Co robicie jeśli raper jest debilem?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: Master »

pawoleh666 pisze: 13 paź 2020, 22:39 ...
Nie wiem tylko o co ta dojebka do Deysa? Przecież on zalicza największy progress na scenie światowej.
Gościu, Serweta miał naprawdę dobre wejście w PL rap. Od fajnych kawałków na patencie typu Odpowiedzi, przez po prostu świetnie nawinięte Triki, czy w chuj świeżą na tamte czasy Kodeiną, albo podśpiewywanie jak w Powód. Później Imprimatrum spoko, Poru roku piąta już mniej, ale też okej a później to już równia pochyła w dół. I docieramy do dzisiaj, gdzie kurwa nagrywa chyba dla nastolatek, przegina w chuj z autotunem i ogólnie jest to jakiś sukces, ale kurwa, W dwa tysiące dwudziestym roku zauważyłem tak,mam nadzieję tak samo jak wy, że Geys osiągnął level chujni dla jakby standardowej chujni nieosiągalny.

A to jest największy kurwa kek xDXDDXDX

Wstydziłbym się tego słuchać przy ludziach

A ostatnio (niestety) usłyszałem też to:
https://youtu.be/pEYJIW4FZjA?t=59
Wejście Serwety to naprawdę inny poziom.

Kiedyś to rap był taki, że linijki zostawały w głowie na lata, zajebiście nawinięte itd. Jak takie gówno ma zostać w głowie, jebany wyjec.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2020, 11:23 przez Master, łącznie zmieniany 1 raz.
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: pawoleh666 »

Nintendo to słaby numer bo jest na nim schafter.
To, że dla ciebie kanye aka napierdalator kobiet 3000 aka jesus is my lord na autotunie jest spoko, ale Deys już nie, to twoja wina.
Może otwórz oczy, bo debilem tutaj na pewno nie jest raper tylko osoby z tak selektywnym spojrzeniem jak ty.
Ale w sumie to oczywiste patrząc na fakt, że stosujesz określenie kogoś homoseksualistą jako inwektywę, żałosne. Ludzie w średniowieczu byli bardziej ogarnięci.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: Master »

pawoleh666 pisze: 14 paź 2020, 11:22 Nintendo to słaby numer bo jest na nim schafter.
Bez znaczenia, Geys również chujowo nawinął
pawoleh666 pisze: 14 paź 2020, 11:22 To, że dla ciebie kanye aka napierdalator kobiet 3000 aka jesus is my lord na autotunie jest spoko, ale Deys już nie, to twoja wina.
Łoo, skąd Ty masz takie info, że Kanyego słucham? Ze dwa kawałki mam na playliscie, nawet nowości nie sprawdzam XD Chyba mnie z kimś pomyliłeś
pawoleh666 pisze: 14 paź 2020, 11:22 Może otwórz oczy, bo debilem tutaj na pewno nie jest raper tylko osoby z tak selektywnym spojrzeniem jak ty.
Łoo, co tak personalnie, ja tam cisnę rapera Serweta a Ty mnie osobiście. Jestem truskulową głową, każdy autotune jest dla mnie zjebany.
pawoleh666 pisze: 14 paź 2020, 11:22 Ale w sumie to oczywiste patrząc na fakt, że stosujesz określenie kogoś homoseksualistą jako inwektywę, żałosne. Ludzie w średniowieczu byli bardziej ogarnięci
¯\_(ツ)_/¯

Ps. Chyba mamy do czynienia z sajko
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: pawoleh666 »

Personalnie, ponieważ nie wiem po co stosujesz określenie ,,Geys", choćby oni sobie urządzali po nagrywkach w Hashahacie gangbangi z Kubdziolkiem to szczerze mam to totalnie gdzieś. Jak słyszysz Eltona Johna albo George'a Michaela to też myślisz sobie ,,O nie, geje!!"?
Gdybyś był raperem to w tym temacie byłbyś chyba nawet wyżej niż bedoes.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: sven22 »

Moim zdaniem jeśli ktoś robi dobrą muzę, która ci się podoba to jej słuchaj i tyle. Bez zbędnej wczutki jeśli są to jakieś gównoburze, których ja osobiście nie śledzę, bo mi szkoda na to czasu... Wyjątkiem są jakieś akcje typu Kartky, chociaż ja nawet nie wiem czy to jest potwierdzone, bo tak jak napisałem wcześniej nie interesuje się tym...
Raperzy to ludzie. Ludzie popełniają błędy. Tyle, że oni są w pewnym stopniu osobami publicznymi (w niektórych kręgach), więc każde potknięcie będzie stygmatyzowane mniej lub bardziej.
Czy to złe? Nie. Czy to normalne? No raczej.
Pewnie można być nieskazitelnym, ale to raczej rzadkość.
Na szybko do głowy przychodzi mi np. Bisz. On chyba nie ma na swoim koncie żadnej przypalowej akcji. Przynajmniej ja o takiej nie słyszałem...
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: baqlashan »

recklezz pisze: 13 paź 2020, 13:17 Ignorance is bliss, temat walkowany juz nie raz, nie dwa. Idź do tematu belmonda, cofnij się o roczek równy to będziesz mial tam kilka stron gdzie były dywagacje czy słuchac dalej czy nie. Ogolnie to Ameryki nie odkryjesz, każdemu sumienie da najlepsza odpowiedź czy słuchac czy nie masz być w porządku z sobą i tyle. Kim jestem by Ci pisać tu kogo można słuchać kogo nie, kazdy ma swój wewnętrzny kodeks. Co się będziesz zmuszał do słuchania typa bo na forum powiedzieli, że w sumie to ok ale sumienie Cie mierzi.. Bezsens. Z ta definicja muzyki rap to odleciales troche, gdyby tak było rzeczywiście to 3/4 by leżało tych raperów a nie tłumaczyło sie w sądzie fikcja literacką. Kiedyś może by sie wpisywal ten rap w taka definiszyn ale dziś zapomnij, tu chodzi o cyfry tu chodzi sprzedaż biletów, tu chodzi o aktywność na funpagach, tu chodzi o biznes.

głos rozsądku

aha i jebać gejsa
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 17 lut 2023, 21:29 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: benzoabuser »

przecież według naukowej definicji debila to jest to osoba lekko upośledzona umysłowo, a jak mamy to wywnioskować? W tekstach czy w ruchach na scenie i w życiu. Przecież są głosy, że oOOO Wini ty debilu czemu oddałeś wytwórnie Remkowi bez patrzenia w kruczki prawne

albo ktoś rzuca tezę, że przespanie się z transem to debilizm xD. Debilizm tutaj nie ma, ale też jest, bo belmondziak preferujący takie rzeczy wszedł w narkolot i odleciał, ale czy jest on debilem czy raczej jego uzależnienie robi z niego debila to raczej to drugie, szczególnie, że wrzucamy do jednej wanny różne aspekty np.: Otsochodzi, który nie wie kim jest Putin, bo po prostu gostek ma wywalone jaja, bo doszedł do wniosku, że tylko cykacze się nie zmieniają
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
kuldziuki
Posty: 456
Rejestracja: 04 sty 2020, 21:13

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: kuldziuki »

Biggie też obijał ryja Faith a i tak lewe jajo za niego oddacie
to nie pierdolony zbieg okoliczności
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: jajca »

Albo Johnny z bitelsow też niejeden wpierdol swoim babom spuścił, i co mam zrobić
Te, a Michael Jackson? W radiach chyba już nie lata?
O Lou Reedzie pisali w ostatniej biografii że to potwor
Kaz balagane robiąc ruchy dorabia się na krzywdzie innych, itd itp
Bycie debilem nie jest w sumie takie najgorsze
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: aleksy »

sprzedawanie narkotyków nie jest moralnie złe
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: jajca »

A kto niby sprzedaje narkotyki? Pozdro dla obrotnych kmwtw
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: aleksy »

upsss...
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: benzoabuser »

zależy, kto komu i jak, bo sprzedawanie dragów wrakom jest moralnie złe
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: aleksy »

nie uważam tak, ale to już inny temat ;)
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: Bryx Fenrir »

W sumie temat dość ciekawy choć płytki. Nie robie z tym wiele. Piotr Żyła mógłby odbierać tytuł 'debila' bo ortograficznie sobie kompletnie nie radzi, ale mimo to widać, że to swój, zabawny chłopak, i wolałbym z nim robić dill niż z wiecznie spiętym Paluchem. Co kto woli
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8113
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: eddy_wata »

Problem w tym, ze Piotr Zyla nie jest raperem
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: FÜRDIEGANG »

Nie no, dla mnie są pewne progi, gdzie czyjś debilizm nie jest już akceptowany - Deys, Kartky, Przemek, Filipek, odklejeńcy jak Tau, szury jak Kali
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: pawoleh666 »

trzech z tych których wymieniłeś to nie debile w żadnym stopniu
ale racja z Kalim bo to jest największy idiota-celebryta w Polsce obok roxie carbon
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: daveyo »

Nikt z raperów nie jest debilem, debilem to są słuchacze którzy tak uważają, essa, bez odbioru.
ODPOWIEDZ