene na truskulow i na njuskulow tak samo jak baggy dzinsy kontra leginsy
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

SL ma wypłacać co rok 434 mln klubom z poza SL na rozwój piłki. UEFA obecnie płaci 160 mln. Co jest 4% od jej zysków. No mocno dbają o tych słabych, aż 4% dają im! - jakiś wpis z twittera, pewnie dziś Perez też o tym wspomni
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: redman23 »

brawa dla Liverpoolu, punkcik wystarczył do zakwalifikowania się
swoją drogą wyniki z ostatniej kolejki

Milan 2:1 Genoa
Atletico 5:0 Eibar
Arsenal 1:1 Fulham
Inter 1:1 Napoli
Juventus 0:1 Atalanta
Liverpool 1:1 Leeds
United 3:1 Burnley
Real 0:0 Getafe
Tottenham 2:2 Everton

:lol:
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: nihil Novi »

Weźmy poprawkę na to, ze to sezon covidowy.
Sensei życia
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: crbn »

I co to zmienia niby? XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

redman23 pisze: 19 kwie 2021, 23:16 brawa dla Liverpoolu, punkcik wystarczył do zakwalifikowania się
swoją drogą wyniki z ostatniej kolejki

Milan 2:1 Genoa
Atletico 5:0 Eibar
Arsenal 1:1 Fulham
Inter 1:1 Napoli
Juventus 0:1 Atalanta
Liverpool 1:1 Leeds
United 3:1 Burnley
Real 0:0 Getafe
Tottenham 2:2 Everton

:lol:
No i gdzie jest problem? Przecież kluby chcą zostać w swoich ligach rodzimych więc takowe wyniki dalej będą się zdarzać i nie będzie w tym nic dziwnego
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Lowrider »

haha bo czaicie liverpool zremisował to gdzie do super ligi
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

Zapomniałeś jeszcze o 4-0 Barcelony z Bilbao oraz 1-0 Chelsea z City


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: crbn »

Oj tak, rozgrywki ligowe z klubami, które dostaną z dupy boosta kilkaset milionów, to będą sprawiedliwe rozgrywki. <3
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: potter »

Z tym, że w teorii ten mecz Liverpoolu był jeszcze o coś, a jeśli za rok będzie tak samo jak w tym o tej porze [czyt. olbrzymia przewaga lidera], to taki mecz to już będzie totalna plaża bo co za różnica czy skończą na 4 czy 11? Ale za to zagrają 9 meczów z Barcą, Milanem i United!
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: crbn »

Nieładnie crbn.............
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 23:50 przez crbn, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

Ten argument mnie przekonał, specjalnie dla Ciebie Perez za 30min ogłosi rezygnację z SuperLigi
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: wujot »

"To UEFA sama zniszczyła stary świat futbolu, wykluczyła biednych i stworzyła potwora, który właśnie postanowił odgryźć jej głowę."
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: redman23 »

Barcelony, Chelsea i City nie uwzględniłem, bo spisywałem z ligi, ale drastycznie to sytuacji raczej nie poprawia
ODPOWIEDZ