Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
4
3%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
18
12%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
25%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
15
10%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 152

tRO8l3
Zbanowany
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2020, 19:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: tRO8l3 »

Odnośnie Legii fakty są takie, że pandemia ich zepsuła. Przed całym tym cyrkiem kosili równo i dużo się zgadzało. Nie wiem co oni robili w przerwie, ale ewidentnie ktoś tego nie kontrolował, nie czuwał nad leserami. Wczoraj też se chodzili 45 minut, ale w drugą połowę potrafili wjechać jak człowiek. To są lenie ewidentne, które działają teraz w chaosie, piłkarze nie wiedzą kogo słuchać, co robić i jak działać. Błędem Mioduskiego było zwolnienie tamtego jełopa, w czasie kiedy transferów narobił właśnie on ze swoim sztabem. Tak się nie robi, bo później trudno wpasować zawodników pod nowe preferencje taktyczne nowego trenera i wymagać żeby nowy się przystosowywał do tego co jest. Jełop zasłużył żeby go pogonić, ale w chwili kiedy sprowadzał Peckharta. Te Kapustki, Sary Boruc, Cholewiaki, jak oni mogli na to przystać? To jest jakiś klub regeneracyjny, a Vuko był personalnym do odbudowywania ludzi? Stajnia starych koni, klub seniora? Na takich nabytkach chcą budować przyszłość? Czy poważny klub. Trudno winić samego Mioduskiego, bardziej bandę kolesiów, która to przyklepywała. Tam jest jakaś klika ludzi pozbawionych kompetencji, ale przede wszystkim zdrowego rozsądku.
porter
Posty: 98
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Ekstraklasa

Post autor: porter »

Trudno winić Mioduskiego? A kto tę klikę zatrudnił?
tRO8l3
Zbanowany
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2020, 19:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: tRO8l3 »

Porter mordo. Mioduski zakładam z góry, że nie jest petem żeby o tym myśleć. To jest typowy figurant, który w czasie kiedy ludzie tracą pieniądze i nerwy, on bawi się w najlepsze. Zatrudnia pewnie ze świata ludzi reklamy i oni kreują to co się sprzeda i zrobi wrażenie. Pasjonatą piłeczki też nie jest, co widać od razu. Dla mnie to jakiś zadaniowiec od dobrego wrażenia, powagi i profesjonalizmu który ma się pokrywać z jego wypowiedziami. W takiej Legii funkcjonuje układ hierarchiczny, więc prezes zakłada z góry, że dyrektor sportowy nie może się mylić, bo za to mu płaci. Tamten ma pod sobą kolejnych pracowników co równa się niekompetentnej klice kolesi i ciepłych posad.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

"Zatrudnia pewnie ze świata ludzi reklamy i oni kreują to co się sprzeda i zrobi wrażenie" czyli wedle Twojej myśli od x lat zatrudnia nieudołów którzy zatrudniają nieudołów, to kogo wina?

"Dla mnie to jakiś zadaniowiec od dobrego wrażenia, powagi i profesjonalizmu który ma się pokrywać z jego wypowiedziami" no to wywiązuje się ze swoich zadań wyśmienicie, sorry Daro jednak props.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2020, 21:10 przez kapec, łącznie zmieniany 1 raz.
tRO8l3
Zbanowany
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2020, 19:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: tRO8l3 »

A dlaczego z góry zakładasz że Mioduskiemu zależy żeby Legia była wielka? Skoro Lech bez szwanku nie musiał być. Stolica, pieniądz zawsze się będzie zgadzał, pytanie jest inne i teraz je zadasz. Wy jako biedacy skazani na ich pieniądze i decyzje nie jesteście klubem bejsbolowym w stanach, gdzie od zawodnika do kierownicy.
pardon
Posty: 7960
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

czy to uzytkownik druhu?
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ekstraklasa

Post autor: wst »

sZp pisze:
wst pisze: 10 paź 2020, 17:52 Ocb z tym chórzysta, bo chyba nie jestem w temacie?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
I co to ma wspólnego z chórem?

A okej to jest taki żart, widzę legioniści dalej przewodzą w byciu bezbekami na polskiej scenie kibicowskiej. Chociaż to dalej z chórem praktycznie nie ma nic wspólnego.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

Strzelam że to było luźne połączenie śpiewania Cześka z chórem poznańskich Słowików, co było przez kibiców Legii wspominane x razy przyśpiewkami czy też oprawą.

Ale to takie moje luźne skojarzenia, niech wypowie się ktoś z Warszawy :)
tRO8l3
Zbanowany
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2020, 19:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: tRO8l3 »

Lech nie jest słowikiem, jebany pedale. Do Lecha z szacunkiem. Ty gamoniu wiesz kogo obrażasz?
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: svnchez »

A tam nie chodziło o śpiewanie jakichś przyśpiewek na Legię? Tak samo jak było z Pawłem Kaczorowskim
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
tRO8l3
Zbanowany
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2020, 19:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: tRO8l3 »

Ty widziałeś kiedyś Lecha na oczy?

warn

Kolejny taki post i wylatujesz z miejsca
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

Kaczyńskiego, chłop jak na swój wiek ma się całkiem dobrze.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Ale wy pierdolicie.
Jutro rozpiszę się na temat Mioducha i nieco krócej na temat Cześka.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
tRO8l3
Zbanowany
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2020, 19:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: tRO8l3 »

Michniewicz nie jest żadnym trenerem na lata, to kolejny zadaniowiec, zapchajdziura która nigdy nic nie zbudowała stabilnego opartego o swoją myśl, konstrukt trenerski. Na nim można polegać, zaufać, bo to człowiek z tego samego rozdania, tej samej skorumpowanej układanki. Coś tam se śpiewał, nie ma żadnego znaczenia, bo to się sprowadza do jego istoty, czyli 711, śpiewania, improwizacji, świńskiego korupcją wypchanego ryja. Tamten mongoł go zatrudnił nie wiadomo w jakim celu, tylko całemu światu pokazał brak kompetencji, rozumu, planu, pomysłu. On może myśli, że znajduję się na piłkarskiej szachownicy i tego pionka zawsze może zbić. Jednak ruchy zostają w pamięci i zawsze takie wybory stanowią o człowieku wiele.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

Michniewicz dla mnie jest dobry trenerem tylko co z tego jak za rok zostanie wyjebany z legii (jeżeli dalej mioduch bedzie prezesem) bo klasycznie spierdoli coś w lm albo le.Legia musi zainwestować w lepszy scouting bo sciaganie gości za nazwiska,albo tych ktorych trzeba jescze ograć (przykład kapustka) może wypalić w naszej lidze ale nie kurwa na początku sezonu.Albo iść w stylu lecha poznań ale na efekty trzeba będzie poczekać,a jak wiadomo mioduchowi się nie chce czekać na efekty albo kurwa nie może bo już hajsu na ta legie wuchte wyjebał
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
tRO8l3
Zbanowany
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2020, 19:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: tRO8l3 »

Do rzeczy kapeć, skoro Mioduskiego wszystko wina, to kto za niego? Kto dyrektorem sportowym, skąd ekipa? Bo pogonić bardzo łatwo, ale co dalej? Tam w tej Legii nie wiele trzeba było robić, skoro ich dyrektor sportowy lubuje się w podbieraniu innym klubom z Polski zawodników, a potem ich patologizowaniu i sprowadzaniu poniżej znanego im poziomu przez amatora doświadczalnego Vukovica, który swoje pierwsze kroki powinien zaczynać w 1 lidze, tak jak teraz Djurdjevic uczy się fachu zgodnie ze swoimi możliwościami na tym poziomie. Wystarczyło ściągnąć Brosza ze swoim sztabem, za każde pieniądze, dorzucić Ramireza i taką Omonią spokojne 3-0. Ramirez dodałbym pewności i podniósł poziom Luqiniasa i jak przykład Tiby pokazuje, śmiga aż miło. Nie wspominam co wyprawiają młodzi: Kamiński, Moder, Jóźwiak, przy idealnie skrojonym duecie doświadczonych graczy na których opiera się cały koncept i siła Lecha. Z Broszem nie byłoby żadnego Peckharta, tylko ktoś zwrotny nadający się do klepania, gry kombinacyjnej. Weźmy sobie teraz materiał w Legii i przyłóżmy do tego co chcę grać Fornalik i co widzimy? Ja tam tych kompromitacji kompletnie.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

Spektakularne byłoby zwolnienie Czecha po meczu z Lechem ze względu na symbolizm daty 7.11., Czesław musisz
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

tRO8l3 pisze: 11 paź 2020, 17:02 Do rzeczy kapeć, skoro Mioduskiego wszystko wina, to kto za niego?
Gość jest na tyle fatalny, że warto spróbować go zmienić, szansa, że ktoś gorszy przyjdzie jest niska.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

@wst to jedno co było, ale:
svnchez pisze: 10 paź 2020, 21:42 A tam nie chodziło o śpiewanie jakichś przyśpiewek na Legię? Tak samo jak było z Pawłem Kaczorowskim
Dokładnie o to:
32:06 - co prawda, coś tam mruczał pod nosem, więc dokładnie o ten filmik chodzi, że chórzysta.
Spoiler
WHITE pisze: 12 paź 2020, 0:25 Gość jest na tyle fatalny, że warto spróbować go zmienić, szansa, że ktoś gorszy przyjdzie jest niska.
Zapominasz kolego, że tu jest jeden zasadniczy problem. Właściciel się nie zmieni i niestety tutaj kodziarz zostanie. Nie sprzeda teraz Legii bo nie zarobi na niej, więc dopóki "mu" akademia się nie spłaci i nie zarobi to nadal będzie brnął w to dalej.
Owszem, gdyby miał honor i porzucił stanowisko chociażby prezesa - chcesz to sobie bądź właścicielem, ale prezesowanie oddaj komuś kto się na tym zna... Z tym, że - jełop nie ma honoru, nadal chce udowodnić, że jest lepszym prezesem od Leśnego... A nawet, jeśli w końcu odszedłby to... Kurwa, boję się co mu do bani przyjdzie. Jak wybierze gościa na stanowisko prezesa, tak jak wybiera gości na ławkę trenerską to :rotfl:
tRO8l3 pisze: 11 paź 2020, 17:02 Do rzeczy kapeć, skoro Mioduskiego wszystko wina, to kto za niego? Kto dyrektorem sportowym, skąd ekipa? Bo pogonić bardzo łatwo, ale co dalej? Tam w tej Legii nie wiele trzeba było robić, skoro ich dyrektor sportowy lubuje się w podbieraniu innym klubom z Polski zawodników, a potem ich patologizowaniu i sprowadzaniu poniżej znanego im poziomu przez amatora doświadczalnego Vukovica, który swoje pierwsze kroki powinien zaczynać w 1 lidze, tak jak teraz Djurdjevic uczy się fachu zgodnie ze swoimi możliwościami na tym poziomie. Wystarczyło ściągnąć Brosza ze swoim sztabem, za każde pieniądze, dorzucić Ramireza i taką Omonią spokojne 3-0. Ramirez dodałbym pewności i podniósł poziom Luqiniasa i jak przykład Tiby pokazuje, śmiga aż miło. Nie wspominam co wyprawiają młodzi: Kamiński, Moder, Jóźwiak, przy idealnie skrojonym duecie doświadczonych graczy na których opiera się cały koncept i siła Lecha. Z Broszem nie byłoby żadnego Peckharta, tylko ktoś zwrotny nadający się do klepania, gry kombinacyjnej. Weźmy sobie teraz materiał w Legii i przyłóżmy do tego co chcę grać Fornalik i co widzimy? Ja tam tych kompromitacji kompletnie.
Odpowiedzialność za podpisywanie ruchów transferowych i tak dalej - sprawuje Mioduch. Nawet na oficjalnej stronie wpisał siebie.
Generalnie Kucharski mógł zostać w tym Manchesterze i tam nabierać kontaktów, znajomości. Wrócił do Polski i co? Tak jak napisałeś - potrafi jedynie brać zawodników z polskiej ligi, gdzie okej- na wygranie tej żałosnej ligi to może starczy, ale z czym do pucharów?

Prawda jest taka, że obecnie to cały zarząd powinien się podać do dymisji razem z dyrektorem sportowym. Transfery zupełnie branie na od tak - chuj, że obecnie jest w Legii jeden skrzydłowy, a najebane gości na 10-siątkę od zajebania.
Antolić przyjechał z agentami na Łazienkowską w celu przedłużenia kontraktu. Co robi Kucharski? Telefonów nie odbiera.
Po odpadnięciu z pucharów pierwszy krok Loczka? Wyjebanie ANALITYKA.
Teraz wywiady z Kucharskim - gość nie ma sobie nic do zarzucenia.

Jak chcieli oczyszczać szatnię i wszystkie kwasy to razem z Kucharczykiem - mimo wszystko powinien polecieć też Jędza. Wiekowo to ta kadra obecnie ssie. Zamiast ściągnąć środkowego obrońcę, zamiast wyjebać frajera Kante to ściągają sobie Valencie, z którego chuj będzie.
Alibec był do wzięcia za 800 tysięcy ojro i sam chciał przyjść i co? Taki chuj.

Różnorodne plotki z klubu, że piłkarze nie spodziewali się wyjebania Vuko. Przestało im się chcieć zapierdalać w momencie, kiedy to im pensje podczas przerwy covidowej obcięli. W tej przerwie też Bortnik i piłkarze zjebali - nikt ich nie dopilnował ewidentnie bo oni nawet teraz siły biegać nie mają. Rocha, który w 80 minucie z Cracovią ma skurcze :rotfl: Wyjątkowo kurwa nikt nie odszedł ze składu, przyszli sami nowi i co? I chuj.

Ale to wszystko to są poboczne sprawy. Tak jak @WHITE napisał. Dopóki szkodnik w postaci Mioduskiego nadal będzie prowadził swoją żałosną prezesurę to najbliższe czasy nie wróżą nic dobrego. Jeśli coś ma się zmienić to wpierw trzeba zacząć od góry.

Dodano po 5 minutach 29 sekundach:
O Michniewicz może się skupić na klubie, bo Magiera podobno go zastąpił.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ekstraklasa

Post autor: wst »

I co z tego, że śpiewał? Nazywanie go chórzysta to jakiś grazynacore humor.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ