Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
436
74%
Nie
154
26%
 
Liczba głosów: 590

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Belmondo

Post autor: vampmoney »

ja mam skrin na telefonie jbc xD
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

zmiana klimatyczna i nadchodzą upalne dziesięciolecia to moze w końcu polaki zaczną obrzezywać se fiuty

a belmondo powinien rozpocząć "obrzezaj się challenge" wśród polskiej młodzieży
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Belmondo

Post autor: Zephyr »

Ktoś kiedyś opowiadał, że rozmawiał z Kanadyjczykiem i Amerykaninem i temat zszedł na obrzezanie. Amerykanin podniósł argument, że tak jest higieniczniej a Kanadyjczyk zripostował, że u nich zamiast tego się po prostu myją
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Belmondo

Post autor: 2ps__ »

ten trzyminutowy filmik i zdjecie huja to jest wszystko? czy jeszcze cos ciekawego xd bylo, nk dla ziomka stresci tu i poratuje linkami
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

mów co chcesz o polakach ale tak nisko nawet oni nie zejdą
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Belmondo

Post autor: FruitOffTheWall »

kizo pruje sie na instastory do belmondziaka i sebastiana enrique alvareza na insta z drugiej strony troche racji ma ale prawilnie przypominam ze ci panowie zjedli by go na najbardziej kurewskim zjezdzie na ktorym zostali by porwani przez mnichów ktrorymi sa neohipisami wpierdalającymi kebsa z selem kulwa
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Belmondo

Post autor: oldschool »

Lubię Kizo, ale powinien stulić ryj.

Od prawilniaka:
Spoiler
Po świrowanie pajaca z chillwagonem i rżnięcie patentów od Raf Camory :rotfl:

edit: a i Kizo będzie grał koncert na cyrku zwanym FAME MMA
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020, 22:50 przez oldschool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Belmondo

Post autor: Opieronie »

Nie no jak udawaniec Kizo wyjechał z tekstem: 'Gardzicie prawdziwą muzyką'. :damn:

Btw. Lanek i Żabson też sobie 'śmieszkowali' z tej akcji i na drugi dzień wszystko skasowali (chyba też im siedzenie w domu zaszkodziło), ale ten hipokryta to przegięcie.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020, 23:10 przez Opieronie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Belmondo

Post autor: koniec »

rozumiem, że do seby się pruje za te słowa, że tylko malik i banda blachy spoko(nie wiem czy kizio należy do tej bandy blachy?) ale czemu się nagle do młodego gdynianina pruje?
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

bo brak mu atencji to raz, a dwa że jest najgorszym kasztanem nagrywającym z jakimiś kabe
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Belmondo

Post autor: 2ps__ »

co tam sapie kizownik xd

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Belmondo

Post autor: ebismolarek »

Kizo pierdolacy o prawdziwej i wartościowej muzyce xD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

baqlashan pisze: 23 mar 2020, 23:02 a dwa że jest najgorszym kasztanem nagrywającym z jakimiś kabe
Wyjaśnij tę niechęć do Kabe, bo w moich oczach chłopak jest jednym z większych talentów wśród młodych roczników i swoim - że tak to roboczo ujmę - profesjonalizmem wyprzedza wielu teoretycznie bardziej doświadczonych kolegów po fachu. Interesuje go wyłącznie muzyka, nie gwiazdorzy, nie biega po instagramowych komentarzach i nie odpierdala z siebie wyroczni.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Belmondo

Post autor: baluckilu »

Ja kibicowałem Kabe, ale po obejrzeniu kilku wywiadów z nim, czar prysnął. Wszędzie piszą, że wychowywał się we Francji, a okazało się, że mieszkał tam 4 czy 5 lat. Te jego opowieści w stylu 'za dzieciaka jak miałem trzynaście lat, teraz mam osiemnaście, Numer, nie chciałbyś przeżyć tego co ja' zabawne. Co więcej, chłopak uważa, że jest częścią francuskiej sceny. Sprawia wrażenie gimnazjalisty z zasadami i zachowuje się sztucznie. Nie mogę już słuchać tych francuskich wstawek w kawałkach. Wydaje mi się, że te jego historie, gdzie mu paka jaja gniotła np, są mocno przerysowane, a ciągle powtarza, że trap to musi być menelska muzyka i nikt inny jej nie może robić oprócz Gucciego z 2005 roku. Wizerunkowo mi nie siedzi, a rapowo też nic specjalnego się tam nie dzieje. Nie będę sprawdzał dalszych poczynań. Jego darmowy mixtape z datpiffa to była o wiele lepsza rzecz od tej epki, nie wspomnę już o tych kawałkach z traumą. Niezrozumiałym dla mnie posunięciem było puszczenie tylu singli, przy premierze nikomu już nie chciało się tego słuchać
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

[mention]baluckilu[/mention] mnie wyręczył w zupełności, takie same mam spostrzeżenia, typo wydaje się być ostrym fake nigga i pozerem

a znając podejście winiego do muzyki, to mam podejrzenia że Kabe jest w większym lub mniejszym stopniu kreacją Winiego, bo on ma jazdy na te takiee gangsterskie gówna, nawet jeśli nie mają żadnego pokrycia w prawdziwym życiu, o cyzm mówił już masę razy
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Belmondo

Post autor: onizuka »

mógłby kizo wspomnieć o tym jak jego szef Borygo podpierdala patenty belmondziaka i to już od czasów yerby https://www.youtube.com/watch?v=8B9KSKUfX90
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Belmondo

Post autor: jAg »

Wnosze o zbanowanie [mention]ksiazenieporzadek[/mention] za szkalowanie na Instagramie dwóch wielkich ludzi: Belmondziaka i przy100 Sebastiana.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

onizuka pisze: 24 mar 2020, 8:31 mógłby kizo wspomnieć o tym jak jego szef Borygo podpierdala patenty belmondziaka i to już od czasów yerby https://www.youtube.com/watch?v=8B9KSKUfX90
mordo, to oni lecą na jego patentach
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Makawlani
Posty: 27
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:34

Re: Belmondo

Post autor: Makawlani »

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

oplułem sie jak wleciał tag metro :lol:
ODPOWIEDZ