Regulacje dot. podpisów [dodane]

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Regulacje dot. podpisów [dodane]

Post autor: Mutley »

W regulaminie brakuje informacji o tym, co może być zawarte w podpisach. Przydałyby się jakieś regulacje odnośnie wymiarów sygnaturki.
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: crbn »

Nie no, nie bawmy się w leona i "rób tutorial jak zmniejszać avatary, bo CI nie odblokuje". Wszystko w granicach rozsądku, przecież każdy będzie widział, że podpis jest za duży czy coś, cnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: #23 »

Jeśli chodzi o treść podpisu to logiczne że musi ona się zgadzać z regulaminem, natomiast jedyną kwestią wartą uregulowania to maksymalne rozmiary obrazków żeby tutaj nie było wątpliwości.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: ngbijhoni »

Mutley pisze: 18 kwie 2019, 14:22 W regulaminie brakuje informacji o tym, co może być zawarte w podpisach. Przydałyby się jakieś regulacje odnośnie wymiarów sygnaturki.
bez przesady. brakuje tez regulacji odnosnie x innych rzeczy i nikt tego nie bedzie robic, bo po co. ja uwazam, ze kazdy ma tu na tyle poukladane w glowie, ze nie bedzie wrzucal kutasow albo golych dzieci do podpisow i tyle.
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: cukier »

Generalnie ograniczenia co do wielkości powinny być. To co teraz ma ustawione crbn to zdecydowanie największe dopuszczalne. Użytnicy korzystający z forum na telefonie mogą szybko tracić transfer przez ilość obrazków do załadowania.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: kshaq »

>przejmowanie się transferem w 2019
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: crbn »

Ja na przykład mam 1 GB miesięcznie netka, więc w sumie tak. :D Aczkolwiek w większości przeglądarek działa to tak, że jak raz właduje się dany obrazek, to potem jest on w pamięci podręcznej zapisywany i już nie zżera tak "dużo" transferu.
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: SWN »

Nie no, nie róbcie sobie żartów z formułowaniem jakiegoś regulaminu w stylu wyjętym z 2005. Wymiary faktycznie możemy ustalić konkretne - sygnatura, którą ma Mutley wygląda bardzo schludnie i nie dominuje aż tak nad postem, więc ja od siebie proponuję zasugerowanie się takimi samymi rozmiarami.

Dla leniuchów - 400px-150px

Oczywiście oprócz tego brak gifów i [media]. Czekam na opinie, jeśli nie będzie przeciwwskazań, to zaraz przyklepuje w panelu.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: crbn »

To jak już robić regulacje, to względem wysokości tylko, bo tylko ona może ew. sprawiać problem przy czytaniu foruma. Te 150px wydają się okej.
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Regulacje dot. podpisów

Post autor: SWN »

Dodałem w regulaminie zapis o obowiązującym 400x150, braku gifów i ROZSĄDNIE dowolnej wadze. Wszystkim posiadającym cokolwiek ([mention]crbn[/mention] !!) proszę się dostosować i pozdrawiam :)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Regulacje dot. podpisów [dodane]

Post autor: szpilman »

KURWWW a ja się natrudziłem nad gifem :/


JAK NIE ZMIENIE DASZ MI WARNA????


a może taki chociaż małego koteczka??? chyba nie pozbawisz ślizgawkera małego kochanego koteczka? :(

Obrazek


odpisz. pls
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ODPOWIEDZ