Superliga [DYSKUSJA]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Superliga - hit czy kit?

Zajebisty pomysł, będę oglądał #TeamSuperLiga
39
37%
Upadek futbolu jaki znamy, chodzi im tylko o kasę #TeamUEFA
35
33%
A ja mam to w dupie
32
30%
 
Liczba głosów: 106

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: eddy_wata »

w ogole nie bedzie sie dalo grac karierki w fifie anie w fmie i dostac sie do super league bo niewiadomo czy nas zaproszą ;(((((
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: czardi »

crbn pisze: 19 kwie 2021, 12:48
czardi pisze: 19 kwie 2021, 12:44 Barceloną, która przed obecnym sezonem była 13x z rzędu minimum w ćwierćfinale
Wielka Barcelona, gdzie gra podobno, uważany przez jakąś część ludzi, największy piłkarz na świecie, która w ciągu ostatnich pięciu lat zrobiła jeden półfinał. I oczywiście, że zestawienie ich z Arsenalem czy Milanem jest nie fair wobec Barcelony, ale pokazuje, że giganci są wkurzeni tym, że "mniejsze" kluby im przeszkadzają w wygraniu LM choćby.
Poza tym odpadała z samymi finalistami-gigantami i raz z Romą co się zdarza raz na dwie dekady. Ja jestem przeciwny SL w proponowanym formacie, jak zaznaczyłem wcześniej, po prostu dopierdalanie się do Barcelony (zestawiając ją z jakimś Arsenalem xd), która na przestrzeni tych 10-15 lat ma pewnie top3 (jak nie top1) ratio dochodzenia do kluczowych faz LM jest śmieszne.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Cz4rny1337 »

mi nie pasuje fakt, ze tak naprawde wyscig w lidze angielskiej [zakladam, ze dyskwalifikacji tych druzyn to straszak] sprowadzi sie tylko do mistrzostwa i nie bedzie takich emocji dot. walki o top4 [mimo, ze ta 6 z jakimis losowymi druzynami od czasu do czasu okupuje tak czy siak top4 xD] - no i nie ma sie co dziwic wielkim, ze wola przytulac prawie dwa razy wiekszy hajs za samo uczestnictwo w porownaniu do hajsu za wygrana LM
Obrazek
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: redman23 »

ksiazenieporzadek pisze: 19 kwie 2021, 12:52 kiedy ostatnio lm wygrał ktoś spoza grona tej 12? (poza bayernem, który miejsce by na bank dostał, ale sami zrezygnowali z udziału)
Krynew pisze: 19 kwie 2021, 12:50 Tak samo jak w ostatnich 10 latach te 5 losowych drużyn regularnie wygrywało LM, a grubasy nie wychodziły z grupy.
pisałem o czysto hipotetycznej sytuacji, ale możecie sobie zmienić 1-5 na 6-10 jak będzie Wam łatwiej odpowiedzieć
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: potter »

eddy_wata pisze: 19 kwie 2021, 13:00 no i przede wszystkim nie znasz potter hiszpanskiego i wloskiego xD
coś tam znam akurat, ale ten

Są jakieś przecieki kto w końcu jest tą pozostałą trojką? Skoro nie niemieckie, nie PSG i nie Porto to kto? Bate, Legia i Rosenborg?
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

redman23 pisze: 19 kwie 2021, 13:08 pisałem o czysto hipotetycznej sytuacji, ale możecie sobie zmienić 1-5 na 6-10 jak będzie Wam łatwiej odpowiedzieć
no to czarny ileś stron wcześniej wrzucał, że w ostatnich 10 latach w lm w 1/4 jest średnio 6 drużyn założycielskich (dodane sa tam psg, bayern oraz bvb), nie widze problemu w tym, że jeżeli jakieś dwie spoza założycieli będą w top 8 to zachowają slota
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Lowrider »

szkoda że w 1992 nie było internetu można by było recyklingować memy
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »



xD

wykluczajcie śmiało, tylko żeby nie było potem płaczu, że wpływy znacząco spadną
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: crbn »

Strzelam, że Ci z amerykańskimi właścicielami: Roma oraz Marsylia. I do tego kogoś biednego się jeszcze dołączy, jakiś Celtic czy coś.
Obrazek
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: trez »

Może Boca Juniors?
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

A zobaczcie ile slotów w uefowskiej LM się zwolni, w końcu będą mogły mniejsze kluby spełnić piękny sen i zagrać w półfinale czy finale tych rozgrywek, romantyzm wróci



Brawo Ander, ważny głos w obronie zasad futbolu!
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: cloud »

Nie no, jak ja widzę pod wpisem Herrery komentarze w stylu "Ander Herrera what a legend. Always Respected you and Thank you for respecting us Fans", to mnie kurwa skręca od środka.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

A dodam, że swoje 5 groszy dołożyli także inni obrońcy moralności tacy jak Mesut Ozil z powiązaniami wiadomo z kim czy Lukas Podolski obiecujący co rok kibicom Zabrza, że wróci, a finalnie wybiera egzotyczne oferty w celach zarobkowych
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: genocidegeneral »

Ale co oni pierdolą o jakimś wykluczaniu, jakim cudem w ogóle kluby z SL miałyby grać w ligach domowych, 9 rywali w grupie to jest 18 spotkań + playoffy dla niektórych, niby odpada jedna runda pucharowa, ale to i tak w maksymalnym wymiarze dla finalisty po barażach 18+2+2+2+1 quick maffs 25 spotkań zamiast obecnych 13.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

Maksymalnie angielskie zespoły zrezygnowałby z bezsensownego i tak pucharu ligi angielskiej, nic więcej, ten sezon pokazuje, że mecze są ciągle, United teraz będą mieli jedyną przerwę między meczami co 3 dni od początku roku

A z resztą nowy format LM zaproponowany przez UEFE wcale nie zwiększył liczby meczów o ponad połowe, wcale nie xD
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 13:40 przez Krynew, łącznie zmieniany 2 razy.
Kocham, pozdrawiam
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

a co to za problem grać jesienią co tydzień w środku tygodnia, skoro chcą zaczynać od sierpnia już?

prawie cała faza grupowa wtedy byłaby rozegrana do grudnia już, na wiosnę z 3 kolejki grupowej i potem lecimy z pucharową
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: jefecito »

No i co z tego, że nikt z mniejszych klubów nie wygrał LM w ostatnich nie wiem 15 latach? Dobrze wiecie, że nie o to chodzi, jak zaproponujecie klubowi pokroju Porto, Ajax do wyboru grę w LM lub LE to zawsze wybiorą LM pomimo tego, że mają zdecydowanie większe szanse na wygranie Ligi Europejskiej, ale ważniejsza jest możliwość RYWALIZACJI z najlepszymi (i większa kasa).

Roma, Ajax, Porto.. w ostatnich latach to piękne historie które prawdopodobnie nie będą możliwe w nowym układzie.
A group of Liverpool ultras that displays banners at Anfield have said that they will remove all flags from the stadium.

Their statement: "We feel we can no longer give our support to a club which puts financial greed above integrity of the game."
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

jefecito pisze: 19 kwie 2021, 13:37 No i co z tego, że nikt z mniejszych klubów nie wygrał LM w ostatnich nie wiem 15 latach? Dobrze wiecie, że nie o to chodzi, jak zaproponujecie klubowi pokroju Porto, Ajax do wyboru grę w LM lub LE to zawsze wybiorą LM pomimo tego, że mają zdecydowanie większe szanse na wygranie Ligi Europejskiej, ale ważniejsza jest możliwość RYWALIZACJI z najlepszymi (i większa kasa).
no to będzie 5 takich drużyn

a to z rywalizacją to xD oczywiście, że wybiorą LM bo większa kasa
krul
Posty: 460
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: krul »

no teraz będą Arsenale, Tottehnamy, Milany od niespodzianek
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: mario995 »

Jako wierny fan Milanu muszę powiedzieć, że gdy uświadamiam sobie jaką lipe Milan grał przez prawie dekadę, w opór mnie śmieszy to, że wylądował w tej SuperLidze Ja rozumiem, parcie na elitę, ale to jest po prostu śmieszne :lol:
Totki i Arsenal podobnie
A z tych klubów, które jeszcze mają dołączyć, to może Ajax?
ODPOWIEDZ