[dokument] Nic się nie stało

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

[dokument] Nic się nie stało

Post autor: oyche »

Film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów.

Przez lata celebryci i biznesmeni bawili się w popularnej sopockiej „Zatoce Sztuki”. Sylwester Latkowski ujawnia w filmie „Nic się nie stało” mroczne kulisy funkcjonowania tego lokalu, w którym miało dochodzić do wykorzystywania seksualnego nieletnich.

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: oyche »

oświadczenie majdana
Spoiler
Obrazek
oswiadczenie wojewodzkiego
Spoiler
Do reżysera filmu Nic się nie stało…

Drogi Sylwestrze. Od lat obserwuje twoje mroczne zafascynowanie moją osobą. Już w 2003 roku w swoim filmie Nakręceni czyli szoł biznes po Polsku, próbowałeś udowodnić, że zarówno ja jak i program Idol to ściema, układ i nieczysta gra. Potem było już tylko gorzej.

Boję się, że znowu wpadłeś w złe towarzystwo sponsorujące twe posępne fantazje, które już nie raz zaprowadziły cię do problemów z prawem, konieczności ucieczki z kraju aż w końcu do więzienia.

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy czy aferzysty.
Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża.

Karykaturalne jest twoje głębokie przekonanie, że chronisz świat przed patologią pedofili. Z taką etyką, uczciwością, cwaniactwem i brakiem jakichkolwiek zasad jakie reprezentujesz to świat należy chronić przed tobą.

Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie jak i tych których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą.

Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie. Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym.

Bez wyrazów szacunku.
Do zobaczenia.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: Ablazir »

Oglądał już ktoś? Warto?
Obrazek
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: the badman »

W sumie mało konkretów, dowody typu "byłeś tam to na bank wiedziałeś co się tam dzieje". Ja też byłem we Wrocławiu w Greyu i wiem że tam się dzieją dziwne rzeczy #MagdaŻuk ale nie mam dowodów, no chyba że serio w tej "rufie" celebryci widzieli jak 'Turek' czy inni wykorzystywali nieletnie...

"Jak zamawia chłopców, to robi casting. On jest biseksualny. Zawsze ci chłopcy są specjalnie przygotowani. Stoją przed nim w domu i wybiera najmłodszego. Policja już kilka razy tam wchodziła, dokumentowała. Agencja istnieje dzięki wsparciu policji, byłej i obecnej. Tak, tej policji" - powiedział Sylwester Latkowski podczas debaty na żywo po emisji swojego filmu #NicSięNieStało. Zdradził, że rozmawiał w tej sprawie z kimś wysoko postawionym w jednej z dużych stacji telewizyjnych. Ten ktoś miał pretensje, że Latkowski "czepia się jego celebryty".

"Poprosiłem tego gościa, by poprosił swoją gwiazdę, żeby zaczął kontrolować dowody osobiste. Nie obchodzi mnie, że jest gejem. Ale zawsze wybiera najmłodszego" - dodał Latkowski.

Prowadzący dopytywał, z kim rozmawiał Latkowski.

"Rozmawiałem z Edwardem Miszczakiem"
(dyrektorem programowym TVN)

🤭

Tu mogłaby opaść kurtyna, ale warto pogadać o tym co się wydarzyło po filmie.

Dziennikarz nie tylko pokazał zdjęcia znanych osób, które bywały w oskarżanych klubach (co faktycznie może niewiele znaczyć lub co najwyżej, że zgniłe celebryctwo miało w dupie co się tam odpierdala), ale też odważnie zwrócił się do nich po nazwiskach, by ujawnili prawdę. Do Szyca, Majdana, Wojewódzkiego.

"Ja mam jeden problem. Osoby, które mówiły o was, boją się was. Boją się tego, że docierają do nich. Tak że pokazanie ich w jakiejkolwiek formie, ze zmutowanym głosem, z zaciemnieniem, nic nie daje" - dodał.

Powiedział wprost, że gwiazda "prywatnej stacji telewizyjnej" pojawiająca się w "Nic się nie stało" zamawia po kilku chłopców z chronionej przez lokalną policję gejowskiej agencji towarzyskiej i wybiera sobie najmłodszego w castingu "chłopca do łóżka".

Na film i sugestywne słowa autora dokumentu natychmiast zareagował 56-letni Kubuś Wojewódzki, który od razu wysmażył obszerne oświadczenie na fejsie, pełne emocji i wycieczek osobistych pod adresem Sylwestra Latkowskiego. Gwiazdor TVN zapowiedział, że pójdzie do sądu i będzie pozywał.


Chyba najciekawsze.
Awatar użytkownika
xzakuux
Posty: 80
Rejestracja: 06 mar 2020, 0:16

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: xzakuux »

Strata czasu
EDIT: https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Rad ... 22.05.2020 a to z kolei polecam :bowdown:
XVX
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: Luxair »

Tak się wkurwia Rychu, twoja gówno warta "Klatka"
Kiedy cię kurwo dopadnę nie pozna cię własna matka
Fest chłopak Sylwia, jego pedalska paczka
O teraz, tak to będzie afera
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: przedszkolanek »

dzisiaj chce sobie obejrzeć i nie powiem to akurat zrobiło na mnie spore wrażenie
Spoiler
latkowski chyba ma jakiegoś raka i kilka miesięcy życia, że tak furiacko napierdala oskarżeniami po nazwiskach, jakby nic mu się miało nie stać za to, jak w filmie nie będzie chociaż 1/10 tego to co tutaj, to chujnia straszna
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: redman23 »

^ Nie będzie, ten film to dość płasko przedstawiona afera, która oczywiście sama w sobie jest wstrząsająca, ale jak ktoś chce dowiedzieć się więcej na ten temat to polecam przeczytać książkę Zatoka świn Bożeny Aksamit i Piotra Głuchowskiego https://lubimyczytac.pl/ksiazka/301176/zatoka-swin a nie sugerować się tym "dokumentem", bo jak dla mnie to stanowczo za dużo manipulacji zarówno w filmie jak i w całej otoczce :dunno:
O ile dobrze pamiętam to jedyne wzmianki o szeroko rozumianych celebrytach to zdjęcia na których bawią się w różnych klubach/pozują z kartkami "Tak dla Zatoki Sztuki", w żaden sposób nie jest to pociągnięte dalej, zwykłe rzucanie nazwiskami dla rozgłosu, co zresztą udało się znakomicie.
W spoilerach wpisy Skiby, Wojewódzkiego i Szyca po premierze
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek

Obrazek
+ 8 minutowe nagranie ekranu z prywatnych rozmów Latowskiego i Szyca na instagramie, polecam zobaczyć.
Spoiler
Dodatkowo Latkowski dość śmiesznie wygląda rzucając na wszystkich oskarżenia i nie przedstawiając żadnych dowodów, w szczególności gdy popatrzy się na jego kryminalną przeszłość, zainteresowanych odsyłam tutaj https://pis-da.blogspot.com/2014/02/lat ... d-lat.html (nie sugerujcie się nazwą bloga, to przeklejony płatny artykuł z wSieci https://www.wsieciprawdy.pl/latkowski-i ... s-852.html)

Na pierwszych bardzo emocjonalnie podchodzących do tego ludzi nie trzeba było zbyt długo czekać, już wysyłane są groźby śmierci w kierunku w/w Szyca i Wojewódzkiego- https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =BoxOpImg1

Oczywiście w żaden sposób nie neguję tego co się odpierdala w trójmiejskich klubach, wszyscy zamieszani w to powinni grubo za to beknąć, ale mam wrażenie, że jedną z niewielu dobrze pokazanych rzeczy w tym filmie to opierdalanie się prokuratury i policji, można by to zrobić dużo lepiej.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: niuhniuh »

redman23 pisze: 22 maja 2020, 15:00 + 8 minutowe nagranie ekranu z prywatnych rozmów Latowskiego i Szyca na instagramie, polecam zobaczyć.
tam praktycznie nic nie ma, Latkowski pisze jakby był pod wpływem ("ale nie obrażaj już" x300), a Szyc pisze, że nic nie wie. Przeraża mnie to, że pod tym samym filmikiem na yt jest dużo komentarzy ludzi, którzy wyciągnęli z tego taki wniosek, że Szyc wiedział, ale nie powiedział.
Pan Latkowski odkryl prawde o tych pedofilach ,a teraz wszyscy portami trzesa ale w przeszlosci korzystali z uslug maloletnich dzieci . Wszystkim postawic zarzuty i ukarac . Te celebryci wymienione w filmie i tak juz sa medialnie spaleni bez przyszlosci.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: SWN »

niuhniuh pisze: 22 maja 2020, 15:56 tam praktycznie nic nie ma
Przede wszystkim jest tam maniakalna uporczywość Latkowskiego, który wygląda jakby był pod ciężarem WIELKIEGO DZIEŁA OBNAŻAJĄCEGO SHOWBIZNES, do którego za chuj nie ma materiału. Skomlenie "napisz cokolwiek", żeby móc ulepić sobie sensację, bo chłop zapowiedział rewolucję, ale nie za bardzo wie jak się za nią zabrać.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: oyche »

ale chujnia, film o sprawie sprzed 5-10 lat i próbuje dokleić jakichś cwelebrytów co też się kiedyś w tym klubie pojawili :damn:
najlepsze na końcu :lol:
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: lygrys »

Dla mnie to wygląda na PISowską kontrę do dokumentów Siekielskich o pedofilii w polskim kościele, tylko że Siekielscy pokazali twarze ofiar, konfrontację i dowody, a z tego co piszecie, Latkowski nic nie pokazał, tylko próbuje udowodnić, że pedofilia wśród ludzi szołbiznesu jest gorsza od tej w kościele.

Ja widziałem, tylko superwizjer tvn o tej strawie w Zatoce Sztuki i z tego co zauważyłem te dziewczyny wykorzystane seksualnie przez krystka pochodziły z biednych rodzin i z jakiś tam kompleksów chciały się otaczać w luksusie, więc krystek im załatwił wejścia do najbardziej prestiżowych klubów w sopocie, one pożyczały od niego kasę, nie miały potem za co oddać, a nie chciały by rodzice się dowiedzieli o tym, to on szantażem zmusił je do seksu oralnego, który oczywiście nagrał i szantaż nie miał końca, aż jedna się zabija.

film Latkowskiego jutro sobie obejrzę
https://vod.tvp.pl/video/nic-sie-nie-st ... b5gTssKSAM

p.s. teraz się cieszę, że nie byłem w Zatoce Sztuki. Tyga pewnie też się cieszy, że nie przyjechał.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
frontkick

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: frontkick »

Fajnie że Ziobro moze jakoś pokazowo ujebie tego Marcina T, smutno że tak ewidentnie probuje sie tym filmem zakrzyczeć krzywdy dokonane przez księży, ja nwm czm nikt w tej katokomunie sie nie zreflektuje ze kurwa kogo my bronimy
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: lygrys »

Właśnie oglądam i jak słucham te czytane zeznania dziewczyn zgwałconych przez krystka, to nie rozumiem jak Latkowski mógł powiedzieć, że krystek jest kozłem ofiarnym :crazy:
Typ ma szczęście, że ojciec Anaid go nie dopadł.

E:

Obejrzałem i tam poza odczytanymi zeznaniami ofiar nie ma nic co by sugerowało, że polscy celebryci mieli coś wspólnego z wykorzystywaniem nieletnich dziewczyn.
Jedyne co się dowiedziałem, że Turek też ma postawione zarzuty gwałtu, bo mnie zresztą nie dziwi, bo koleś nigdy mi się nie wydawał wiarygodny jak mówił, że o niczym nie wiedział i że krystek robił to za jego plecami.

Klimat klubu zawsze mnie odstraszał jak widziałem jakie filmy i zdjęcia robi tam ekipa swagger hype club festival i jak oni pozują na nie wiadomo jak bogatych, a lokalne tancerki na nie wiadomo jak rozwiązłe.

Dla mnie to było po prostu głupie i żałosne.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: przedszkolanek »

jak to zwykle, hejty przesadzone
nawet niezła dokumentalistyka, co prawda mocno staroszkolnie (mogłoby to z powodzeniem polecieć w '00 w TVP) i typowy Latkowski
ale całkiem solidnie zrobione kino
prawda natomiast, że w tym filmie nie ma w zasadzie żadnej treści :/
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: SWN »

lygrys pisze: 23 maja 2020, 10:25 nie rozumiem jak Latkowski mógł powiedzieć, że krystek jest kozłem ofiarnym
Typ ma szczęście, że ojciec Anaid go nie dopadł.
Rozumiem, że chodzi ci o scenę z gościem który wchodzi do domu z zakupami? Opowiada o Krystku możliwie zachowawczo, nie chce rzucać werdyktów ani podejrzeń, bo znał/zna go osobiście. Latkowski pyta go wtedy z lekkim zdziwieniem czy Krystek jest w takim razie kozłem ofiarnym, a facet odpowiada, że w sumie czemu nie. Całość miała pokazać, że mimo ogromu dowodów istnieją ludzie, którzy wychodzą z założenia "ja tam nie wiem, ja tam nic nie widziałem, nie chcę się mieszać" (co zresztą dosłownie wypowiada), Latkowski nie opisał go nigdzie jako kozła ofiarnego, no chyba że to ja coś pomieszałem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: lygrys »

Tylko, że Latkowski to samo powtarza w wywiadzie dla TVP.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: przedszkolanek »

kozioł ofiarny chyba w tym sensie, że on przecież jako coś w rodzaju junior burdelmamy nie rekrutował i woził tych dziewczyn (tylko) dla siebie, a przynajmniej z takiego założenia wychodzi latkowski
w ogóle widać, że on wie dużo więcej o sprawie niż to poszło w filmie, tylko ciekawym jak on to zamierza udowodnić

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: SWN »

W takim razie zwracam honor, sugerowałem się tylko filmem i nie oglądałem wywiadów.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [dokument] Nic się nie stało

Post autor: zemsta1kadluba »

nie oglądam i nie zamierzam tak jak takich filmów z drugiej strony barykady ale rzeczywiście zastanawiające jest to baitowanie celebrytów i pchanie się głową do basenu w nieuchronne pozwy trochę tak jaky
przedszkolanek pisze: 23 maja 2020, 23:56 w ogóle widać, że on wie dużo więcej o sprawie niż to poszło w filmie, tylko ciekawym jak on to zamierza udowodnić
i chciał to dopiero później pokazać w trakcie spraw.
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ