Mobilne [android/iOS]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Muzykometeoropata
Posty: 88
Rejestracja: 09 maja 2019, 12:03

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Muzykometeoropata »

Jakie gierki w 2k21 macie na telefonach ? Ja teraz zabijam czas przy harry potter puzzles and spells 300 układanka w tej chwili.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Parlae »

Ja gram ostatnio w Pirates Outlaws i Genshin Impact (całkiem spoko, choć nie lubię japońszczyzny, tylko ten grind...). Czekam na The Witcher: Monster Slayer.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 18:55 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: niuhniuh »

Parlae pisze: 01 sty 2021, 20:30 Pirates Outlaws
To chyba ty polecałeś w innym temacie jak było za darmo, nie? Świetna gra, chociaż odblokowanie choćby tej drugiej lokacji to mi chyba wieki zajmie :lol:
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1708
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: knarku »

aktualnie to ja mam tylko sudoku a z tych wiekszych odmozdzaczy to Idle Miner Tycoon: Gold Mine jest gierka, na ktora przepierdolilem full czasu swego czasu, wciagajacy clicker

w SongPop 2 - Guess The Song tez sie dobrze bawilem, w koncu forum muzyczne lifestylowe i byla jakas taka gierka, w ktorej na dole bylo zalozmy 5-6 klockow i trzeba bylo wypelnic nimi cala mape, ale nie pamietam nazwy
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Parlae »

niuhniuh pisze: 02 sty 2021, 15:35
Parlae pisze: 01 sty 2021, 20:30 Pirates Outlaws
To chyba ty polecałeś w innym temacie jak było za darmo, nie? Świetna gra, chociaż odblokowanie choćby tej drugiej lokacji to mi chyba wieki zajmie :lol:
Tak, to jest gra na wiele godzin. :D Na szczęście jak się odblokuje arene to dużo kasy wpada i można potem się bawić nowymi postaciami, więc szybko się nie nudzi.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: bloodyhell »

age of solitaire jest sztos gierką, klasycznie new star soccer, plague inc, timberman to niezly zabijacz czasu, retro bowl jest świetne też
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: RW0 »

bloodyhell pisze: 04 sty 2021, 10:50timberman
ale przypomniałeś :bowdown:
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Polecicie jakąś fajną platformówkę na androida, żeby się za dużo nie błyskało i świeciło (tzn. wolę prostotę w grafice niż fajerwerki) i żeby się wygodnie sterowało?

Dodano po 38 minutach 2 sekundach:
Heh, zamiast platformówki ściągnąłem sobie póki co Street Rage 2
Spoiler
Obrazek
i klimat kozak, sterowanie słabe, dlatego na obniżyłem na początek stopień trudności, ale zabawa niezła
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Parlae »

Grał już ktoś w tego Wiedźmina na smartfony? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: benzoabuser »

Dungeon Cards polecam tę gierkę, kosior i kox
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: koniec »

poleci coś ktoś podobnego do summoners war? Próbowałem raid shadow legends ale mnie oprawa graficzna odrzuca, genshin podobnie ale tam jeszcze jest taki problem, że za dużo uwagi ta gra wymaga a ja szukam czegoś gdzie se kliknę coś co kilka minut a walki lecą na auto
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Cz4rny1337 »

ale ze gry typu "gacha" Cie interesuja? Co chwile wychodza nowe, Dragalia Lost byla fajna [ale nie wiem czy wyszla w europie],

Epic 7
Arknights
AFK arena
Girls Frontline

Ja ostatnio dobrze sie bawilem w Counterside ale japonia fest, co prawda nie skonczylem nawet fabuly i wyjebalem bo moje fomo nie jest w stanie udzwignac gier gacha i grinduje w chuj majac telefon pod reka

jakies gacha Marevela teraz wyszlo
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Parlae »

Może Fire Emblem Heroes?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Cz4rny1337 »

ja np wole gry ktore maja swiezo premiere bo mniej contentu i duzo rozdaja xD, ale to trzeba reddita gacha gaming sledzic, tam te swiry analizuja wszystko [w tym wyniki finansowe na rynkach azjatyckich - bo to pokazuje czy gra przetrwa dluzej i czy oplaca sie w nia inwestowac czas i hajs]
Obrazek
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: koniec »

no właśnie szukam też czegoś w miarę świeżego, bo summoners war było dla mnie idealne ale już jest na tyle stare, że za chuja nie dogonię progresem ludzi żeby być w miarę competetive jako kompletnie f2p player. Wiem, że zawsze w takich grach jest jakiś stopień p2w ale im młodsza gra tym łatwiej to nadrobić grindem.
Z tych gierek co wymieniliście to AFK Arena ma chyba dla mnie największy potencjał - chyba w miarę świeża i nie odrzuca mnie szata graficzna. Jest tam tryb auto battle jak w summoners war i można sobie farmić co kilka minut tylko klikając replay instancji i zbierając loot?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Cz4rny1337 »

Ale to afk arena tez stare


O a weź obczaj Guardian Tales - mniej mangowo w grze, ponoć śmieszna i hehe dystansik
Masz auto (najpierw musisz ręcznie na 3 gwiazdki, potem auto na 3 gwiazdki, a porę
Za darmo skipujesz X przejść i wyskakuje loot od razu), a jak chcesz pograć to ponoć pvp jest spoko

Kurwa aż sam pobiorę
Obrazek
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: koniec »

to znaczy, nie musi być tak, że od razu wbijam się na jakikolwiek scenariusz i go robię auto, w summoners war zanim się wbiło max lvl i zacząłem robić auto giants b10 to też wszystko było ręcznie, ale właśnie satysfakcje mi sprawiało, że stopniowo mogłem coraz trudniejszy pve content na auto latać.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: niuhniuh »

Rogue Hearts - turowe dungeonowe RPG za darmo jeszcze przez tydzień na google store
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: yungXpaproch »

jakos wczoraj chyba mial premiere rocketleague sideswipe w europie
nie mialem zadnych oczekiwan bo fanem rocketleague za bardzo nie jestem ale zwykle jak wychodzi jakas duza giera na telefony to sprawdzam no i pobralem
bardzo mi sie giera spodobala, napierdalam praktycznie caly czas, przyjemny gameplay, proste sterowanie i krotkie mecze, czyli wszystko czego potrzebuje gra mobilna wedlug mnie
ODPOWIEDZ