Seria Borderlands

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Seria Borderlands

Post autor: Yayo »

Obrazek
Są tu jacyś fani łowców z krypty? Jakie są Wasze ulubione postacie? Kultowa już jak dla mnie sieka z multiplejerem nawet do 4 graczy na jednej konsoli. Niedawno przeszedłem jedynkę drugi raz (chociaż tą samą postacią - soldier i w dwójce również soldier) i kurde, jak grałem w nią pierwszy raz po zakupie ps3 to była trudniejsza :evil: Teraz nie wiem - czy mi się skill podniósł w gierkach czy co, ale przy pierwszym podejściu grałem w nią kilka miesięcy, a teraz przejście jej zajęło mi kilka tygodni. Teraz ogrywam dwójkę i mam wrażenie, że jest jeszcze większa, jest jeszcze więcej unikalnych broni no i fajnie, że można powtarzać walkę z bossami. Jest też trochę trudniejsza, choćby brak autocelowania w pojazdach nieco utrudnia rozgrywkę. Fajnie też, że spotyka się bohaterów z jedynki. Dużo zależy od szczęścia, bo ja na początku gry zdobyłem pistolet zadający obrażania od trucizny i od 2 poziomu (a mam obecnie 8/9) z niego korzystam i rozpierdalam przeciwników. Jak kończy mi się w nim amunicja to jest ciężko. Działko jako umiejętność specjalna często ratuje dupę, jak trzeba się schować, żeby zdrowie się odnowiło. Jak przejdę dwójkę i wciąż nie będę miał dość to kupuje trzecią część na ps4.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4609
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Seria Borderlands

Post autor: Parlae »

Bardzo lubię całą serię. Przeszedłem wszystkie w co-opie i bawiłem się świetnie. Zawsze grałem Siren, jakoś najbardziej mi leży strzelanie z szybkich (najlepiej podpalających) SMG. Niektóre bronie w tej grze są naprawdę poryte i frajdę sprawia samo sprawdzanie ich. Klimat też świetny i zabawne questy, przykład?

Czekam na jakąś przecenę DLC do trójki. Chętnie sobie wrócę.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Seria Borderlands

Post autor: insane »

bardzo dobrze wspominam tales from the borderlands. typowa przygodowka od telltale, ale absurdalny humor mi podpasowal. przechodzilem wtedy tez bloodborne i tftb jako odskocznia od ciaglego wkurwu sprawdzil sie idealnie.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Seria Borderlands

Post autor: Bolo »

Grałem w jedynke i ogolnie fajne ale mnie znudziła trochę, w co-opie pewnie lepsza ale nie mam kolegów.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Seria Borderlands

Post autor: FÜRDIEGANG »

b3 to gowno jebane jbc.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seria Borderlands

Post autor: Blazfm »

FÜRDIEGANG pisze: 19 sty 2021, 21:42 b3 to gowno jebane jbc.
Czemu
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Seria Borderlands

Post autor: kshaq »

Dwójeczkę przeszedłem w całości, jakby jakiś składzik się zebrał to mógłbym poszczelać nawet. Trójki nie mam, ale chętnie zagram kiedyś.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Seria Borderlands

Post autor: Yayo »

@Parlae którą część uważasz za najlepszą?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Seria Borderlands

Post autor: Bolo »

jak bedzie ekipa na jedynkę to mogę pograć
Wygrzeszam Cię, mordzia.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Seria Borderlands

Post autor: FÜRDIEGANG »

Blazfm pisze: 20 sty 2021, 15:09
FÜRDIEGANG pisze: 19 sty 2021, 21:42 b3 to gowno jebane jbc.
Czemu
bo hujowa jest, co ja mam ci powiedziec wiecej.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seria Borderlands

Post autor: Blazfm »

FÜRDIEGANG pisze: 20 sty 2021, 19:39 bo hujowa jest, co ja mam ci powiedziec wiecej.
No nie wiem kurwa, może dlatego tak uważasz?
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Seria Borderlands

Post autor: kapec »

B3 to gówno bo jest chujowe, czego nie kumasz w tej argumentacji.
FÜRDIEGANG pisze: 20 sty 2021, 19:39
Blazfm pisze: 20 sty 2021, 15:09
FÜRDIEGANG pisze: 19 sty 2021, 21:42 b3 to gowno jebane jbc.
Czemu
bo hujowa jest, co ja mam ci powiedziec wiecej.


Co więcej? No nie wiem, może napisz co Ci się w niej nie podoba.

W przyszłości chyba szykują się ciężary, skoro nie potrafisz uzasadnić swojego zdania.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4609
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Seria Borderlands

Post autor: Parlae »

Yayo pisze: 20 sty 2021, 17:58 @Parlae którą część uważasz za najlepszą?
Wszystkie mi się w większym stopniu podobały ale gdybym miał wybrać jedną to raczej dwójka. Wydaje mi się, że była najlepsza pod względem fabuły, różnorodności questów, wyglądu lokacji i balansu (w trójce mocno przegięta jest Moze np. ten mech jest OP, podobnie jak niektóre bronie jak się wyfarmi te najlepsze dla danej klasy). W skrócie wydaje mi się, że dwójka robi wszystko lepiej niż jedynka, a trójka robi wszystkiego za dużo. Przesyt taki lekki. Ale jak się gra z kolegami to nadal się przyjemnie strzela.
W Tales w sumie nie grałem, muszę ograć kiedyś. Ale to gra zupełnie innego typu. Jeszcze był The Pre-Sequel, też w niego nie grałem. Ale sądząc po ocenach w recenzjach to dużo nie straciłem.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4609
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Seria Borderlands

Post autor: Parlae »



no fajnie to wygląda. W końcu coś nowego, odmiennego.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Seria Borderlands

Post autor: Yayo »

Nie podoba mi się pójście w jeszcze bardziej śmieszkowate klimaty, niż w post apo.
I tak pewnie wyjdzie już na ps5, więc na dłuższy czas nie mój problem jako fana serii. :)
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Seria Borderlands

Post autor: Yayo »

Wreszcie przeszedłem drugą część. Dużo trudniejsza niż jedynka mam wrażenie, częściej ginąłem. Najbardziej wkurwiali mnie ci latający przeciwnicy bo byli szybcy, a ja jeszcze nie mam za dużego skilla w celowaniu na padzie :censored: Fabularnie o wieleeee lepsza niż ta z pierwszej części gdzie praktycznie jej nie było... Na minus zjebane zadania dodatkowe na czas, nie ukończyłem ani jednego. Ostatni bossowie strasznie prości, żadne wyzwanie, ale może to już wina tego, że każdy bohater pod koniec ma już potężne uzbrojenie. Ja na przykład miałem samonamierzającą wyrzutnie rakiet z dodatkowymi obrażeniami od kwasu :D Czas wziąść się za trzecią część.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Seria Borderlands

Post autor: Bolo »

Bolo pisze: 20 sty 2021, 18:59 jak bedzie ekipa na jedynkę to mogę pograć
pograłbym : (
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Seria Borderlands

Post autor: yungXpaproch »

ej zaczalem b3 i niech ktos powie kiedy to sie zrobi fajne naprawde?
swiat nudny i malo angazujacy, postacie same wydaja sie miec wypierdolone w swiat w ktorym zyja, historia i questy nieciekawe, jakos tak sie nawet nie chce tego sledzic, humor caly czas na tych samych, krindzowych patentach, a loot na razie mnie co najwyzej zawiodl, w pizde broni, ktore nadaja sie do wyrzucenia, moze jedna na 100 dropi taka, z ktorej da sie strzelac ale w sumie to dupy nie urywa, a gameplay taki o, ci sami przeciwnicy, te same gabki na pociski, biegaja jak debile po tych samych nudnych mapach :dunno:
o co chodzi?
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4609
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Seria Borderlands

Post autor: Parlae »

Borderlands (2024) Official Trailer - Cate Blanchett, Kevin Hart, Jack Black


Ale to będzie guwno pewnie.
ODPOWIEDZ