Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Słuchawki

Post autor: Kusmier »

Myślę, że to dość ważny element forum. Ciężko mi znaleźć odpowiedni dział, więc wrzucam tutaj.
Dzisiaj popsuły mi się słuchawki, czy polecilibyście mi dobre w granicach 100-200 zł douszne słuchawki?
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Słuchawki

Post autor: Peyton »

Myślę, że te w tym hajsie XIAOMI Mi In-Ear Headphones Pro zrobią robotę. Używałem swego czasu Xiaomi Piston v2 przez dosyć długi czas i były naprawdę spoko. Tutaj jest to kolejna wersja, no i patrząc na opinie/recenzje, wydają prezentować się super.
Mógłbym też bardzo mocno i szczerze polecić słuchawki stock'owe, które dodają do Samsunga Galaxy S10+, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć online póki co.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Słuchawki

Post autor: vampmoney »

Potrzebuję pomocy audiofilii, słucham z iphone na słuchawkach przede wszystkim a swoje jbl t460bt przejebałem w akcji, poleci ktoś jakieś dojebane NAUSZNE słuchaweczky tak do 250zł za nówki?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Słuchawki

Post autor: Luxair »

Kusmier pisze: 13 maja 2019, 17:13 Myślę, że to dość ważny element forum. Ciężko mi znaleźć odpowiedni dział, więc wrzucam tutaj.
Dzisiaj popsuły mi się słuchawki, czy polecilibyście mi dobre w granicach 100-200 zł douszne słuchawki?
Oczywiście SoundMagic E11 - The king of budget earphones just got better.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Słuchawki

Post autor: LeeSu »

od e10 uszy mnie bolały po 30 minutach, komfort 0/10
zawsze wszystkim polecałem snab overtone ep-101m, ale jakiś miesiąc temu chciałem kupić siostrze i nigdzie nie mogłem znaleźć. mam nadzieję, że to tylko chwilowa niedostępność
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Słuchawki

Post autor: Luxair »

Używam E11 codziennie, żadnego dyskomfortu. Za to jak miałem MEE M-Duo to non-stop gumki spadały, dramat
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Słuchawki

Post autor: Peyton »

ziomy a wygoda słuchawek dokanałowych to nie jest po prostu też kwestia dobrych wkładek/gumek? Są przecież do kupienia przeróżne - z różnych tworzyw, o różnym kształcie, pojedyńcze, podwójne, potrójne, itp. Te SoundMagic od @Luxair wyglądają o tyle spoko, że same słuchawki są malutkie, więc podejrzewam, że jakieś wgniatanie się w małżowinę uszną raczej nie wchodzi w grę.
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Słuchawki

Post autor: LeeSu »

No mnie w e10 uwierał ten plastikowy korpus. Snaby są inaczej wyprofilowane, więc nie ma tego problemu. Dodatkowo dołączone piankowe tipsy są świetne i nawet jak zdarza mi się z nimi zasnąć to rano zero dyskomfortu.
Ale każdy ma inne uszy
+48 997
To nie pitca na dowuz
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Słuchawki

Post autor: taka »

A jak macie sobie te słuchawki za kilka stów to jesteście w stanie usłyszeć różnicę pomiędzy np 128/320? Bo ja raz testowałem sobie na stronce jak ta i dla mnie wszystko brzmi tak samo..
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Słuchawki

Post autor: Luxair »

Peyton pisze: 15 maja 2019, 13:22 a wygoda słuchawek dokanałowych to nie jest po prostu też kwestia dobrych wkładek/gumek? Są przecież do kupienia przeróżne - z różnych tworzyw, o różnym kształcie, pojedyńcze, podwójne, potrójne, itp.
No właśnie w M-Duo dawali multum gumek - zwykłe, podwójne i potrójne, każde z nich w rozmiarach S/M/L - i niezależnie które zakładałem, wypadały 1-2 razy dziennie. W sensie, zjeżdżały ze słuchawek i musiałem ich w plecaku pełnym hajsu albo na glebie szukać. Z E11 ani razu nie miałem tego problemu.
LeeSu pisze: 15 maja 2019, 15:22 Ale każdy ma inne uszy
Mam lepsze ucho niż Lara Croft
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Słuchawki

Post autor: Groszek »

taka pisze: 15 maja 2019, 20:20 A jak macie sobie te słuchawki za kilka stów to jesteście w stanie usłyszeć różnicę pomiędzy np 128/320? Bo ja raz testowałem sobie na stronce jak ta i dla mnie wszystko brzmi tak samo..
Mam jedne za 1000zl I drugie za 4 I różnice słychać między nimi spora w tym jak grają itp. Różnice między 128 a 320 na tych droższych słychać sporą
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Słuchawki

Post autor: piernikowyskoczek »

masz słuchawki za cztery tysiące złotych?
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Słuchawki

Post autor: taka »

za 4 tysiące złotych mógłbym ułożyć sobie życie na nowo
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Słuchawki

Post autor: Groszek »

Zgadza się też bym z chęcią przytulił 4k jak ktoś chce to mogę ojebac Mr speaker aeon
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Słuchawki

Post autor: Peyton »

o chuj, a ja myślałem, że moje Soniacze za 1.5k to szczyt :bowdown:
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Słuchawki

Post autor: Kacper »

z dostępnych gumek słuchawkowych dla mnie bezkonkurencyjne są pianki comply, które wyglądają i działają jak stopery do uszu. Nic nie jest tak wygodne i tak tłumiące otoczenie przy okazji. Jak na tego typu pierdołę to troche to kosztuje ale polecam bardzo.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Słuchawki

Post autor: Peyton »

[mention]santo januszo[/mention] Polecisz coś konkretnego? Jak z trwałością tych pianek? Słyszałem, że stosunkowo szybko są do wyjebania i wymiany.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Słuchawki

Post autor: gogi »

vampmoney pisze: 15 maja 2019, 10:18Potrzebuję pomocy audiofilii, słucham z iphone na słuchawkach przede wszystkim a swoje jbl t460bt przejebałem w akcji, poleci ktoś jakieś dojebane NAUSZNE słuchaweczky tak do 250zł za nówki?
mam od trzech lat Creative Aurvana Live! i choć nie zmieniałem kabla (co jest polecane) to mogę je śmiało polecić, za dwieście dorwiesz luźno
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Słuchawki

Post autor: Kacper »

[mention]Peyton[/mention] to prawda, minus jest ten, że w przeciwieństwie do normalnych gumek niszczeją. Ale za te 50 czy 60 dostajesz 3 pary w komplecie i w moim przypadku starczają one na ponad rok, przy zachowanej higienie uszu. Nie jest źle :)
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3541
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Słuchawki

Post autor: mancipium »

Wy tu gadacie o słuchawkach za 4 tys. a ja trochę zmienię temat na januszowy.

Ogólnie kiedyś się jarałem i kupowałem jakieś słuchawki wręcz do studia i bujałem się z takimi na mieście, ale zmienił się look i do garniaka nie będę brał takich wielkich dzbanów na łeb, bo będę wyglądał jak przyjeb.

Stąd pytanie o wygodne słuchawki douszne. Mają kurwa nie wypadać, mam problem absolutnie z wszystkimi sluchawkami ze mi wylatuja z mojego prawego ucha i jest to największe utrapienie w moim życiu. Poprawianie tych słuchawek lub chodzenie w taki sposób by nie wypadły to jest najgorsza rzecz mojego życia. Dotychczas jakoś to znosiłem, ale robie się stary i pierdole brak komfortu.

I teraz lepiej kupić takie z plastikiem trzymającym je na uchu? Jeżeli tak to jaki model? Cena raczej około 100zł. Zbyt często gubię lub psuję słuchawki by kupować droższe. Za dobra rade oddaje królestwo.
ODPOWIEDZ