Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

impertynencki
Posty: 115
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:21

Re: Mata

Post autor: impertynencki »

Bit forteca :bowdown:
Najlepsze co wyszło w tym roku. Czuć tu po prostu potężny rozmach. Jaram się totalnie.
najlepsze dni uciekają nam na właśnie dziś
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Mata

Post autor: Spenser »

MalkoNTENT pisze: 30 mar 2021, 17:58 jakoś porównanie do Gustawa Bedoesa mi przyszło.
O to to to, i Marshall Mathers Lp
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Mata

Post autor: Willxc »

300k w trochę ponad godzinę :shock:
kamolsky7
Posty: 6
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:07

Re: Mata

Post autor: kamolsky7 »

Nie pamiętam nic tak mocnego jak ten nowy numer i klip w polskim wydaniu :bowdown:
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4264
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Mata

Post autor: gogi »

przecież to jest imponujące na wszystkich możliwych poziomach

nie żebym jakoś przepadał za Matą ale to? główny kandydat do singla roku
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Mata

Post autor: Lowrider »

bardzo ładne i nie mogę się doczekać jak jutro szambo wyjebie w wiadomościach
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Mata

Post autor: vego »

Spenser pisze: 30 mar 2021, 18:37
MalkoNTENT pisze: 30 mar 2021, 17:58 jakoś porównanie do Gustawa Bedoesa mi przyszło.
O to to to, i Marshall Mathers Lp
ja sie chuja znam, ale rap god mi to przypomina
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Mata

Post autor: suraks »

tak sie robi mainstream
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mata

Post autor: jankes »

Nie wiem czy widziałem więcej creditsów do klipu w pl rapie, gruba akcja - numer zajebisty
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Mata

Post autor: SWN »

Czy tylko mnie irytują te wstawki pokroju przaśnego Zbycha Stonogi, Tomasza Knapika albo ad-libów Boxdila? Bardzo chciałbym, a nie potrafię przez to traktować singlów Maty poważnie i wszystkie nazbierane celne linijki nagle rozjeżdżają się na boki przy akompaniamencie mojego głośnego "ehhh, a było dobrze", no nie potrafię się przemóc słysząc tego Stonóga. Porównanie do Gustawa bardzo trafne, bo to też był krok milowy dla sceny i numer z którego real-talk lał się litrami, tyle że tam obyło się bez tego kabareciku pod youtubowe komentarze, puszczania oczka do szotów Rafonixa (tak, wiem, miał go później na trackliście, ale mówię o konkretnym singlu). Gustaw serio był numerem, który puściłbym ojcu i powiedział "zobacz stary, takiego czegoś teraz się słucha", a przy Macie jednak bym się wahał.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4264
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Mata

Post autor: gogi »

tak coś czułem że pierwszy malkontencki głos w naszym domu będzie należał do admina hehe
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Mata

Post autor: krakowski łotr »

co za kot :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Mata

Post autor: horrypaz »

dla mnie każdy jego wers brzmi na wymuszony, pisany przez 5 osób i wliczony pod kliknięcia i komenatrze. flow sztywne, do tego z wkurwiającymi zmianami akcentów i podbicia z pizdy, do tego jego głos jest mega męczący (może to tylko moje zdanie)
numer będzie hitem roku, to już wiemy. będzie dyskusja wszędzie gdzie się da, ale takie 3/10

zerowy repeat value jak dla mnie (powtarzam) bo nic tam ciekawego w nawijce/bicie nie ma. celne linijki to jak Pan @SWN powiedział

klip na propsie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Mata

Post autor: SWN »

gogi pisze: 30 mar 2021, 18:57 tak coś czułem że pierwszy malkontencki głos w naszym domu będzie należał do admina hehe
Nie no, ja nie mówię że to zły numer w ogólnym rozrachunku, bo gnojek ma faktyczny dryg do obserwacji i robi to dwa poziomy wyżej od większości newcomerskich rówieśników, którzy szastają linijkami o antyludzkim państwie i gwiazdkach, a jestem przekonany. że skończyłoby się na "yyy eee" gdyby przyszło do merytoryki.

Po prostu jeśli Gustaw był u mnie dziesiątką, nie zabrałbym tam ani linijki, nie dodał ani przecinka, był kompletny i dobitny, tak tutaj za chuj nie mógłbym postawić Maty na tej samej półce i chciałbym zobaczyć taki kawałek w 100% poważnym, dorosłym wydaniu, bez wielkiego mixu youtube wpierdalającego się w połowie listu otwartego do prezydenta.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4810
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Mata

Post autor: badi »

fajnie, tak się to robi w show biznesie. teledysk dojebany
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Mata

Post autor: Spenser »

vego pisze: 30 mar 2021, 18:43
Spenser pisze: 30 mar 2021, 18:37
MalkoNTENT pisze: 30 mar 2021, 17:58 jakoś porównanie do Gustawa Bedoesa mi przyszło.
O to to to, i Marshall Mathers Lp
ja sie chuja znam, ale rap god mi to przypomina
Z Marshall Mathers to mi chodziło bardziej o takie "track/płyta opowiadająca o stanie i problemach z fejmem po pierwszej płycie". Natomiast formalnie myślę że sporo tu jest z rap god faktycznie, z tą szybkością i zmiana, ten klip mocno mi się eminemowo kojarzy.
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Mata

Post autor: knarku »

props, z teledyskiem nawet i lepiej wchodzi

nie spodziewalem sie za duzo po macie a jednak milo mnie zaskoczyl, to sie moze podobac, teraz to mnie na tyle zaciekawil, ze bede sprawdzal co nowego od niego wychodzi, chlop poprawil flow i tego da sie sluchac, w ogole elegancko, ze duzy nacisk polozyl na teledysk, spore creditsy w opisie i za to dodatkowy props, ladne obrazki maja swoj urok a tutaj widac, ze sie troche odob przewinelo

anyway i tak nie bede wracal, bo mi sie podoba i zagosci na plejce, fajnie, ze chlop jednak potrafi i nie mecze sie przy odsluchu rozkminiajac co tu sie moze podobac
Ostatnio zmieniony 30 mar 2021, 19:12 przez knarku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Mata

Post autor: samir »

mam nadzieję że młody matczak opierdala teraz gibona z solarem i bialasem gdzieś w studiu z humorkiem patrząc na wyniki, tylko teraz tylko pozostaje udźwignąć płytę po tym co tu się odpierdoliło, na pętli
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Mata

Post autor: krakowski łotr »

Jeszcze to Platige Image jako postprodukcja robi wrażenie
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata

Post autor: gods bidness »

No i co chuje. Mówiłem, że top 5, hands down. Nara.
ODPOWIEDZ