Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: demon »

Krzychu, moim zdaniem w pełnym zaroście wyglądałeś dużo lepiej.

Np. tak jak tutaj:
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

polecam tenaxa zielonego, klasyczna, ale zapomniana i bardzo fajna pomada.
1 scoop - niski połysk, średni hold z czasem przechodzący w naturalne wykończenie. przy scoopie można śmiało palcami fryzurę przeczesywać, nie będzie to wyglądać źle.
2 scoopy - średni połysk z czasem przechodzący w taki niski, nisko-średni shine z firm holdem.
no i do tego nie robi skorupy, a to wodniak.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

Bubbles pisze: 24 lip 2020, 13:43 no i do tego nie robi skorupy, a to wodniak.
Jak zarzucisz na wilgotne/mokre/wytarte tyliko ręcznikiem włosy to skorupczak będzie
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

mozliwe, nie wrzucam tak nigdy, bo pozniej gorzej mi sie suszy wlosy. sa zbyt usztywnione, wolę prestyler a na suche lub prawie suche zarzucic wodniaczka.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: nihil Novi »

Jaki zestaw kosmetyków będzie najlepszy do fryzury w stylu DiCaprio z Titanica?
Sensei życia
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

podejrzewam, że głównym składnikiem będzie sea salt spray
Spoiler
suche, wiem :bag:
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

jak na moje glinka woskowa - chodzi o nadanie tekstury i lekkie stłuszczenie włosów, bo według zdjęć z gugla nie są matowe. baxter of california clay imo by się tu nadał idealnie lub taniej goldwell roughmann, który też nie jest jakoś suchy.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Obecnie noszę coś podobnego do Leo z Titanica i u mnie pierwsze skrzypce gra odpowiednia ilość prestylera. Wrzucam najczęściej enigmę, adhaira lub matte paste od reuzela i fryzura siada na każdym z nich. Woskowa glinka, tak jak mówi user @Bubbles, powinna fajnie siedzieć, ale mi nie zależy na efekcie z lekkim połyskiem i jako zwykły produkt najczęściej wrzucam undead clay.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Spoiler
Są jakieś sposoby na szybsze siwienie.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: DeDoK »

ta, pomaluj sie na siwo
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: mateko »

No to najszybsza droga
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

lygrys pisze: 28 lip 2020, 8:17 Są jakieś sposoby na szybsze siwienie.
czytanie twoich postów
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Dobra, odnośnie tego o'douds styling treatment, które miało być najlepszym prestylerem i mówiłem, że napiszę coś więcej jak potestuje. Chuj nie najlepszy. A na pewno nie spełnia moich wymagań. Miałem kilka prób, ostatnia dziś. Włosy mam no tak do czubka nosa, układam je do tyłu z przedziałkiem z boku, nie żaden ciasny zaczes. Układałem ~7:00, mamy 15:30 i są w rozsypce, na post plompa vegan cream. Pierwsze godziny spoko, potem z godziny na godzinę coraz gorzej. Zaraz ruszam na siłownię to czuję, że rozlecą się całkowicie. W inne dni trzymało się to lepiej, chociaż też wieczorem już to słabo wyglądało, dziś był wyjątkowo aktywny dzień, a nie typowe 8h przy biurku. Dodam, że ze suavkiem clay na pre taka sama fryzura wytrzymuje na luzie cały dzień zakończony siłownią, tak, że na treningu włosy nie wpadają mi do oczu. Spoko jest zapach, konsystencja i aplikacja ale no nie jest do produkt dla mnie. Będę to opychał dalej, na pomadowych będzie wisiało ogłoszenie jakby ktoś był chętny. Do krótszych włosów powinno się sprawdzić.

MalinowyJogurt

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: MalinowyJogurt »

lygrys pisze: 28 lip 2020, 8:17
Spoiler
Są jakieś sposoby na szybsze siwienie.
Odsiwiacz Cameleo Men taki jak na zdjęciu poniżej. Sam używam i polecam, ja nakładam głównie na brodę, bo jak jest dłuższa to w pewnych miejscach robi się ruda, a po użyciu tego cuda jest naturalnie ciemna i wydaje się gęstsza. Można uzyskać kolory od brązu po czerń, zależy jak długo trzymasz farbę na włosach, wszystko jest opisane w instrukcji, ani razu się nie zawiodłem. A no i na głowę też sobie kiedyś z ciekawości zarzuciłem i naprawdę fajny efekt za śmieszne pieniądze.
Obrazek
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: sZp »

ten o'douds styling treatment to taki hype przez juje robiony, bo spamuje tym na grupie zeby u niego kupowali?

do mnie dzis doszedł stickmore clay, corleone i beard balm dr ice'a, bedzie testowane
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Tak, juja polecał ale nie tylko, inni ludzie na grupie też polecali. Oglądałem też recki u Blumaana i na jakichś zagranicznych kanałach i wydawało się spoko.
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

stikmorki spoko ale zbyt matowe i mocne, imo cream>clay

a co do odoudsa to spoko prek chyba, no ale to prestyler to każdy jest dobry. nie wiem dla mnie dużej różnicy nie ma. zauważyłem że kremowe lepiej działają, np pomp and co hair cream pomimo że to pomada, to na pre nadaje się nad świetnie. wszystko to kwestia suszenia dobrego.
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Brał ktoś coś teraz z promki na slikhaar?
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: DeDoK »

MalinowyJogurt pisze: 31 lip 2020, 16:06
lygrys pisze: 28 lip 2020, 8:17
Spoiler
Są jakieś sposoby na szybsze siwienie.
Odsiwiacz Cameleo Men taki jak na zdjęciu poniżej. Sam używam i polecam, ja nakładam głównie na brodę, bo jak jest dłuższa to w pewnych miejscach robi się ruda, a po użyciu tego cuda jest naturalnie ciemna i wydaje się gęstsza. Można uzyskać kolory od brązu po czerń, zależy jak długo trzymasz farbę na włosach, wszystko jest opisane w instrukcji, ani razu się nie zawiodłem. A no i na głowę też sobie kiedyś z ciekawości zarzuciłem i naprawdę fajny efekt za śmieszne pieniądze.
Spoiler
Obrazek
mordo, ale on chce szybciej byc siwy XD
MalinowyJogurt

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: MalinowyJogurt »

Jakoś mój mózg tego nie pojął dzięki xd
ODPOWIEDZ