Przemek Ferguson

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Sialala »

Szybko poszło.
Połas
Posty: 2637
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Połas »

Remik właśnie podpisał go w StoproRap.

Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5673
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Prez »

no i spoko, nie wróżę mu nie wiadomo jakiej sprzedaży ale fajny materiał może dać
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9395
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Przemek Ferguson

Post autor: FruitOffTheWall »

bardzo fajnie u przemka lubie to ze jest kurwa normalnym zwyklym gosciem co widać i słychać a nie jakas pizda co nawija ze rucha twoja panne i chce zgarnąć ten kwit.
Licze ze muzycznie sie nie spierdoli i nie zacznie nagrywac z jakimś tymkami z mejnstrimu itp itd (nie wydaje mi sie:D)
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2205
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Przemek Ferguson

Post autor: KillerCroc »

Wzięli go na fali popularności po hot16 i przejadą się na tym bo ziomek nie ma kompletnie niczego do zaoferowania
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18770
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Przemek Ferguson

Post autor: eddy_wata »

wspolny kawalek z eldo soon XD?
e: na bicie decksa
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Sotnikov
Posty: 525
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Sotnikov »

Gościu ciągle nawijał, żeby ktoś go podpisał, w końcu dostał kontrakt, to teraz podejrzewam, że przez następne 10 numerów będzie celebracja sukcesu w tekstach, ten sam problem co kpsn ma
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 565
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Przemek Ferguson

Post autor: kosciey »

Remik, jest 2020 a nie 2009.
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1251
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Przemek Ferguson

Post autor: arboozrap »

Przemek Ferguson ft. Eldo - ? (prod. DJ Decks) :bowdown:
I ja k to rymował Gural: DJ Decks, mój szacunek masz - to wiesz! :)
nigdyniebralemkoksu
Posty: 199
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Przemek Ferguson

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Typ jest trochę polskim Rugged Manem, w sensie włączasz klip i się zastanawiasz co to za obleśny człowiek, a okazuje się, że jednak umie nawijać.
No działa też ta faza, że spodziewasz się, że to będzie Sowa, a jednak umie nawijać.
Dla mnie natomiast numery typu worek panczlajnów mają repeat value bliskie 0 i już wolę posłuchać jak Slug czeka na tą listonoszkę, albo Quebo chce przekonać swoją dziewczynę do rapu.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Przemek Ferguson

Post autor: przedszkolanek »

haha, ciekawe ruchy robi remik, ale trzeba przyznać, że w końcu wziął kogoś spoza swoich dotychczasowych klientów
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1833
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Przemek Ferguson

Post autor: loco »

beka z hajpu na grubego filipka
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6831
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Przemek Ferguson

Post autor: cloud »

przecież ten typ jest asłuchalny, nie rozumiem jak można się czymś takim jarać w 2020 roku.
KillerCroc pisze: 22 maja 2020, 11:51 Wzięli go na fali popularności po hot16 i przejadą się na tym bo ziomek nie ma kompletnie niczego do zaoferowania
fali czego?
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Przemek Ferguson

Post autor: przedszkolanek »

cloud pisze: 22 maja 2020, 15:07fali czego?
hot16challenge2
spod kamienia wyszedłeś?
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6831
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Przemek Ferguson

Post autor: cloud »

no chociażby taki randomowy cloud ze ślizgawki nie miał pojęcia, że wyszła hot16 spod jego ręki, to co dopiero mówić o fali popularności? biorąc oczywiście pod uwagę, że z większym zaparciem śledzę polską scenę od przeciętnego kowalskiego, który lubi sobie posłuchać taconafide i pro8l3mu
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Przemek Ferguson

Post autor: przedszkolanek »

typ zrobił na akcji 600k wyświetleń + wybiły mu wyświetlenia na starszych trakach
jak na człowieka który w zeszłym roku nie przebijał 100k to jest sporo
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6831
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Przemek Ferguson

Post autor: cloud »

no i zdrówko, niech mu się wiedzie

pozdrawiam cię [mention]przedszkolanek[/mention]
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2205
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Przemek Ferguson

Post autor: KillerCroc »

No sądzę że gdyby nie nominacja od Maty to ziomek by dalej nagrywał że żadna wytwórnia go nie chce wydać. A tak to skrrr o nim napisało, kilka młodziaków skumało że ktoś taki istnieje a jak Mata powiedział na streamie że spoko raper no to wszyscy powielają zdanie że spoko raper to i pewnie Remik podłapał że ostatnio się o nim sporo mówi no i go podpisali.

Pomijam te teledyski bo to chyba ewidentnie dla beki ale przecież ziomek składa najsuchsze pancze jakie się da wyobrazić z delivery rodem jakiegoś kurwa Szyny czy innego zapominanego punchlajnera. No napierdalanie hashtagów na poziomie - chce być królem północy john snow czy uważam na kroki marcin gortat to :lol: Każdy kolejny kawałek jest taki sam
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Przemek Ferguson

Post autor: przedszkolanek »

żeby nie było - ja się zgadzam generalnie, że typ niespecjalnie ciekawy jbc
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: Przemek Ferguson

Post autor: kasby »

Mi sie podoba wiekszosc jego kawalkow, mimo ze tekstowo to jednak troche przypalowe te linijki niektore :bag: Ale to samo mam z Kizo, wiem ze technika kuleje, tekstowo to samo wszedzie, ale dalej dobrze sie tego slucha.
ODPOWIEDZ