Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Buty

Post autor: ART »

vansy comfy cush podobno sa spoko
Spoiler
albo kup se jakies ultraboosty normalnie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
GangiMuffin
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2020, 11:28

Re: Buty

Post autor: GangiMuffin »

Kup sobie chuck taylor 70
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

UB za 360 z kodem ADI20, fajna opcja na lato.

https://www.adidas.pl/buty-ultraboost/FW5692.html
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Buty

Post autor: aleksy »

dzięki ryje, wybór padł na vansy comfy cush

ee kurwa jak pisałem tamtego posta znalazłem właśnie comfy cush za 200 w promocji, a teraz wchodzę w ten sam link i już 369 :lol: ale lipa
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Buty

Post autor: SWN »

SLAFF pisze: 24 cze 2020, 17:12 UB za 360 z kodem ADI20, fajna opcja na lato.

https://www.adidas.pl/buty-ultraboost/FW5692.html
core black i core white wyłączone z promocji, no co za kurwy, a już leciałem po kartę
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

Pomalujesz se paski na czarno markerem i masz core black za 3 stówy, bo dzisiaj jeszcze tańsze.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Buty

Post autor: esdoen »

ochujeć można z tymi promocjami, kupiłem wczoraj solarglide'y w przecenie. Potem Nike odpalił promki, zgarnąłem Kigery 5 i Odyssey Infinity Primeknit 2. I dzisiaj Adidas podbija stawkę i jeszcze bardziej obniża ceny, i faktycznie rozważam albo te UB, albo Solarboosty, które też są w doskonałej cenie.

Po cichu liczę że któreś jednak nie będą pasować, bo co ja zrobię z 4 parami biegówek? :oops:
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Buty

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

rozdasz biednym slizgerom, np mi
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

kurde jakiś czas temu [pare lat] kupiłem se presto całe białe i to były moje ukochane buty, no cudowne były, długo się nie mogłem z nimi rozstać, więc służyły mi jako buty do dojebania na wycieczkach, od dluzszego czasu polowalem na takie same, az w koncu stwierdzilem, że jak nie ma innej opcji to se zrobię customy całe białe, dzisiaj przyszły i eeeeeeeech jakieś z pizdy sa, inna bryla troszkę, to już nie to samo, chociaż dalej sa spoko,

o huj z tym chodzi ktoś powinien zawisnac za te zmienianie bryly tak samo ultra boosty zjebali i żelki
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Buty

Post autor: Wtn »

esdoen pisze: 25 cze 2020, 10:40 ochujeć można z tymi promocjami, kupiłem wczoraj solarglide'y w przecenie. Potem Nike odpalił promki, zgarnąłem Kigery 5 i Odyssey Infinity Primeknit 2. I dzisiaj Adidas podbija stawkę i jeszcze bardziej obniża ceny, i faktycznie rozważam albo te UB, albo Solarboosty, które też są w doskonałej cenie.

Po cichu liczę że któreś jednak nie będą pasować, bo co ja zrobię z 4 parami biegówek? :oops:
zwrot zajeb i tyle ziomq
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Buty

Post autor: esdoen »

w zasadzie chyba faktycznie chuj wyjdzie, dzisiaj obskoczyłem sklep adidasa i nike'a lokalnie, żeby przymierzyć co poniektóre modele do których nie znam jeszcze swojej rozmiarówki, i Kigery chyba rozmiar większy powinienem był zgarnąć, a Odyssey pół. Solarglide'y jeszcze nie wiem, ale mozliwe ze sie dobrze udało. A Solarboosty zdążyły zniknąć do powrotu. zakupy ciuchów/butów przez internet to nie jest mój największy talent, dobrze że są te zwroty :lol:
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Buty

Post autor: cloud »

2ps__ pisze: 25 cze 2020, 18:32 kurde jakiś czas temu [pare lat] kupiłem se presto całe białe i to były moje ukochane buty, no cudowne były, długo się nie mogłem z nimi rozstać, więc służyły mi jako buty do dojebania na wycieczkach, od dluzszego czasu polowalem na takie same, az w koncu stwierdzilem, że jak nie ma innej opcji to se zrobię customy całe białe, dzisiaj przyszły i eeeeeeeech jakieś z pizdy sa, inna bryla troszkę, to już nie to samo, chociaż dalej sa spoko,

o huj z tym chodzi ktoś powinien zawisnac za te zmienianie bryly tak samo ultra boosty zjebali i żelki
thx za info, bo też miałem zamawiać sobie te customy, ale no jednak sobie odpuszczę
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja ogólnie polecam w przypadku ciuchów czy butów zamawiać sobie po dwa albo nawet i trzy rozmiary każdego produktu i resztę odsyłać później
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

Dobry plan jak ktos rzyga hajsem i czasem.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Buty

Post autor: esdoen »

no wlasnie kurwa zbyt często sie przylapuję na tym że zamawiam coś, bo jest tanio i promka (pzdr stealalert), potem fit nie do końca jest taki jak bym chciał (ale też nie najgorszy), i juz nie chce mi się jebać z odsyłaniem i wisi taka rzecz w szafie aż nie wypierdolę za dwa lata. polecam ten styl życia.

moze jak ksiaze sugeruje się bardziej zmuszę do odsyłania.

tym razem nie ma bata, odeślę wszystko co choć trochę mi będzie przeszkadzać.
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

SLAFF pisze:Dobry plan jak ktos rzyga hajsem i czasem.
Karta kredytowa z ponad 50 dniowym okresem bezodsetkowym to norma i każda pracująca osoba dostanie kilka tysięcy limitu.
No a co do czasu nie widzę problemu skoro w takim nike zwroty wysyłasz w każdej placówce poczty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

jak ktoś szukał tanich slip-on'ów czarnych z białą podeszwą, to w sumie mogę polecić

Vty TENISÓWKI MĘSKIE
59,90 zł

https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/00 ... 6400000008
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Co prawda ubrałem je wczoraj pierwszy raz, ale przeszedłem w nich z niewidzialnymi skarpetkami ponad 10km i nie krwawiły mi pięty jak przy tych slip-onach FILA też dostępnych deichmannie.

Jeżeli ktoś potrzebuje prostych, tanich slip-onów czarnych albo szarych (niestety tylko dwie wersje kolorystyczne) z białą podeszwą jako sportowa alternatywa dla mokasynów to radzę się nad nimi zastanowić.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

bardzo dbalem o swoje biale vapormaxy, nie prałem ich w pralce chyba jeszcze, zawsze jakies wieksze zabrudzenia szczotka i mydlem i jakoś to było, niestety przez te wstretne benzodiazepiny dostaly ostatnio mocno po pizdzie, poza tym maja juz ponad rok, i nie chce mi sie ich szorowac z tego brudu

jakies protipy przed wpierdoleniem do pralki? zawsze mocze w goracej wodzie z mydlem, zawiazuje w poszewke, normalny żel do prania i elo, ktoś mi kiedyś powiedzial, że od wybielacza białe buty moga pożółknac :c moze to farmazon zwykly i jak dopierdole vanisha to uzyskam nieskazitelna biel? albo czy istnieje jakis inny srodek ktory sprawi, ze beda nieskazitelnie biale? może podkręcić na 40 stopni? albo kurwa coś no nwm zamiast żelu zwyklego
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Buty

Post autor: instinkt »

moje ulubione AF1 których przez ostatnie 6 lat używałem zdecydowanie najczęściej w końcu odmawiają posłuszeństwa i chcę powinąć jakąś nową parę
widze że są teraz takie dostępne, a że nie mam w swojej małej kolekcji wersji z "górą" z takiego materiału to zwróciły moją uwagę
https://www.nike.com/pl/t/buty-meskie-a ... CI0051-600
tylko się zastanawiam czy ten Flyknit to nie jest gówno które się rozpierdoli zaraz?

z 10 lat temu miałem ze dwie pary (nie pamiętam jaki model ani firma / ale to też chyba było coś z nike'a) z takiego "cieńszego" materiału to pamiętam że obie mi się rozjebały po max roku średnio intensywnego użytkowania :dunno:
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Buty

Post autor: TheGreatestGolota »

miałeś pewnie mesh. 10 lat temu nie było flyknit dostępnego w sklepach, mesh wtedy raczkował i nawet przy rosherunach świrował pawiana to było 8-7 lat temu, a flyknit i jego dostępność taka bardziej konkretna to 2015.

Co do AF1 i flyknitów, nie wiem co robią za buty obecnie , ale 2 lata temu jak przyszły do mnie albo sprawdzałem je w sklepie bo pracowałem w TK maxxie, albo wszedłem do sklepu zainteresowany tym obuwiem jak to będzie się trzymać to mogę dodać, że to jest taki flyknit membranowany, by utrzymać całą tą konstrukcje, więc jak liczysz na taki super letni obuw to nie jest to kapeć.

Chyba zamówiłem multicolory wtedy i zwróciłem, btw widziałem je często w outletach za 269 więc po przecenie poniżej 200 można było AF1F kupić, ale tak jak pisałem nie znam się
ODPOWIEDZ