Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Transfery

Post autor: azar »

potter pisze: 26 cze 2020, 22:28 Swoją drogą niby miał oferty od wielu lepszych klubów a wybiera Augsburg, z którym za rok tak samo będzie drżał o utrzymanie do końca sezonu? Bez sensu, to już to rozjebane Schalke ma większe perspektywy nadal mimo wszystko.
Augsburg jeśli zostaną Max i Hahn (nie śledzę sytuacji) i ta trójka faktycznie przyjdzie, będzie miał całkiem fajny skład
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Myślę że sporą rolę odegrało też to, że niedaleko do Berlina, pół godziny, max godzina. Będzie mieszkać tam gdzie mieszka i może bez problemu dojeżdżać, spoko opcja zarówno dla niego jak i dla rodziny.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

kapec pisze: 26 cze 2020, 16:18
Edu Aguirre informuje ze Hakimi ma wyjebane na Real
Zarówno F. Romano, jak i DiMarzio że zgodził się na transfer do Interu, rozmowy już zaawansowane, mowa o 40 mln e.

Zajebiście, na PO zostaje Carvajal, niechciany w Bayernie Odriozola i co jakiś czas wystawiany na tej pozycji Lucas Vázquez.
„Hakimi do Interu, ruszamy! Pełne porozumienie na poziomie 40 milionów euro plus pięć milionów w bonusach. Klauzula późniejszego wykupu nigdy nie była omawiana. Nie było na to szans. Zawodnik dołączy do Interu w przyszłym tygodniu. Wtedy przejdzie testy medyczne i jego transfer zostanie ogłoszony” - pisze Romano.
:wall: :crazy: :wall:

idźcie fchuj
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Transfery

Post autor: SLAFF »

kapec pisze: 27 cze 2020, 7:23 Myślę że sporą rolę odegrało też to, że niedaleko do Berlina, pół godziny, max godzina. Będzie mieszkać tam gdzie mieszka i może bez problemu dojeżdżać, spoko opcja zarówno dla niego jak i dla rodziny.
600 kilometrów, rzut beretem przecież.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Kurwa, nie wiem czemu pisałem o Berlinie a myślałem o Monachium :D

Dzięki za poprawienie.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Transfery

Post autor: JVCORE »

Oby ta akcja z Hakimim w Interze wypaliła, mówi sie jeszcze o Gosensie. W końcu byłyby jakieś sensowne wahadła.
#freefromage

GVMBLER
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

byleś wkurwiony na Hakimiego
spooko luz

Inter zajebisty ma teraz vibe, szanuje mocno.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

ja pitole co ten Real oddaje Hakimiego :(

dobry steal Interu, będzie hasał dzieciak u Conte
yer a wizard, Harry
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Lilo sobie wymyślił odwróconego obrońce, Bielsa to praktykował w Athletic i również napalił tą inicjatywą Guardiole, w końcu jest szansa mieć kogoś kto może dać coś nowego na tej nowej pozycji bo Hakimi grał tak w Maroko na MŚ,
chyba najlepiej rozumie tą pozycje i ma największe możliwości, mocna lewa noga i zajebisty strzał

City rzekomo oferuje 60 mln (A TU HAKIMI BIERZE INTER)
edit: puściłem sobie filmik i pierwsza minuta i cyk..
https://www.youtube.com/watch?v=wRx9W0P8uyw

Wiadomo Guardiola odpalił Brahima, Sancho więc z niego jest taki trener jak ze mnie ekspert, a sorry pisze o dwóch osobach z statusem goat. :lol:

Kolejny fakt jest taki, że Hakimi i synalek Zidane'a to BF :lol: Achraf czekaj tata dzwoni xd , pozdrów starego mordo i przekaż mu, że idę do Interu
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6715
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Transfery

Post autor: jAg »

Przestań już chlać tę Pepsi Max
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

nie pije już, nie smakuje mi ale mam taką beke i teorie, że organizacja na treningach w City musi być rozjebana od momentu kiedy to wyszło, że Guardiola miał w chuju dwóch top talentów, a teraz ma żałobe na chacie i ten jego asystent to taki fanatyk, że oni muszą się nakręcać jakimiś cytatami i opisywać co mógłby zrobić Hakimi i jak tu przemodelować cały skład.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Wiem kto napisał tego posta, ale mimo wszystko porównywać Jadona Sancho do Brahima Diaza i mówić, że obaj są goat to :D
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Transfery

Post autor: elkacpero »

TheGreatestGolota pisze: 26 cze 2020, 11:32 Ale po co sie produkuje albo Pep namieszal mlodemu albo Hakimi widzial filmik cwiakaly(nie sluchalem bo on nie ma nic do zaoferowania)
Sugerujesz, że Ćwiąkała nie ma nic do zaoferowania czy po prostu źle wywnioskowałem z Twojego bełkotu składającego się z półzdań i
pisanego w
ten
sposób?
krul
Posty: 460
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Transfery

Post autor: krul »

TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

potter pisze: 29 cze 2020, 14:47 Wiem kto napisał tego posta, ale mimo wszystko porównywać Jadona Sancho do Brahima Diaza i mówić, że obaj są goat to :D
Ziomek xd tam było tak,
że ja przy Guardioli to jak Sancho przy Diazie, również ja
Guardiola, Sancho, Diaz i Ja, ile widzisz goatów? Dwóch ja i Guardiola to poprawna odpowiedź, ale cieszy mnie że nie zrozumiałeś bo nie mam tego za złe xd
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Dalej pamiętam przed transferem do Barcy prezesik z piłkarzami pompowali że następny xavi i ma duże dna Barcelony :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Transfery

Post autor: exyou »

Glik ma iść do Benevento.


:huh: :lol:
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Transfery

Post autor: elkacpero »

beka beką, ale w Benevento pojawiło się większe sianko i na pewno są poważniejszym projektem niż wtedy gdy z hukiem spierdalali się z ligi. jednocześnie mówi się o zainteresowaniu Schurrle, a na testach zjawil sie Loic Remy.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Transfery

Post autor: exyou »

Nie no jasne coś musi być na rzeczy bo Glik by nie wymieniał Monaco na jakieś zadupie pod Neapolem ot tak ale pomimo wszystko troche beka.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Transfery

Post autor: elkacpero »

no troche beczka patrzac na to z jakimi klubami byl laczony i jaka pozycje mial do niedawna. ale mlodszy nie bedzie, od dluzszego czasu notuje zjazd formy, a serie a to liga, ktora mu wyjatkowo siedzi. benevento do niej wchodzace, do tego ze sporym siankiem, wydaje sie nawed dobrym pomyslem na dalsza kariere
ODPOWIEDZ